zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager

Droga

Nie duża dolina, która znajduje się na północ od Mrocznej Kniei oraz na wschód o Dalen Ulvfar. Z dwóch stron kraina otoczona jest górami. Od północy łączy się z morzem a od południa z lasami. Przez dolinę przepływa rzeka. W centrum krainy znajduje się zamek, który został już dawno temu opuszczony, tak jak cała dolinka.

Re: Droga

Obrazek-posłaniec?- Spojrzał na Silvii i zamyślił się. Kwestią było to czy rozumie słowo "posłaniec". Zaśmiał się i wyciągnął z torby przymocowanej do pasa,kryształ. Na oko miał około 20 cm.
-To dla króla- Z kryształu dało się wyczuć silna energie i moc. Schował go i spojrzał an Lucasa.
-Hmm... Cieszy...- Ponownie zamyślił się. Spojrzał na swoją książeczkę i poszperał w niej.
-Jeść, kryształy i te no... te... -Miał problem z wysłowieniem się- szyny.. ma.. szyny- No i był dumny .
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Kryształ zrobił na wampirzycy wrażenie. Z ciekawości wyciągnęła dłoń, aby go dotknąć. Jednak Ik już chował go ponownie, szkoda.
- Mogłabym go potrzymać? - Zapytała, cóż wampirzyca z natury była bardzo ciekawska. Zwłaszcza, jeśli coś było tak niezwykłe jak ten kryształ. Chciałaby go zbadać i poznać jego wszystkie sekrety.
Odpowiedź na pytanie Lucasa już ją mniej zainteresowała. Fascynował ją teraz ten kryształ.
- Wydobywacie je tam skąd pochodzisz?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Uśmiechnąłem się szeroko słysząc co tak naprawdę cieszy Ika -[s] Super, czyli jesteś majsterkowiczem[/b] - powiedziałem wesoło idąc do przodu. Kryształ także na mnie zrobił wrażenie ale jednak wolałem go nie dotykać kij wie gdzie ona go znalazł i gdzie wkładał. Jakieś takie dziwne myśli chodziły mi po głowie, również nie interesowało mnie gdzie oni je wydobywają ale jak już się koleżanka zapytała to chętnie posłucham. Jakiś taki bylem dzisiaj mieszany raz było okey a zaraz było nie okey. Zbyt mocno poczochrany jestem, zaśmiałem się pod nosem z siebie samego.
Lucas Blackburn
Dowcipniś
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna na twarzy w kształcie iks na prawym policzku, która się łączy z kolejną zaczynającą się u nasady głowy a kończy zza żuchwą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   90%

Obrazek Pokiwał przecząco do Silvi. Nie chciał by ktoś obcy go dotykał. Był to dość potężny skarb.
-To fragment serca gór- Powiedział o dziwo całkiem płynnie.
-Chyba- Nie do końca pojmował znaczeni słowa wypowiedzianego przez Lucasa.

Czas płynął a wy znaleźliście się na placu w zamku.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Udało jej się wyjść. Nie sądziła, że pójdzie aż tak gładko, pozostawała więc czujna. Ruszyła powoli ścieżką, dopiero po dobrych kilkunastu minutach spaceru zboczyła ze szlaku. Szła w stronę rzeki. Na płaskiej, porośniętej trawą przestrzeni puściła Rema, zahaczając smycz o jego obrożę, tak by mu nie przeszkadzała. Sama wsiadła na Jibrila i pozwoliła mu wzbić się w powietrze. Póki co nie kierowała nim za bardzo, pozwalała by latał na tej otwartej przestrzeni. Zawracała go jedynie gdy zbyt oddalił się od terenu, na którym znajdował się Rem. Pozwoliła mu polatać i dopiero po jakimś czasie skierowała go bardziej w stronę lasu. Jeszcze będąc nad terenem gdzie biegał pies wylądowała. Rem zjawił się przy nich po chwili i oparł się przednimi łapami o przednią łapę hipogryfa. Ruda zeszła na ziemię i spokojnym krokiem ruszyła przed siebie. W końcu usiadła na ziemi i przyjęła na siebie skok psa. Musiała podeprzeć się z tyłu ręką, by nie wylądować na plecach, ciężki był skubany. Jibril wzbił się jeszcze w powietrze i po wykonaniu kilku kółek wrócił na ziemię. Położył się obok Erin i pozwolił jej oprzeć się o swoje ciało.

Owinęła się szczelniej peleryną i nawet udało jej się tak przysnąć na trochę. Potrzebowała opuścić te mury, teraz czuła się jakoś lepiej. Było późno, słońce już jakiś czas temu schowało się za horyzontem, ale przecież nie raz nocowała pod gołym niebem. Z resztą z pewnością ktoś ją obserwował, dobrze wiedział, że jej obecna pozycja, choć dużo lepsza, nadal nie ma w sobie nic z wolności. Zamieniła jedne kajdany na drugie, te są po prostu trochę wygodniejsze.
Przebudziła się łagodnie, płynnie przechodząc w stan świadomości. Wtulona w ciało hipogryfa i otulona przyjemnym ciepłem z drugiej strony. Spojrzała na leżącego obok psa, pogłaskała go powodując otwarcie oczu Rema. Pora wracać, ale powoli. Podniosła się i przeszła kawałek, rozciągając się. Było chłodno. Wsiadła na Jibrila i ponownie wzbili się w powietrze. Chciała ten czas wykorzystać dodatkowo na trening. Dobrze radzili sobie już w powietrzu, ale przecież zawsze można jeszcze nad czymś popracować. Starała się manewrować z hipogryfem, niektóre rzeczy wychodziły lepiej, inne gorzej, a jeszcze kolejnych dopiero się uczyli. W końcu wylądowała kilka metrów od bramy i ruszyła w jej kierunki powolnym krokiem. Zagwizdała na Rema i razem wrócili do zamku. Od razu skierowali się do ogrodu i prosto do stajni.

//zt
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Rany i odrapania na lewej stronie twarzy.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Poprzednia strona

Powrót do Dalavdrager

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość