zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager

Lasy

Nie duża dolina, która znajduje się na północ od Mrocznej Kniei oraz na wschód o Dalen Ulvfar. Z dwóch stron kraina otoczona jest górami. Od północy łączy się z morzem a od południa z lasami. Przez dolinę przepływa rzeka. W centrum krainy znajduje się zamek, który został już dawno temu opuszczony, tak jak cała dolinka.

Re: Lasy

Obrazek Kiedy oddaliłaś się od innych, postać, która kojarzyłaś kilkakrotnie mignęła wśród drzew. mogło zdawać się, że prowadzi cie do czegoś. Zatrzymał się na kamieniu przy strumieniu. Widziałaś teraz wyraźniej czym dokładniej była zjawa, która gdzie cie prowadziła. Wilk nie spoglądał na ciebie ani nie odzywał się. Siedział i wpatrywał się w płynący strumień.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- Sylvan? - Zapytała. Bo choć była niemal pewna, że to on, to ten sam wilk, to musiała się upewnić. Może to jakaś sztuczka, pułapka. Musi być ostrożna. Nie może pozwolić się podejść. Dlatego też utrzymywała bezpieczną odległość.
- Wciąż mam klucz od ciebie. - Dodała spoglądając na wilka.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Obrazek- Tak, to ja- Taka odpowiedź mogła usłyszeć wampirzyca. Wilk spojrzał w jej stronę. Czemu Sylvan ukazywał się w tej postaci? Może przez fakt "życia" jego ciała?
-Cieszy mnie to. Dawno cię nie widziałem- Dodał patrząc się na Silvie i lustrując ją uważniej.
-Noe musisz się bać i podejdź- dodał i spojrzał na strumień.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Cóż każdy mógł tak odpowiedzieć. Jednak Silvia nie wyczuwała od niego życia, ani podstępu. Może miłość ją zaślepiła ponownie? Postanowiła zaufać wilkowi i podeszła do niego. Spojrzała na strumień po czym przeniosła spojrzenie na Sylvana.
- Też się cieszę, że ciebie widzę. - Odpowiedziała szczerze i spróbowała pogłaskać wilka.
- Co porabiałeś? - Zapytała lekko wesołym tonem głosu.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Obrazek-Zależy od jakiego momentu- W końcu ostatnio to raczej zajmował się byciem martwym. Spojrzał na wampirzyce raz jeszcze.
-Masz piękne oczy- Zaczął spokojnie- Ale inne- Nie były to oczy tej samej kobiety, która pokochał bardzo dawno temu.
-Chciałem cie przeprosić za to, że nigdy nie było mnie przy tobie kiedy tego potrzebowałaś- Może to nic nie znaczyła dla niej, jednak dla Sylvana było ważne. Czuł, ze zawiódł i w tej sprawie również.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- Od momentu, w którym podarowałeś mi klucz. - Wtedy widziała go po raz ostatni. Od tamtej pory przebyła długą drogę, aby go spotkać. Choć może też powiedzieć, że zatoczyła koło. Spotkała go wtedy w ruinach w Mrocznej Kniei. Teraz jeśli dobrze się orientowała to wcale nie była tak daleko od tego miejsca.
- Inne? - Nie do końca rozumiała o co mu chodzi.
Na przeprosiny nic nie odpowiedziała, nie wiedziała co ma odpowiedzieć. Jakoś odruchowo potarła dłoń z tatuażem jaszczurki. Może tam szukała odpowiedzi na dręczące ją w tej chwili pytania. Chciałaby odzyskać Sylvana.
- Gdzie jest twoje ciało?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Obrazek-Byłem martwy- No cóż miał rzecz. Moment tak krótki urwania tego wszystkiego, że nierealny.
-Nawet bardziej niż teraz- Co mogło brzmieć trochę dziwnie.
-Nie ma w nich tej radości, energii, tego uśmiechu- Może nie jest to jakoś konkretne ale tak to odczuwał. Jako duch, może źle to interpretował ale cóż.
-Na dworze Lorda- Można było zauważyć jakby wilk westchnął- Lord je ma- Sprecyzował Sylvan. To tak jakby szczęście w nieszczęściu? Trudno było określić.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

