zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Wielka Równina

Trakt północny

Pokrywa spory obszar dawnej Anglii. Na równinie znaleźć możesz opuszczone miasteczka jak i zamieszkałe osady, tawerny i te nieco mniej bezpieczne miejsca. Główne trakty przeważnie zapewniają spokój niż zboczenie z drogi, ale bandyci nie śpią.

Re: Trakt północny

Nie wiedziałem czemu Erin odleciała od nas kawałek ale nie martwiłem się tym ani trochę. Wiedziałem że i tak i tak wróci w końcu już drugi raz Rema nie zostawi. Po chwili okazało się że nie myliłem się w stu procentach. Dziewczyna wróciła do nas i już po chwili lądowała.
- To dobry pomysł nawet mogę powiedzieć że bardzo.- Odpowiedziałem jej zdając właśnie sobie sprawę z tego że moje fundusze do największych nie należały. Będę musiał coś wymyśleć w tym temacie ale no to już znacznie później.
- No to prowadź.- Rzuciłem do niej i podążyłem jej śladem.
Razjel Luscinia
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   80%
Poziom Mocy:
   87%

Uśmiechnęła się zadowolona. Naprawdę miała ochotę na coś ciepłego, a jeśli chodziło o organizowanie sobie samemu ciepłego posiłku to szczerze... Nie chciało jej się.
- Jest niedaleko. - Rzuciła jeszcze tylko nim znów wzbili się w powietrze. Naprawdę dobrze czuła się w powietrzu. Ufała hipogryfowi i o ile na samym początku, gdy zaczynali latać, uczyli się, nie była przekonana. Teraz czuła się naprawdę swobodnie i przynosiło jej to dużą frajdę.
Niedługo potem i Razjel mógł dostrzec budynek, a po kolejnych minutach już byli całkiem blisko karczmy.
W końcu Ruda wylądowała kawałek przed wozem i zwolniła na tyle, by wóz mógł ją dogonić. Gdy tak się stało, jechali z Jibrilem tak by utrzymywać tempo wozu, aż nie dotarli do Karczmy.

//zt
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   87%

Kiwnalem jej głową na znak że zrozumiałem i jechałem nadal tym samym tempem. Ja w przeciwieństwie do dziewczyny, nie widziałem żadnych przeszkód aby gotować i można było powiedzieć że mi się chciało. Ale przy takich podróżach trzeba było szukać takich okazji dzięki temu znacznie lepiej się wypoczywało.
Znakiem który mówił mi o tym że jesteśmy już nie daleko była Erin którą wylądowała i już utrzymywała równe tempo razem z nami.

//Z.t.
Razjel Luscinia
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   80%
Poziom Mocy:
   87%

Przemierzała drogi przepełniona żalem, rządzą krwi i brakiem sensu w swym żywocie. Zabijała sotnio do tak, dla samego mordu. Zabierała jedynie jedzenie, czasem ubiór i broń. Nie zabierała nic z pieniędzy i kosztowności. Nie interesowały ją. I tym razem zaczaiła się w mrokach nocy na przejezdnych. Najpierw bacznie obserwując ich ilość, wyposażenie. Szli na nogach. Nie byli zatem zbyt bogaci ale i lepiej. z Koniami i maszynami zawsze są problemy. Nieśli coś ze sobą a nie wyglądali na bandytów. Kiedyś byłą honorowa. Była to jednak przeszłość, którą przysłoniła rzeczywistość. Nie chciała sobą obciążać Inkar i jej stado. Była wielka ale mimo to nie tak głośna jak niektórzy mogą myśleć, Rzuciła się będąc bliżej an wędrowców. Jednego zabijając od razu. W końcu co to dla niej. Rozszarpała mężczyznę. Druga osoba była kobietą. Wrzeszczała aż uszy bolały. Ruszyła za nią. Nie reagowała an płacze prośby czy groźby i błagania. Kobieta została powalona an ziemie. Broniła się o dziwo więcej i nawet zdołała dźgnąć Bjorn w ramie. Nie obroniło to jej jednak. Kobieta zginęła. Po wszystkim Bjorn przybrała ludzką postać. Zabrała co uważała za przydane i odeszła w cień nocy.
Miś
Obrazek
"Miłość to najlepszy ze wszystkich drogowskazów, ale objawia się często w nieoczekiwany sposób"
Bjorn
Straż
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Kobieta kontynuowała swoje ataki na trakcie handlowym. nie były one częste i nie atakowała każda karawanę. Uwagę skupiała na tych z rzeczami, które mogą się jej w jakiś sposób przydać. Nie zostawiała świadków. Nie zważała an to czy to kobieta czy mężczyzna. Zazwyczaj to ci drudzy wędrowali. Z czasem nawet zdarzało się, że z ochroną. Nim Bjorn takich zaatakowała bacznie obserwowała lub nawet w ludzkiej formie jakiś czas wędrowała aby potem kiedy spada czujność zaatakować. Kil;ka razy jednak nie ruszała karawan. Tak było jeśli towar nie był godny uwagi lub w jakiś sposób polubiła wędrowców. Sama kobieta obozowała w głębi lasów. Między karawanami żywiła się tym co las jej zaoferował. Nie miała zbytniej styczności z ludźmi przez co stała się mniej rozgadana.
Miś
Obrazek
"Miłość to najlepszy ze wszystkich drogowskazów, ale objawia się często w nieoczekiwany sposób"
Bjorn
Straż
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Wielka Równina

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość