zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager

Lasy

Nie duża dolina, która znajduje się na północ od Mrocznej Kniei oraz na wschód o Dalen Ulvfar. Z dwóch stron kraina otoczona jest górami. Od północy łączy się z morzem a od południa z lasami. Przez dolinę przepływa rzeka. W centrum krainy znajduje się zamek, który został już dawno temu opuszczony, tak jak cała dolinka.

Lasy

W większej mierze są to lasy mieszane. Są gęste ale nie na tyle aby duża zwierzyna nie była w stanie tutaj żyć. Rosną tutaj stare drzewa, które porośnięte są miękkim mchem. Od czasu do czasu można napotkać jakąś starą zniszczoną, drewniana chatę.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Lasy

Wjechał do południowych lasów. Nie śpieszyłem się. Koń nie był przemęczony ani nic takiego. Postój zrobię ale później. Przenocuje i ruszy dalej. Na razie rozmyślał nad dalszymi planami. Co dalej i inne tego sprawy. Miał pewne plany już ustalone ale chciał sprawdzi inne możliwości. To co postanowił z całą pewnością zostanie wdrożone ale musiał mieć plany długoterminowe.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Wracał z wędrówki, wcześniej nocował aby nie zmęczyć za bardzo konia. Przejazd przez las zajmie pewnie kilka godzin ale potem będzie już bliżej zamku. Przez cała jazdę zastanowił się nad pewnymi elementami. Nad przyjęciem, które chce zorganizować i co na nim będzie. No i oczywiście czy ktokolwiek się na nie skusi.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Jechał na Nataszy dość spory kawałek. Śnieg delikatnie prószył. Dariusz zatrzymał się i zszedł z konia. W lesie panowała cisza, przyjemny spokój. Tego było mu potrzebne. Trochę odświeżyć się i mieć czas na zastawianie się nad dalszymi krokami. Musiał czekać aż jego syn powróci z misji, w jaka go wysłał. To zajmie kilka dni, wiedział to. Samo spalenie Londynu będzie trwało jakiś czas. To nie jest taka prosta sprawa. Ponownie dosiadł klacz i powolnym krokiem ruszali dalej. W stronę rzeki.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Doskonała pora na przelot i poznanie okolic, pomyślał Alex, wylatując z pokoju przez okno i kierując się do lasu. Co prawda strach dalej jakoś go trzymał, a zamek i przede wszystkim pokój, traktował jako swoje schronienie i azyl, gdzie nikt go nie sięgnie. Jednak, mimo że podobał mu się wystrój, to tęsknił za naturą. No i nie był w stanie jej dokładnie zbadać, kiedy uciekał. Strach zelżał na tyle, że był w stanie go pokonać.
Kiedy wleciał do lasu, przysiadł na starej sośnie, niezbyt wysoko, aby móc podziwiać z niej krajobraz. Ah, póki co nie żałował wyjścia. Bacznie rozglądał się za jakimś myśliwym. Być może zostawiał wyraźne ślady ,kiedy uciekał? Był jednak pewien tego, że wie jaką ma formę. Ciekawe, czy zacznie ubijać każdego napotkanego sokoła...
Alexander Cadwell
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

W swojej drugiej postaci postanowiłam się trochę rozerwać. Co rusz przeskakiwałam przez jakąś większą gałąź. Ta postać była dosyć zabawna i może niezbyt przydatna w walce to idealna do ucieczek i chowania się. Kiedy zauważyłam większą plamę światła na ziemi skoczyłam w tamtym kierunku płynnie zmieniając się w tygrysa by zaraz się tam położyć.
Audrey Mavu
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Wyszli niedaleko zamku. Znajdowali się co prawda nadal między drzewami, ale od wejścia dzieliło ich już niewiele.
Ket stanęła unosząc głowę i podziwiając gigantyczną budowlę. No ładnie.
Poczuła jak ktoś chwyta ją pod ramię i spojrzała w tym kierunku. Taren posłał jej szeroki uśmiech i wskazał głową na bramę, przez którą wchodzli goście.
Obejrzała się na Avę, do której właśnie podchodził Deryl. Ruszyła razem ze swoim partnerem do wejścia.

//zt
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlado-niebieski odcień skóry i włosów.
Blizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   72%

Ava stwierdziła, że lubi podróżować w ten sposób. Szybko dotarli na miejsce. Przed nimi znajdowała się brama wejściowa. Goście wciąż się schodzili. Ket ruszyła z Tarenem w stronę wejścia. Deryl podał Avie rękę i ruszyli za nimi.

//zt
Ava Hasghard
Zmiennokształtny
Zmiany PsychiczneSporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i zjawami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   39%

Po przekroczeniu gór, moim oczom ukazało się widziane z szczytów pasmo lasów. Ich obecność dała mi do zrozumienia, że nie zboczyłem z kursu. Po chwilowym postoju ruszyłem dalej do mojego celu podróży.

// z.t.
Lionel Bartlett
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   50%

Obrazek Ik wszedł do portalu jako ostatni. Wszyscy znaleźli się po drugiej stronie gór w lesie. Ik przeciągnął się lekko i poprawił. Las jak las. Nic nazbyt szczególnego.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Następna strona

Powrót do Dalavdrager

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość