zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Wielka Równina

Trakt południowy

Pokrywa spory obszar dawnej Anglii. Na równinie znaleźć możesz opuszczone miasteczka jak i zamieszkałe osady, tawerny i te nieco mniej bezpieczne miejsca. Główne trakty przeważnie zapewniają spokój niż zboczenie z drogi, ale bandyci nie śpią.

Trakt południowy

Utwardzona droga biegnąca od Cross City, aż na dalekie południe. Za zgliszczami Londynu łączy się z dawną trasą, zniszczoną przez Kataklizm.

Po drodze można skręcić na nieco rzadziej uczęszczane szlaki prowadzące do zatoki żywiołów czy magicznej kopuły.

Przy trakcie znajduje się Tawerna "Martwy Wampir".
Tkacz Losu
Administrator
Avatar użytkownika
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Trakt południowy

Pantera doszła.-To chyba tutaj.-Powiedziała sama do siebie. Szła dalej prosto nie widząc na drodze niczego ciekawego prócz budynku. Ominęła go szerokim łukiem. Wolała być ostrożna. Szła dalej prosto, Po bokach było trochę drzew. Zauważyła drewniany znak, niestety był zamazany, więc po prostu skierowała się tam, gdzie wskazywał.
Sharianath
Kelnerka
Avatar użytkownika
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   97%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Trakt południowy

Sharianath idąc mogła zauważyć, jak mgła rozrzedza się, a powietrze ogrzewa. Choć w otoczeniu wciąż pozostawało nieco mglistej szarości, to widoczność była zdecydowanie lepsza. Wkrótce na horyzoncie dziewczynie ukazało się miasto Cross City.

//dziękuję za wspólną sesję odnalezienia Totemu
* Otrzymujesz 5 pkt. treningu
* ps. pamietaj o uzupełnieniu ekwipunku o wisiorek kła pantery (Totem), skórzaną torbę, chlebki ziołowe i 10 myntów, i brakuje przy owocach, że jest ich 5, chyba że już jakieś zjadłaś (;
Los
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Re: Trakt południowy

Phoenix przemierzała bezdroża od wielu dni. Nie miała problemów z orientacją w terenie i podróżą po leśnych ostępach jednak z ulgą przywitała dotarcie na traktat. Podróżowała z okolic Londynu gdzie polowała na coś co przypominało strzygę. Biedne stworzenie ale zapłacili dobrze. List polecający do akademii mógł być wart więcej niż złoto.
Chciała tam dotrzeć jak najprędzej ale nie forsowała tempa. Nie chciała niepotrzebnie opaść z sił lub rzucać się w oczy. Nawet trakty bywały niebezpieczne więc szła wzdłuż niego chcąc uniknąć jakichś niespodziewanych kłopotów, które na często uczęszczanej drodze mogły czekać samotną niewiastę. Szła obok sporych rozmiarów wilka, który w kłębie sięgał jej do pasa. Znalazła go parę lat temu jeszcze jako małego szczeniaka. Wybawiła go z sideł zastawionych na króliki czy inne gryzonie. Biedaczysko od tamtego czasu podąża za nią i jest nieocenionym towarzyszem. Plecak zwisał z jego grzbietu zgrabnie przywiązany skórzanym śpiworem.
z/t
Phoenix Sherwood
Avatar użytkownika
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Trakt południowy

Już drugi raz tego dnia westchnęła kobieta. Ta jedna noc w tawernie wystarczyła, aby Marley się rozleniwiła. Ale musiała ruszać dalej. Z tego, co pamiętała, Grot wspominał, że Cross City znajduje się jakieś pół dnia drogi stąd, ale ona wciąż liczyła, że w swojej zwierzęcej, pierwszej formie dotrze tam o wiele szybciej, dlatego gdy wyszła z Sali, przemieniła się.
Zrobiła kilka kroków, rozciągnęła się, ziewnęła ze dwa razy i wysunęła pazury, po czym je schowała. No. Była gotowa do dalszej drogi. Liczyła, że nie napotka wielu wędrowców na trakcie, a nawet jeśli, to nie zwrócą na nią specjalnej uwagi, wszak można się domyślić, że to tylko zmiennokształtny, a nie dzikie zwierzę.
Nie biegła w pełni swoich sił, ale też nie za wolno, utrzymywała zrównoważone tempo. Po jakimś czasie zaczęła lekko dyszeć, ale nie chciała zrobić przerwy, na to będzie miała czas w mieście, teraz musi przebyć całą tę drogę.
/zt.
Allriana Marley
Avatar użytkownika
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   99%
Poziom Mocy:
   100%


Powrót do Wielka Równina

cron
{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)