To nie ulegało wątpliwości, że był martwy. Jednak jak to zmienić? Była pewna, że się da. Choć sama nie była mistrzynią w tej sztuce, to dużo czytała o śmierci i życiu, przynajmniej z perspektywy wampira. Da się ponownie ożywić ciało. Choć wampiry bardziej używało tego do tworzenia sobie sług. Jednak skoro to było możliwe to dlaczego nie przywrócenie Sylvana do życia? Tylko czy to musiało być jego ciało? Czy nie minęło zbyt dużo czasu? Żałowała, że wciąż tak mało wie o tajemnicach swojej rasy. Teraz miała ze sobą tylko skrawek tej wiedzy, reszta została pogrzebana w katakumbach. Przydałby się wilczy szaman, Lucas z pewnością powinien jakiegoś znać. Przecież nie wszystkie wilkołaki poległy w dolinie. Rozmyślania zajęły jej dłuższa chwilę, a wzrok miała utkwiony w strumieniu.
Dotarły do niej jego słowa o zmianie w jej oczach. Czy to była prawda? Możliwe. Nie przejmowała się już uczuciami tak jak dawniej. Emocje też o wiele rzadziej brały nad nią górę. W końcu chciała się pozbyć serca, które już całkiem pozbawiłoby ją jej ludzkich odruchów. Nie zastanawiała się nad tym dłużej, nie chciała, aby to zaprzątało teraz jej myśli.
- Lorda? Czyli lord to żmij? - W zasadzie było to retoryczne pytanie, domyślała się tego. Jednak jak pokonać kogoś tak potężnego, aby odzyskać ciało Sylvana, a przy tym nie zniszczyć go. Czy to było w ogóle możliwe?
- Co teraz zamierzasz? - Będzie się włóczył po świecie jako duch?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Obrazek Siedział i spoglądał na strumień, płyną niczym czas. Rzeźbił w twardej skale powoli ale efektywnie. Jako duch nie odczuwał już tego wszystkiego jak żywy. Nie pamiętał nawet za bardzo jak to jest móc czuć cokolwiek fizycznego. Nie pamiętał bardzo dużo z własnego życia.
- Tak- No i to właśnie Sylvan wypuścił to na powierzchnie i posłał na na tamten świat wiele niewinnych istnień.
-Nie wiem. Jestem duchem, nic nie mogę- Może lepiej by było jakby przestał istnieć? Niby może próbować nawiedzać, opętać czy coś ale czy chciał? nie bardzo.
-Jeśli umrze mi syn, to już nawet nie chcę istnieć- Nie widziałem w takiej sytuacji sensu an dalsze jestestwo.
-A ty co zamierzasz?- Wilk spojrzał na wampirzycę.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- Ale jesteś. Znaczy nie odszedłeś tak na zawsze do krainy zmarłych czy gdzie tam wasze dusze odchodzą. - Cóż skoro wciąż tu był to istniała jakaś szansa na przywrócenie go do ciała. Choć Silvia zdawała sobie sprawę, że póki co ta szansa jest bardzo mała.
- Wiktor? - Podejrzewała, że to nie jedyny syn Sylvana, ale o niego zawsze troszczył się najbardziej. Zresztą nawet nie kojarzyła czy kiedyś mówił jej o jakimś innym synu.
- A coś mu zagraża? - Była ciekawa czy troska Sylvana wypływa po prostu z ojcowskiej miłości czy stoi za tym coś więcej.
- Cóż, zmierzam teraz z Lucasem do zamku lorda. Choć od początku nie jestem przekonana do tego pomysłu, ale chyba chce się na własne oczy przekonać kim on jest. Chce też cię z powrotem, ale jeszcze nie wiem jak tego dokonać i czy to w ogóle możliwe. - Spojrzała na wilka z miłością. Jej oczy bardzo rzadko ukazywały jakiekolwiek emocje, ale przy Sylvanie nawet w postaci ducha-wilka wracały śmiertelne uczucia.
- Czemu dałeś mi wtedy kluczyk, do czego on jest? - Wtedy nie doczekała się odpowiedzi, może teraz ją uzyska.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dalavdrager

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość