zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Pustkowia  »  Góry Cieni

Góry

Łańcuch górski, położony na północ od Mrocznej Kniei. Nawet gdy świecie słońce wierzchołki gór spowija cień. Są strome i nieprzystępne, ale to nie jedyne niebezpieczeństwo czyhające na podróżników.

Góry

Strome zbocza gór, znajdują się na nich jaskinie jak i kręte ścieżki. Jedne kończą się nagle, przepaścią, inne prowadzą do tajemniczych przejść. Można napotkać tu ubogą roślinność, jak i zwierzynę żyjącą na takich terenach.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Góry

Ten jego uścisk sprawiłby, że zwróciłbym posiłek, gdyby nie fakt, że nic nie jadłem. Mogłem nieźle napisać mapę ale nie miałem jak ech. Westchnąłem mocniej i rozejrzałem się uważniej. Lecieliśmy w stronę doliny. Może to ta do której miałem iść? Ale zaraz. Z wampirzycą miałem się tutaj udać. Kurde, wolałem nie myśleć co sobie ona pomyśli. Raczej chyba nie będzie na mnie za to zła.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Longing for we used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams

Obrazek

David
Rosomak, miodożer północy
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   65%
Poziom Mocy:
   100%

Blisko szczytów temperatura była bardzo nisko, w dodatku zerwał się silny wiatr, a na niebie pojawiły się chmury burzowe. Ptaki leciały spokojnie dalej, aż do przejścia, dzięki któremu znalazły się po drugiej stronie gór. Obniżyły teraz nieco lot i zrobiło się cieplej.
Pod tobą rozpościerał się widok na szkarłatny las.
Z nieba spadło kilka pierwszych kropel deszczu.

Zapraszam
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Nim wybrałem odpowiednią drogę zajęło to kolejne z dwa dni. W końcu jednak znalazłem tę, która powinna przeprowadzić mnie przez góry. Nie wiedziałem jednak w jakim może być stanie. Straży tutaj nie powinno być. W końcu mało kto próbował przedostawać się przez szczyty kiedy wejście do doliny jest bezpieczniejsze. Droga była kamienna i niezbyt wygodna do pokonywania. Szedłem ostroznie. Jak zacznie być bardziej niebezpiecznie przemienię się. W wilkołaczej formie będzie mi łatwiej niż obecnie. Jednak minusem była zauważalność. Czarna kupa futra jest prostsza do dostrzeżenia. Nie miałem kamuflażu, skór czy czegoś takiego.
Obrazek
Bet you thought that I was dead
But I'm not
dead
I'm not dead

Obrazek

|
Sylvan Vulkodlak
Lord
Driven by hate consumed by fear
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Pokonywałem drogę w skupieniu. Nie chciałem mieć wypadku. Pogoda była dobra i będąc na szczycie zacząłem schodzić. Droga w dól będzie lżejsza ale nie łatwiejsza. Nadal muszę uważać aby nie nadepnąć na niestabilny kamień lub coś takiego. Miałem z tej wysokości idealny widok na większą część doliny. Nie miałem jednak sentymentów. widziałem swój cel, nadal jest daleko ale o wiele bliżej niż wcześniej.
Obrazek
But I'm not
dead
I'm not dead

Obrazek

|
Sylvan Vulkodlak
Lord
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Po tym jak wioskach została podpalona, Sylvan wsiadł na jednego ze smoków i odleciał ze swoim "stadem". Nie wszystkie gady dały radę wzbić się na taka wysokość aby mogły pokonać góry. Z całej hordy została większa grupa tych najbardziej wytrzymałych oraz najlepiej dostosowanych gadzin. Zmierzali na południe.
Obrazek
But I'm not
dead
I'm not dead

Obrazek

|
Sylvan Vulkodlak
Lord
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Powrót do Góry Cieni

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość