zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Reszta Świata  »  Piaski Czasu

Cross city- Czas przed atakiem

Miejsca, w których czas działa inaczej. Panuje tutaj dziwna magia pozwalająca na wiele rzeczy.

Re: Cross city- Czas przed atakiem

-Jakieś konkretne plany?- Koniec roku to też pewnie dla niektórych problem. W końcu muszą jakoś się usamodzielnić i żyć jak dorosły nie jak uczeń.
-Pomóc?- Spojrzałem na nią pytająco. Nie wiedziałem w końcu na czym taka pomoc miałby polegać. Wolałbym wiedzieć na co potencjalnie miałbym się zgodzić.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Longing for we used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams

Obrazek

David
Rosomak, miodożer północy
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

- Kilka, ale jeszcze się zastanawiam. Myślałam nad jakimś warsztatem, albo staż w Akademii. - Nie była pewna, która z opcji byłaby najlepsza. Ciągnęło ją do Akademii, ale liczyła też na to, że kiedyś założy coś swojego. Problem w tym, że właściwie nie była nawet pewna czy chce zostawać w Cross.
- A ty zostajesz w Akademii? I co u profesora Wine? Byłam tylko na tych wakacyjnych zajęciach u niego, moje bractwo nie ma ich w planie. - W sumie dawno nawet nie spotkała wampira na korytarzu. No w końcu nie to skrzydło, do tamtego rzadko zaglądała.
- Oh, chciałam kiedyś zbudować coś podobnego, ale miałam problem z układem ruchu. Coś było nie tak. Myślałam, żeby znów spróbować. - Może sama jakoś by do tego doszła, ale skoro on już dał radę coś takiego zbudować to raczej się znał.
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Shadowmoon
Chimaera
Igrająca z ogniem
Czarodziej
Zmiany FizyczneDrobne blizny na całym ciele.
Blizna po oparzeniu na wierzchu prawej dłoni i nadgarstku.
Blizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   130%

-Oba pomysły wydaja się ciekawe- Nie ukrywałem, ze tak uważam. Tylko w obu trzeba jednak pewnego wysiłku. Warsztat kosztuj a Akademii nie ale w niej na początek zarobki mniejsze.
-Może Akademia a potem jak odłożysz sobie to coś swojego?- Było by wtedy też łatwiej jej to uzyskać.
-Gar... profesor Wine jest teraz trochę zapracowany- Nie wiedziałem dokładnie co porabia ale miał tam swoje jakieś sprawy.
-Ja to zostaje- Nie miałem innych planów, zarobi są spoko, jest gdzie spać.
-Mogę pomóc- To nie jest takie trudne ale będę musiał poznać jej plany, to co chce zbudować i inne tego typu rzeczy aby móc zorientować się co i jak.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

Myślała nad taką kombinacją, przypuszczała jednak, że jeśli zdecyduje się na Akademie, tak łatwo już z niej nie zrezygnuje.
- Zastanawiałam się nad tym. Cóż, narazie trzeba zdać. - Właściwie to nie martwiła się o to zbytnio. Przez pobyt u Nataniela musiała dużo nadrobić, ale teraz znów miała już wszystko opanowane i nawet zaczynała jak zwykle wyprzedzać materiał.
Zaśmiała się na jego słowa. Nie rozumiała dlaczego nie użył imienia wampira. Przecież to było jasne jak słońce, że znali się też osobiście i to chyba całkiem blisko. Często widywała ich razem, zdążyła też popatrzeć zwierzęcą formę Rudzielca, w końcu wcale się z nią nie krył. No i zupełnie przypadkiem zauważyła kiedyś identyczne zwierzątko w kieszeni Wine'a.
- Nie musisz tak formalnie. - Cały czas się uśmiechała. Dobrze jej się z nim gadał, pewnie to wina włosów. Rudzielce jakoś instynktownie dobrze się ze sobą dogadywały, to pewnie kwestia genów.
Gdy się zgodził omal go nie przewróciła rzucając mu się na szyję. Objęła go i mocno przytuliła. Zaraz jednak się zreflektowała i odsunęła od chłopaka. Odchrząknęła i spojrzała przepraszająco na Reno.
- Dziękuję... I wybacz. - Była walnięta, to pewne.
Erin Shadowmoon
Chimaera
Igrająca z ogniem
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   130%

-Myślę, że dasz radę- nie znałem jej ale w gruncie rzeczy czemu by miała nie zdać?- To dość proste pytanie ale zarazem dość łatwe do odpowiedzenia. Ja nie interesowałem się życiem uczniów.
-Może nie ale to profesor, część kadry i no..- Trochę się zmieszałem, bo niby nie muszę ale jednak nie wypada tak do innych mówić o nim na "ty". Tym bardziej przed uczniami. To takie pouchwalanie się zbytnie.
-Nie no ok...- Trochę entuzjazm dziewczyny mnie przytłoczył. Nie przywykłem do czegoś takiego i trochę nie wiedziałem jak powinienem się teraz zachować.
-Ten.. spoko to kiedy chcesz zacząć czy coś?- Zapytałem i skierowałem się na most nad rzeką. Tak stać to trochę tak głupio.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

Ona też tak myślała i choć właściwie nie miała wątpliwości, jakoś wolała brać pod uwagę też gorszą opcje. No tak na wszelki wypadek.
Zaśmiała się na jego słowa. Cóż, skoro nie wypada mu nazywać go po imieniu, to czy wypada mu wskakiwać Garretowi do kieszeni na terenie szkoły? Nie jej sprawa, ale reakcja chłopaka ją bawiła.
- Jak uważasz, choć ja tam nie widzę problemu. - Ostatnio była nadzwyczaj pozytywna, jeszcze trochę szczęścia i normalnie zacznie świecić. Właściwe po jego kolejnych słowach już chyba powinna.
Ruszyła za nim, tym razem pilnując by zachować normalną dla zdrowych na umyśle ludzi odległość.
- Cóż, w sumie to mam projekty w pokoju. Jeśli chcesz możemy powoli wracać i je przyniosę. - Tylko przecież ledwo co stamtąd wyszła. Zastanowiła się chwilę i nagle krzyknęła.
- Wiem! Chodźmy na herbatę. Znaczy ja pójdę po schematy i zaraz wrócę... Chyba, że chcesz iść ze mną? Tu niedaleko jest herbaciarnia. - Narazie nigdzie nie szła. Patrzyła na Reno i czekała na odpowiedź.
Erin Shadowmoon
Chimaera
Igrająca z ogniem
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   130%

-Ty nie ale niektórzy mogą- No nie poradzę, że jako łasica zawsze jestem o wiele śmielszy niż w ludzkiej postaci. Zatrzymałem się słysząc jej słowa. no w pokoju am plany czyli w drugą stronę. Spojrzałem an szkołę. Nie wiem czy powinienem się na jej terenie jakoś bardziej pokazywać z uczniami. Nie byłem tego pewny.
-To może ja pójdę do tej herbaciarni i poczekam tam an ciebie?- Taka propozycja. Zawsze można an spokojnie przy tym wypić herbatę, może z wkładem i coś pogadać.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

- Dlatego powiedziałam "nie musisz", a nie "nie możesz". -[b] Uniosła brew i obdarzyła Reno kolejnym uśmiechem. Nie widziała problemu by iść sama do szkoły. Szybko zabierze plany i pójdzie do herbaciarni. Tylko czy Reno wiedział dokładnie gdzie ona jest.
[b]- Trafisz? -
Jeśli tak to dobrze. Jeśli Reno nie wiedział gdzie jest lokal, albo nie był pewny, wytłumaczyła mu drogę. Po tym ruszyła w stronę Akademii odbierając jak najkrótszą drogę.
Erin Shadowmoon
Chimaera
Igrająca z ogniem
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   130%

-Ok, niech tak będzie- Kojarzyłem jako tako gdzie jest herbaciarnia i kiedy dziewczyna ruszyła do szkoły ja skierowałem się tam. Nie śpieszyłem się, bo nie widziałem ku temu powodu. Po kilkunastu minutach doszedłem i w środku zająłem jedno z miejsc. Zamówiłem sobie herbatę z"wkładka". Przyda mi się trochę rozluźnienia.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

Całe szczęście wiedziała gdzie ma plany. Może i miała chaos w pokoju, ale był to chaos kontrolowany, no prawie.
Z dodatkowymi czystymi arkuszami, planami i narzędziami do rysowania ruszyła spowrotem. Dość szybko trafiła do herbaciarni i odnalazła rudą czuprynę. Dosiadła się i zamówiła zieloną herbatę gdy podeszła kelnerka.
Erin Shadowmoon
Chimaera
Igrająca z ogniem
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   130%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piaski Czasu

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości