zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Pustkowia  »  Góry Cieni  »  Górska Forteca

Mur

Jest to duża forteca wybudowana u zbocza gór. Tutaj siedzibę są mają łowcy.
Budowla otoczona jest murem i dobrze jest strzeżona, zaś góry dają jej dobrą pozycje obronna oraz zapewniając dobre ukrycie.

Re: Mur

-Z tego co wiem to jedzą nie dużo ale jedzą- Nie wiedział ile im dają ale na pewno nie głodzą.
-No tak, myślisz, że ma to jakiś związek?- Sam miał jakieś podejrzenia ale nie miał żadnych powodów aby tak uważać. No oprócz zwykłego przeczucia.
-Znaczy mogę zapytać czy dałoby się wysłać zwiadowców ale gdzie mieliby się konkretnie udać i w jakiej sprawie?- nie bardzo rozumiał w jakim celu i gdzie słać zmiennokształtnych. Góry... Góry są dość wysokiego i długie.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- Nie sądzę by coś im dolegało. - Podniosła się powoli i podeszła do mężczyzny. Chciała coś sprawdzić nim mu odpowie.
- Możemy wrócić na mury? - Jeśli tak, ruszy za nim i skieruje się na najbardziej wysuniętą w kierunku północnego wschodu cześć murów.
- Co tam jest? - Ale czy wioska wilkołaków nie była bardziej na zachód? W każdym razie nawet przyszła jej na myśl. Narazie jednak zignorowała to przeczucie, choć o nim nie zapomniała. Często kierowała się instynktem i przeczuciem, jakoś się sprawdzało.
Ostatnio edytowano 12 paź 2018, o 09:59 przez Ketsueki Ōkami, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Niewolnik
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Obroża niewolnicza.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   130%

-Hmm...- Mruknął pod nosem i kiedy zaproponowała udanie się na mury ruszył za nią. Szedł za tobą spokojnie, rozglądał się tylko na teren za murami. Było już ciemno i mury były oświetlana pochodniami.
-Hmm...- Zaskoczyło go to pytanie. Spojrzał w tamtą stronę. Zastanowił się jaka dać jej odpowiedź.
-Za górami czy przed?- bo to trochę inna będzie odpowiedź.
-Przed nim są pustkowia a tam dalej wejście do doliny wilkołaków, jakaś mała osada czarodziejów i chyba zaczyna się knieja- nie wiedział czy ta odpowiedź ja usatysfakcjonuje ale nie do końca wiedział jakiej odpowiedzi oczkuje dziewczyna.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Czyli jednak. Miała złe przeczucia. Przygryzła wargę i oparła się o mur.
- Czyli ptaki leciały gdzieś znad osady wilkołaków? - Westchnęła, ostatnio wioska ma same problemy. Słyszeli o centrach, kiedy z Liadonem dotarli do wioski, szaman chyba miał nawet jakieś problemy w związku z pełnioną wtedy funkcją. Tylko co do tego mają smoki? Jedyne co mogło jej przyjść do głowy, to że ich pobratymcy zaatakowali wioskę, ale było to tak nierealne, że nawet nie chciała w to wierzyć. Z resztą, skąd te smoki o tym wiedziały? Nie była pewna, czy te stworzenia planują takie rzeczy wcześniej... Może tak.
Usiadła na ziemi i wyciągnęła szkcownik z torby przy pasku. Ułożyła go na kolanach i narysowała koło na czystej kartce.
- Powiedzmy, że tu jest forteca, a tu... - Narysowała linie, mniej więcej tak jak pamiętała z oglądanych map w Elizjum, że ciągną się góry.
- Tu będą góry. To gdzie jest wejście do Doliny wilkołaków? I skąd leciały ptaki? - Musiała znaleźć Liadona, albo sama spróbować porozmawiać z duchami... Tyle, że nie miała zielonego pojęcia jak to zrobić. Chyba musiała liczyć po prostu na ich przychylność. Do niczego.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Niewolnik
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Obroża niewolnicza.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   130%

-Tego nie wiem- Powiedział patrząc na dziewczynę- Detale zna tylko lider, wiesz, Ewaryst- on wiedział tyle co inni, takie ogólne informacje a wszelakie szczegóły z tego to tylko przywódca bractwa.Następnie spoglądał na to co rysowała.
-Wejście jest tutaj, tak mniej więcej- Pokazał palcem na jej rysunku. Nie był dokładnie pewny ale to jakoś w tych okolicach.
-Z tego co kojarzę to jakoś nad wejściem, góry w tamtym miejscu są niższe- Góry są bardzo wysokie i tylko w kilku miejscach jest możliwość pokonania ich nawet lotem.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Skinęła mu głową. Nie zamierzała się wtrącać w ich sposoby koordynowania i informowania ludzi.
Zaznaczyła wskazany punkt i zaczęła sobie przypominać drogę, którą szła z Liadonem. Nie była dokładnie pewna gdzie jest wioska, ale zaznaczyła sobie pole, na którym z pewnością się znajduje.
- Wydaje mi się, że to wszystko może mieć jakiś związek. - Zatanowiła się chwilę. Facet wcześniej pytał o cel i kierunek... W sumie nie była pewna, ale kurs przez dolinę w stronę wioski wydawał jej się najsensowniejszy. Wolałby jednak skonsultować to jeszcze z Liadonem, ten zostawał jednak od jakiegoś czasu nieuchwytny.
- Ja sprawdziłabym dolinę i kierowała się w tę stronę. - Pokazała mu trasę, rysując ołówkiem linię od przejścia w górach, do narysowanego pola.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Niewolnik
Wilkołak
Obroża niewolnicza.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   130%

-Tak sądzisz...-Trochę to wszystko go niepokoiło ale jakoś nie wiązał zbytnio tego wszystkiego ze sobą.
-Tylko co mają smoki to wilkołaków- Nie bardzo rozumiał co dokładnie może wiązać ich zachowanie, te ptaszyska z wioska wilkołaków. Wysłanie tam zwiadowców to może byłby dobry pomysł. Tylko niewiadoma jakby właśnie oni zareagowali jakby złapali albo zauważyli takiego.
-Nie wiem jakby to wszystko połączyć ze sobą- Nie ukrywał, że to było podejrzane ale co mogłobyć nicią wspólna tych wydarzeń.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Westchnęła. Tu właśnie pojawiał się problem. Nie wiedziała za wiele o smokach, a o wilkołakach zaczęła się dowiadywać całkiem niedawno. Wcześniej żyła w strachu przed tą rasa, co właściwe teraz uznawała za częściowo słuszne. Musiała jednak przyznać, że zupełnie różnili się od jej wyobrażeń.
- Szczerze to nie wiem. Nie miałam jeszcze żadnego bliskiego kontaktu ze smokami, do teraz. A jeśli chodzi o wilkołaki... moja wiedza też jest dość wąska. - W sumie poczuła się dość głupio. Wyrażała tu jakieś osądy, a właściwe nie miała nawet podstawowej wiedzy o swojej rasie.
- Jestem jednak pewna, że smoki bardzo chcą lecieć w stronę osady, przynajmniej w jej kierunku. To dość niepokojące. - Nic więcej nie mogła na ten temat powiedzieć. Pomyślała o Sylvanie. Gdzie on teraz był? Nie wiedziała gdzie poszedł po ich rozstaniu. Złapała się na tym, że się o niego martwi. Nie mogła w to uwierzyć. Głupi Liadon, to pewnie przez niego.
- Aramil może coś wiedzieć... - Głośno myślała, ale może przy okazji uda jej się spotkać z Liadonem. Nie mogła wykluczyć, że mężczyzna wie o kim mowa. Może pomoże jej go znaleźć.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Niewolnik
Wilkołak
Obroża niewolnicza.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   130%

-Możesz pouczyć się od innych albo poczytać w bibliotece, zawsze to jakiś sposób na spędzenie czasu- Na pewno lepszy niż robienie sobie krzywdy lub nicnierobienie w ogóle. no ale kto co woli. Zawsze jest to możliwość uzupełnienia swojej wiedzy.
-Nie wiem tylko po co- Za dożo w tym wszystkim takich przypuszczeń. Może to tylko się im wydaje i wszystko jest w porządku.
-Aramil...- Zastanowił się o kogo może jej chodzić- Jakoś od jakiegoś czasu jest taki nieobecny i niekontaktowy- Nie wiedział dlaczego ale też nie interesował się tym. Nie jest to jego sprawa.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- Staram się uczyć. - Aramil-Liadon właściwe był jej głównym źródłem wiedzy. No w końcu od kogo najlepiej się uczyć o wilkołakach, jak nie od wilkołaka? Wątpiła, by tak chronione informacje, jak te o rasie wilkołaków znalazły się w całości w książkach. One raczej nie lubiły zdradzać swoich tajemnic.
A jeśli chodzi o jej zdrowie i takie tam, to nadal wyglądała jak półżywa. Ręka bolała, ale zimno pozwalało jej skupić się na czymś innym i trochę koiło ból.
- Ja też, ale chyba nic nam nie zaszkodzi wysłanie kilku zwiadowców. - Wydawało jej się, że organizacja była stosunkowo duża. Zdecydowanie większa niż te, które znała do tej pory.
- Ja ostatnio wcale go nie widuję, a jeśli ktoś coś wie to on. - Westchnęła. Chyba musi pójść do niego. Nie wiedziała co się dzieje i to spędzało jej sen z powiek. Do tej pory jednak nie chciała się narzucać. Ich relacja była dość dziwna i nie chciała nic popsuć.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Niewolnik
Wilkołak
Obroża niewolnicza.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   130%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Górska Forteca

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość