zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Reszta Świata  »  Piaski Czasu

Villkaren

Miejsca, w których czas działa inaczej. Panuje tutaj dziwna magia pozwalająca na wiele rzeczy. Rozgrywają się tutaj wydarzenia z przeszłości.

Re: Villkaren

Oczy Somali rozbłysły widząc kolejny kawałek jedzenia, może zapoznanie się z chłopakiem też nie będzie takie złe. Jak na razie ją karmi czyli nie taki zły na jakiego się pisał.
Kiedy wilkołak podrzucił mięso do góry znowu rozpostarła skrzydła łapiąc go w locie, a gdy się zapytał czy chce więcej podeszła jeszcze bliżej. Nie mogła zaprzeczyć, że jedzenie u mieszkańców było niedobre bo wręcz przeciwnie. To nie było to samo co sama mogła sobie upolować, to miało inny smak zapewne przez przyprawy.
Somali
Zmiennokształtny
Zmiany FizycznePrawe oko jest barwy żółtej zaś lewe zielonej.
Zmiany PsychiczneSporadyczny lęk i smutek po spotkaniu ze zjawą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   60%
Poziom Mocy:
   50%

- Skąd ty się wzięłaś co? - Zapytałem żartobliwie.
Nie wyglądała na typowo dzikie zwierze, może była już czyjaś, ale jeśli tak to gdzie jej pan? Rozejrzałem się mimowolnie.
- Chcesz jeszcze prawda. - Zadałem w sumie oczywiste pytanie.
Jednak tym razem nie podrzuciłem kawałka mięsa, a trzymałem go w dłoni. Może się uda pogłaskać sowę jeśli odważy się capnąć kawałek jedzonka.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneŚlady na plecach po ataku zjawy.
Blizna na brzuchu po ataku srebrnym ostrzem i przypalaniu.
Zmiany PsychiczneNapadowe ataki agresji.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   85%
Poziom Mocy:
   80%

Sowa pokręciła głową słuchając Wiktora, rozłożyła skrzydła trochę nimi trzepocąc. W końcu obeszła chłopaka tak aby zatrzymać się za jego plecami. Poczekała aż się odwróci i wtedy łebkiem pokazała na las.
Widząc kolejny kawałek jedzenia znowu wyłączyło jej się myślenie, czekała aż Wiktor po raz kolejny podrzuci jedzenie ale tak się nie stało. Zmrużyła ślepia patrząc się to na mięso to na wilkołaka, zastanawiając się czy wziąć czy nie. Ustawiła się do niego bokiem i jak krab przesuwała się w jego kierunku, aby choć trochę dziabnąć jedzenia. W pewnym momencie zatrzymała się wyciągając maksymalnie szyję i dziób, żeby wziąć mięso ale los tak chciał że była jednak nieco za daleko i się przewróciłam.
Somali
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   60%
Poziom Mocy:
   50%

- Z lasu mówisz? - Spojrzałem w stronę drzew, po czym znów na ptaka. Trochę zbyt udomowiono się zachowywała jak na dzikie zwierzę, ale może się przyzwyczaiła, że ludzie dają jej jeść. Oby ktoś tego kiedyś nie wykorzystał, bo będzie czuć we wiosce zupę czy inne danie z sowy.
Teraz to się zaśmiałem widząc poczynania sowy, jednak aż taka do końca ufna nie była, dobrze. Chociaż z drugiej strony widząc jak się przewraca skoczyłem szybko do przodu i złapałem ptaka za skrzydła po bokach dociskając je do ciała. Delikatnie, żeby nic nie zrobić, acz stanowczo, żeby uniemożliwić wyrwanie się.
- Musisz uważać sóweczko, bo zamiast ty się najeść, ktoś naje się tobą. - Szepnąłem wesoło.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   85%
Poziom Mocy:
   80%

Dziewczyna już myślała, że gruchnie o ziemie kiedy ten młody wilkołak ją złapał. Zrobiła wielkie przerażony oczy chowając głowę w tułowiu. Zaczęła szybciej oddychać a gdy próbowała się wyrwać poczuła, że Wiktor jej to uniemożliwił. Patrzyła się tak na niego i patrzyła, poruszyła kilka razy dziobem tak jakby chciała coś powiedzieć a jednak nic nie mówiąc. Zaskrzeczała delikatnie łapiąc chłopaka za ubranie, próbując go przekonać, że może jednak ją puści. Somali nie chciała skończyć w zupie.
Somali
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   60%
Poziom Mocy:
   50%

Chciałem tylko się trochę podroczyć z ptaszkiem, nie chciałem jej/jego zbytnio wystraszyć jeszcze na zawał mi tu zejdzie. Puściłem, więc po chwili sowę i cofnąłem się, jakby ptak nagle okazał się mniej przyjazny po tym żarcie. Rzuciłem mu mięso na przeprosiny.
- Po prostu musisz być ostrożniejszy. Nie każdemu można ufać, ale ja jestem w porządku. - Powiedziałem wesoło. W końcu jakbym chciał to bym już dawno coś ptakowi zrobił, ale nie byłem taki. Wolałem zwierzę oswoić po dobroci i z dodatkiem czegoś dobrego.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   85%
Poziom Mocy:
   80%

Kiedy Somali została uwolniona zmierzyła chłopaka wzrokiem od dołu do góry i pokazała mu przysłowiowy język co w jej wykonaniu wyglądało komicznie. Otworzyła szeroko dziób pokazując swój mały ozorek. Jednak kiedy zobaczyła mięso ślepia po raz kolejny rozbłysły sowie niczym iskierki aleee... No właśnie ale otworzyła szerzej jedno oko ustawiając się do chłopaka bokiem. Mrugnęła kilka razy po czym szybkim ruchem chwyciła za jedzenie.
Wysłuchała Wiktora kręcą głową na boki, w tym co mówił było trochę prawdy i nigdy wcześniej Somali nie pomyślała w ten sposób. Podeszła do wilkołaka już nieco bardziej ufnie.
Somali
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   60%
Poziom Mocy:
   50%

Uśmiechałem się widząc sowę, fajnie byłoby ją oswoić. Tylko, że teraz chyba powinienem wrócić do obowiązków, nie? Obejrzałem się na leżącą siekierę, a później na jeszcze nietknięty stos drewna. Znowu mi się dostanie jak tego nie zrobię, heh.
- Muszę wracać do pracy. - Rzekłem do sowy i podniosłem siekierę po czym wskazałem na stos drewna. Rzuciłem ptaszkowi jeszcze kawałek mięsa po czym gwizdnąłem na lisa, który przez cały czas tylko bacznie przyglądał się sowie.
- Możesz się pobawić z dziećmi, tylko grzecznie. - Mrugnąłem do niej i dla żartu nieco zakołysałem siekierą.
- Bedę miał cię na oku.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   85%
Poziom Mocy:
   80%

Somali wyjrzała zza Wiktora spoglądając na stos drewna na który wskazywał siekierą. Obróciła głowę prawie do góry nogami prawie się przewracając. Musiała przyznać, że sporo miał tego do zrobienia.
Słysząc kolejne słowa chłopaka znowu go zmierzyła wzrokiem ale na widok siekiery cofnęła się kilka kroków. Obejrzała się na dzieci, rozłożyła skrzydła aby do nich podlecieć ale zatrzymała się. Wzięła ostatni kawałek jedzenia, który jej rzucił w dziób. Pokręciła jeszcze głową, wzniosła się w powietrze i pofrunęła za chłopakiem. Delikatnie przeczesała mu niesforne włosy szponami żegnając się, odleciała w kierunku lasu.
Somali
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   60%
Poziom Mocy:
   50%

Poprzednia strona

Powrót do Piaski Czasu

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość