zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Okolice Magicznej Kopuły

Las

Dawna siedziba magów została otoczona tajemniczą kopułą, pulsującą potężną magią.

Las

Las ten, to część Zakazanego Lasu. Kiedyś było tu spokojnie, ale wszystko zmieniło się wraz z nastaniem Kataklizmu.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Las

Otrzymałem pomoc od innych kolesi. Poszło szybko wyprowadziłem muła. Na moje szczęście koleś był zajęty. Byłem ostatnią osoba, która opuścił ziemiankę. No cóż bywa. Byłem tym zmęczony trochę. Ale nie am co narzekać. Ruszyliśmy w drogę i kiedy dotarliśmy do lasu było już przyjemniej. Chwila postoju, w końcu. Nie musiałem niańczyć muła i usiadłem sobie pod jednym z drzew. Miałem an oku namiot swego pana. Sam zaś wyciągnąłem z torby parę rzeczy i zabrałem się za robienie czegoś. Wolałem aby pan tego nie wiedział. Może później pogadam z resztą. Jak do tej pory nie miałem na to okazji. Nie byłem jednak przekonany czy to z tego powodu czy z faktu, ze byłem niewolnikiem. Tych zawsze się gorzej traktowano i nie zwykło prowadzić dialogów z nimi. Wzruszyłem ramionami i wróciłem do majsterkowania. Tak nadal to lubiłem i mnie odprężało.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Trochę jeszcze postaliśmy, a potem ten koleś poprowadził nas do lasu. W końcu jakieś miejsce które mi się podoba. W lesie czuje się jak w domu, lepiej niż w Elizjum, zwierzęta nie patrzą się na ciebie krzywo ani nie śmieją za plecami. Co prawda przywykłam ale nie można nazwać tego przyjemnym. Rozejrzałam się dookoła. Keira gdzieś mi zniknęła, zamieniłam się w wilka i razem z Nuką poszłam w stronę Rudego którego zauważyłam pod jednym z drzew. Co on tam miał w łapach? Położyłam się obok niego i skierowałam swój ciekawski wzrok na przedmiot w jego dłoniach.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlado-niebieski odcień skóry i włosów.
Blizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   72%

Majstrowałem i skupiłem się głownie an tym. Tylko lukałem czy pan nie wychodzi. Kiedy Ketsueki podeszła do mnie w postaci wilka lekko spojrzałem na nią i pogłaskałem ja po łebku. Pokazałem jej co tam majstrowałem.
-Tutaj będzie coś włożone i po mocnym ruchu ma się wysunąć z tego miejsca- Powiedziałem. Na razie to co składałem nie wyglądało jak coś konkretnego. Było podłużne i miało różne małe części w sobie. Wolałem nie zdradzać jej detali, co do tego jakie to urządzenie będzie miało przeznaczenie jak je skończę.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Kiedy Reno tłumaczył mi jak ma działać urządzenie przekręcałam lekko łeb na boki. Nie powiedział mi wszystkiego, ale nie mogłam tego od niego wymagać. Znamy się w końcu dość krótko, a gadaliśmy może dwa razy. Usiadłam i obserwowałam co robi, nigdy nie próbowałam składać czegoś tak skomplikowanego, nawet te z reguły proste rzeczy sprawiały mi trudność. Za to potrafiłam odwzorować to na kartce bez większych problemów. On widać miał do tego smykałkę. Uśmiechnęłam się na swój wilczy sposób.
- Lubisz majsterkować co? Ja nigdy nie miałam talentu do takich rzeczy. - Trochę warczałam podczas mówienia ale człowiek o zdrowym słuchu nie miał problemu żeby mnie zrozumieć. Równie dobrze mogłam wrócić do ludzkiej postaci ale tak mi było wygodniej.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Blizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   72%

-Tak lubię, odpręża mnie to i pozwala uciec myślami- Tak skupiałem się na tych rzeczach i reszta mnie już wtedy nie interesowała za bardzo. Przynajmniej tak się czułem i było mi z tym dobrze.
-Ponoć zbudowałem jeszcze mechanicznego smoczka i gdzieś jest w Cross-Tak mi przynajmniej zasugerowała Silvia. Miałem pewne przeczucia gdzie on jest. Po wyprawie odzyskam go.
-A co lubisz robić aby się zrelaksować?- Zapytałem się wilczycy dalej majstrując.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Po spakowaniu swoich klamotów i wydostania się z ziemianki, ruszyła dalej z innymi. Trzymała się raczej z tyłu analizując ostatnie wydarzenia. Gdy dowódca zarządził postój ... jakoś się tym nie przejęła. Równie dobrze mogli iść dalej, ale pewnie on się zmęczył. Zauważyła, że Ketsueki rozmawia ... tak. Dałaby sobie rękę uciąć, że z Reno. Podeszła do nich i klapnęła obok. -Jak zwykle majstrujesz, co nie Reno? -zagadnęła.
,,Przed losem nie da uciec się, ani przed wspomnieniami.
Gdy zechcą to dopadną cię, za siedmioma górami.
Co każe ci przed siebie gnać, zawsze dalej i dalej.
Im bardziej szukasz drogi swej, tym trudniej ją znaleźć."

Obrazek
Keira Moon
Tancerka na krawędzi śmierci
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Mechaniczny smok? Chce takiego węża... matko skończ, zachowujesz się jak dziecko.
- Czytam, wtedy odrywam się od reszty świata...- Zrobiłam krótką pauzę.-... i rysuje.- Właśnie, książki. Nie miałam za sobą żadnej, prócz tej którą niedawno skończyłam. Na szczęście wzięłam szkicownik i mam te ołówki od matki. Ciekawe dlaczego własnie je wzięłam ze sobą, przecież nigdy ich nie ruszałam, była to jedna z niewielu pamiątek po niej. Co prawda odziedziczyłam cały majątek... duży majątek. Ale moja matka była jak ja, do bardzo niewielu rzeczy przywiązywała większą uwagę, i też była to sztuka. Dlatego ten prezent był tak wyjątkowy. Zamyśliłam się i położyłam się z łbem na łapach. Lubiłam ją wspominać ale wtedy najbardziej odczuwałam jej brak. Z zamyślenia wyrwała mnie postać siadająca obok. Coś mówiła ale nie wychwyciłam słów, dopiero po chwili zauważyłam, że to Keira.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Ślad na szyi po obroży.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   72%

-A to też ciekawie- Odrzekłem jej z lekkim uśmiechem- A co rysujesz?- Zapytałem się jej z ciekawości. Aż na chwilę skierowałem swój wzrok, odrywając się tym samym od swojej czynności.
-Po chwili podeszła do nas kolejna osoba. Od razu sobie usiadła. Po jej pytaniu trochę się zmieszałem. Brzmiała tak jakby mnie znała. Imię mogła usłyszeć wcześniej, w końcu mój pan już kilkakrotnie po imieniu się do mnie zwrócił.
-Taa....- Powiedziałem lekko przeciągle- Jesteś....?- Zacząłem licząc na to, że powie jak ma na imię.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Zmieszała się gdy zapytał ją o imię. Podrapała się po tyle głowy, a jej wzrok był rozbiegany. -FraochÚn. - powiedziała. Taa, nie ma jak przekleństwo na pytanie o własne imię. Wstała i zaczęła chodzić raz w jedną to drugą stronę. -Keira. - westchnęła ciężko -Znamy się od dłuższego czasu jeśli się zastanowić. - miała ochotę zapalić papieros mimo tego, że była nie paląca. Zatrzymała się i ukucnęła przed nim patrząc mu w oczy -Nic nie pamiętasz? - zapytała. Widać było ból i rozpacz w jej niebieskich oczach, ale co się dziwić. W końcu oczy są zwierciadłami duszy.
,,Przed losem nie da uciec się, ani przed wspomnieniami.
Gdy zechcą to dopadną cię, za siedmioma górami.
Co każe ci przed siebie gnać, zawsze dalej i dalej.
Im bardziej szukasz drogi swej, tym trudniej ją znaleźć."

Obrazek
Keira Moon
Tancerka na krawędzi śmierci
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Następna strona

Powrót do Okolice Magicznej Kopuły

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość