zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Wielka Równina

Osady

Pokrywa spory obszar dawnej Anglii. Na równinie znaleźć możesz opuszczone miasteczka jak i zamieszkałe osady, tawerny i te nieco mniej bezpieczne miejsca. Główne trakty przeważnie zapewniają spokój niż zboczenie z drogi, ale bandyci nie śpią.

Re: Opuszczone miasteczka

Lekko oblizałem pysk leżąc tak dalej i obserwując kota. W końcu podniosłem się i przeciągnąłem aby położyć się przy kocie. Leżałem bokiem i ja objąłem niczym jakiegoś pluszaka. Uchwyt miałem mocny i pewny ale nie na tyle aby udusić kota czy wyrządzić mu krzywdę. Liznąłem ja kilkakrotnie po głowie. Zamknąłem powieki. Głowa mnie bolała i nie dawało mi to spokoju tym bardziej wtulałem się w gęste, mokre futro irbisa.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Gdyby nie Ket pewnie huknął by porządnie głową o ziemię. To z pewnością oszczędziło mu sporego guza. Tym razem gdy ułożyła go na ziemi już się więcej nie szamotał. Wydawało się, że teraz już porpostu śpi bo oddychał miarowo a oczy już się pod jego powiekami nie ruszały.
Tatuaż
Obrazek
I Refuse.
It will take more then headgames to stop me.
You may have invaded my mind and my body,
But there is one thing the Garou is always keep.
His Pride!
Liadon Ichimaru
Szaman
MrocznyUszatek / Aramil
Wilkołak
Zmiany Fizyczneobroża niewolnicza
Tatuaż na lewym ramieniu i klatce piersiowej
Jego lewe przedramię ma nieco ciemniejszy kolor skóry
Ślady po ranach na klatce piersiowej po ataku zjawy.
Zmiany PsychiczneParanoja
Karta Postaci
Poziom Życia:
   79%
Poziom Mocy:
   125%

Obserwowała każdy jego ruch, to jak się przeciągał a potem położył przyciągając ją ponownie do swego ciała. Tym razem leżąc już na boku miała bardzo blisko swój pysk obok jego. Dostała kolejną dawkę liźnięcia jęzorem po łbie by uświadczyć, że Sylvan zaraz później usnął. Pozwoliła mu się wtulić bez najmniejszych oporów. Czuła jak jej futro paruje od ciepła płynącego z dwóch złączonych ciał. Sama ziewnęła szeroko otwierając pysk. I choć nie była śpiąca cała ta sytuacja sprawiła, że zachciało jej się leżeć i nic nie robić.

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę... ♪♫♪

Obrazek

Tutu tutu tutu tutu|Gdy posuniesz się za daleko|Yummy
Kimi
zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Siedziała przy nim i głaskała go po włosach. Wydawało się, że już z nim lepiej. Nie wiedziała czy powinna go budzić, ale zostało im za mało czasu. Musieli wracać, a ona nie da rady go zanieść.
- Liadon. - Potrzasnela nim delikatnie.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Niewolnik
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   95%
Poziom Mocy:
   130%

Jakoś tak po tym wszystkim się odprężyłem. Nie mogłem jednak spać. Przysnąłem na kilka minut. Na spanie nadejdzie jeszcze czas. podniosłem się. Głowa mnie bolała dalej ale znacznie mniej niż wcześniej miało to miejsce. Lekko poruszyłem kotem aby sprawdzić czy ten śpi. Usiadłem i wskazem północ.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Już na jej słowa zaczął reagować ale gdy nim potrząsnęla przebudził się i uchylił oczy. Oprócz tego wciąż się nie poruszał. Dopiero teraz zaczął odczuwać ból całego ciała. Nie był pewny, czy był to efekt właściwych urazów czy może sposobu w jaki obroża raziła prądem. Miał nieco rozbiegane spojrzenie i dopiero po chwili namierzył nim dziewczyne. Powiedział coś niezrozumiale, jakby język mu napuchł. Mlasnął kilka razy po czym spróbował ponownie z lepszym efektem.
Zostawił nas?... Zapytał z pewnym rozczarowaniem w głosie.
Tatuaż
Obrazek
I Refuse.
It will take more then headgames to stop me.
You may have invaded my mind and my body,
But there is one thing the Garou is always keep.
His Pride!
Liadon Ichimaru
Szaman
MrocznyUszatek / Aramil
Wilkołak
Zmiany Fizyczneobroża niewolnicza
Tatuaż na lewym ramieniu i klatce piersiowej
Jego lewe przedramię ma nieco ciemniejszy kolor skóry
Ślady po ranach na klatce piersiowej po ataku zjawy.
Zmiany PsychiczneParanoja
Karta Postaci
Poziom Życia:
   79%
Poziom Mocy:
   125%

Uśmiechnęła się gdy otworzył oczy. Zaraz jednak zrzedła jej mina, gdy zapytał o Sylvana. Westchnęła i pokiwała głową. Nie zamierzała mu mówić, że udało jej się nakłonić wilkołaka by został i dopiero po tym co stało się z Liadonem, on odszedł. Wolała by wilkołak uznał, że to ona go nie zatrzymała i zrzucił winę na nią, niż na siebie.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Niewolnik
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   95%
Poziom Mocy:
   130%

Przetarła łapą oczy, gdy wilkołak ją trącił, brudząc tym samym trochę pyska błotem. Nie spała ale leżąc z przymkniętymi powiekami zrobiło jej się błogo. Nieśpiesznie jak to w swoim zwyczaju usiadła. Sylvan chciał jej ewidentnie coś przekazać. Wskazywał łapą... chwila zastanowienia... na północ bodajże. Spojrzała na niego pytająco.

Obrazek

Kimi
zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Wróciłem do ludzkiej postaci. Nie wiedziałem co ze mna nie tak ale ostatnio często przeskakiwałem z obu form. Siedziałem i wskazałem na nią i siebie, a następnie na północ. nie miałem pewności czy dziewczyna nadal zrozumie ale nie potrafiłem jej przekazać tego co myślałem. Westchnąłem i przez chwile zasłoniłem dłońmi twarz i przejechałem sobie nimi po niej. Następnie ruszyłem ustami i zacząłem trochę pokracznie gestykulować. Chciałem jaj rzec, ze mam problem z mową.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Wsłuchiwała się a raczej wpatrywała w tą próbę, wypowiedzenia kilka słów. Sylvan najwyraźniej miał problem z mową ale w jakimś stopniu zależało mu na tej wędrówce. Do tego chciał by dziewczyna mu towarzyszyła. Jej samej również udało się wrócić do ludzkiej formy. W samym golfie i spodniach, przemoknięta, umorusana błotem nawet na twarzy i włosach. Ściągnęła z siebie plecak wyciągając trzęsącymi się dłońmi konserwę, krakersy i tabliczkę czekolady.
- Może posilimy się przed podróżą? - Zapytała, nie miała tego za wiele. Właściwie to drobnostki aż wstyd jej się zrobiło, że mogła tylko tyle zabrać. A dokładniej, że tylko tyle miała w swoim domu by coś zgarnąć. Po za tym jej ostatni posiłek był niemal dwa dni temu, gdy przetrzepała lodówkę Liadona w jego mieszkaniu. Żołądek również o tym przypomniał natrętnym burczeniem.
Mogła mu się teraz bardziej przyjrzeć w jego ludzkiej formie. Jej wzrok posmutniał gdy zdała sobie z czegoś sprawę.
- To ciebie prowadzili do szpitala. - Wśród wrzeszczącego tłumu, który nieszczęśnika obrzucał zgniłymi warzywami i jajami. Kimi nie wiedziała czemu tak się działo. - Wtedy cię nie rozpoznałam. Nie mogłam się przepchnąć przez tą hałastrę. - Powiedziała próbując otworzyć otwieraczem puszkę. - Udałam się jednak do tego szpitala by się upewnić, zakradłam się tam i... w sumie nie wiem co się stało. Mam dziurę w pamięci. - Otworzyła puszkę z niemałym trudem i podała ją Sylvanowi a sama złapała krakersa.

Obrazek

Kimi
zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wielka Równina

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości