zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Okolice Magicznej Kopuły

Las

Dawna siedziba magów została otoczona tajemniczą kopułą, pulsującą potężną magią.

Re: Las

Mężczyzna słuchał uważnie Shar. Nie przerywał jej, gdy opowiadała.
- Byłaś w krainie duchów i dostąpiłaś zaszczytu spotkania swojego Totemu. Niektórzy mówią, że to pradawni zwierzęcy bogowie. - Odezwał się, gdy skończyła mówić.
- Martwi mnie ten wilk, niedobre rzeczy się dzieją tam jak i tu, ale może porozmawiamy o tym rano. Z pewnością jesteś zmęczona. Jeśli wolisz odstąpię ci łóżku. Sam mogę spać przy kominku, mam grube futro. - Uśmiechnął się.
Wstał i zaczął sprzątać puste naczynia jak i kociołek. Dorzucił również nieco chrustu do paleniska.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

-Dziękuje.-Uśmiechnęła się. Była strasznie zmęczona, lecz nie zaśnie od razu. Za dużo wrażeń, mózg jeszcze ich nie przetworzył. Siedziała jeszcze i jadła zupę. Dopiero teraz przypomniał jej się jeden szczegół.-Nie mówiłeś jak masz na imię.-Powiedziała zaciekawiona. Zastanawiało ją jakie niedobre rzeczy tu się dzieją. Zapyta o to rano. Patrzyła na niego lekko przymulona od tych całych zajść, ale jednocześnie z energią.
Sharianath
Kelnerka
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   97%
Poziom Mocy:
   100%

- Warystor - Rzekł, lecz nie odwdzięczył się tym samym pytaniem.
- Jeśli chcesz możesz się już iść położyć. Zapale zioła sprowadzający głęboki sen. Obudzisz się po nich wypoczęta i gotowa na nowe wyzwania. - Powiedział siadając na powrót przy palenisku. Z koszyczka zaczął wybierać odpowiednie zioła.
Łóżko było drewniane i zasłane nieco postrzępionym materiałem, na którym było położone grube niedźwiedzie futro.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Warystor?-Zapytała zdziwiona. Co to może być? Z niczym jej się to nie kojarzy.-Okej.-Powiedziała uśmiechając się. Wstała i skierowała się w stronę łóżka. Było miękkie według Shar, bo dotychczas spała na drzewach, w szałasach, a czasem jak było ciepło, pod gołym niebem. Patrzyła się w sufit, lecz nie widziała go. Widziała swoje wyobrażenia. Widziała tego dziwnego wilka, ale się na nią nie rzucał. Stał w bez ruchu, a ona mogła go dokładnie obejrzeć, lecz po dotknięciu sparzyła się. Potem widziała panterę. Siedziała przed nią uśmiechnięta i wskazywała łapą za Shar. Gdy Shar się obróciła zmienił się obraz. Widziała miasto. Dużo ludzi. Ona stała w miejscu, inni gdzieś chodzili. Nawet się nie zorientowała, że to nie były już wyobrażenia, lecz sen.
Sharianath
Kelnerka
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   97%
Poziom Mocy:
   100%

We śnie Sharianath znów była w dziwnej krainie. Jako pantera biegła wraz z poznaną panterą przez leśną głuszę. Czuła spokój i radość. Gdy nastał ranek zmiennokształtna obudziła się wypoczęta. Do jej uszu dotarł dźwięk głośnego chrapania. Przy wygasającym palenisku spał niedźwiedź.
Poranek był chłodny i pochmurny, a przynajmniej przez okna do pomieszczenia wpadało bardzo niewiele światła słonecznego.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Po obudzeniu się od razu usiadła. Spojrzała w stronę okna, była jeszcze poranna rosa. Zaczynał się dzień, bo słońce bardzo słabo świeciło. Spojrzała na niedźwiedzia przez chwile. Czekać, aż się obudzi? To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. Drewno leżało obok kominka, więc dorzuciła trochę. Było zimno, ale była wypoczęta. Siedziała tak przez chwile o niczym nie myśląc i nic nie robiąc. Podeszła jeszcze raz do okna, gdzie zauważyła skaczące sarny, które zawsze wstają najwcześniej.
Sharianath
Kelnerka
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   97%
Poziom Mocy:
   100%

Poranek był mglisty, zarysy saren były ledwo widoczne dla dziewczyny. Gdy dorzucała opał niedźwiedź przewrócił się na drugi bok i otworzył oczy. Coś tam zamruczał pod nosem i zmienił się w mężczyzn. Wstał i zaczął się przeciągać.
- Dzień dobry, dobrze ci się spało? - Spytał z uśmiechem i sprawdził jak tam palenisko. Nalał do kociołka wody i wrzucił kilka ususzonych płatków kwiatów.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Tak.-Powiedziała odwzajemniając gest.-Usiadła i uważnie patrzyła co on robi. Znów jakieś opary. Chyba je lubił. Na oknie były pojedyncze kropelki wody. Wiedziała, że nie długo musi się zbierać.-
Trochę głupio tak pytać, ale masz może jakąś torbę lub coś innego? Mam trochę rzeczy stamtąd i nie mam jak je zabrać
.-Powiedziała miło. Zebrała skórę i owoce do kupy.
Sharianath
Kelnerka
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   97%
Poziom Mocy:
   100%

Woda zaczynała wrzeć w kociołku. Po pomieszczeniu rozszedł się świeży kwiatowy zapach, był przyjemnie pobudzający. Mężczyzna nalał do dwóch kubeczków naparu.
- Wypij, z rana dodaje energii. Tylko uważaj, jest dość gorące. - Podał zmiennokształtnej herbatę, po której wciąż pływały płatki kwiatów.
- Nie będzie z tym problemu, skórzana torba się znajdzie. A już wiesz gdzie zamierzasz się udać? - Spytał z ciekawością dmuchając i pijąc napój.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Sama jeszcze nie wiem... planuje w końcu spróbować pójść do miejsca gdzie jest dużo ludzi, czego tak zawsze unikałam. Poza tym chciałabym kupić konia, bo zawsze mnie interesowały te zwierzęta, a w dziczy trudno jest je znaleźć. Oczywiście na początek muszę zdobyć pieniądze, więc muszę udać się do jakiegoś miasta.-Mówiła dmuchając na herbatę. Na koniu o wiele łatwiej będzie się podróżować. Poza tym to bardzo ładne zwierzęta. Potrzebowała takiego towarzysza. Rafiri nie będzie zazdrosny. Konie to coś co kocha od zawsze. Jeździłaby na nim bez siodła, bez ogłowia. Z samym czaprakiem. W końcu, ufałaby mu. Ten mężczyzna tyle dla niej zrobił. A ona dla niego na prawdę nic. Nie ma co mu dać. Kiedyś tu wróci z prezentem dla niego. Najpierw musiała się zastanowić skąd wziąć pieniądze.
Sharianath
Kelnerka
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   97%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okolice Magicznej Kopuły

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości