zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager

Rzeka

Nie duża dolina, która znajduje się na północ od Mrocznej Kniei oraz na wschód o Dalen Ulvfar. Z dwóch stron kraina otoczona jest górami. Od północy łączy się z morzem a od południa z lasami. Przez dolinę przepływa rzeka. W centrum krainy znajduje się zamek, który został już dawno temu opuszczony, tak jak cała dolinka.

Re: Rzeka

Tak stanowczo powiedział za dużo. Mogła zauważyć jego niezadowolenie tymi nie pochlebnymi słowami. Zgniótł pudełko wraz z zawartością. Z cała pewnością zawartość zostało zniszczone i nie będzie nadawało się do użytku. Wyrzucił pudełko i pierścionek i wsiadł an konia.
-Wracamy- Rzucił i ruszył do zamku galopem a za nim Mgła również w tym samym tempie.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Czy się tego spodziewała, z pewnością. Problem w tym, że dopiero jak się odezwała. Nawet nie zorientowała się, że wypowiada swoje myśli, nie póki nie otworzyła ust, a wtedy było już zbyt późno.
No i się porobiło. Krzyknęła gdy koń ruszył, wystraszyła się.
- Czekaj. - Mocniej zacisnęła dłonie i po chwili puściła wodze.
- Dariusz! - Jeśli się nie zatrzymał, podniosła nogę i zeskoczyła z konia. Nie zamierzała pozwolić mu na robienie z nią co mu się podoba.
Nabiła sobie masę siniaków, pełno otarć pojawiło się na jej ciele, rozcięła sobie policzek, rozwaliła kolano. Nieistotne. Nie chciała wracać. Podniosła się z ziemi i stała. Wiedziała, że nie ucieknie. Już wystarczająco sobie zaszkodziła, lepiej nie próbować uciekać.
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Rany i odrapania na lewej stronie twarzy.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Nie zatrzymał się dopiero kiedy Mgła dogoniła go i nie widział na niej dziewczyny.
-Do domu- Rzucił do konia. Podjechał do kobiety.
-Ruszaj się skoro nie chcesz jechać- Dodał a Niezwyciężony kilka razy uderzył kopytem o ziemię. Dariusz nie zwracał uwagi an stan kobiety. Spoglądał na nią w ciszy ale w końcu wyciągnął do niej dłoń aby pomóc jej wsiąść na jego konia.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Stała nadal. Patrzyła na niego ze łzami w oczach. Dopiero gdy do niej podszedł, widać było, że jakoś ją to poruszyło
- O co ci chodzi? Co to miało być? - Widząc jak podaje jej dłoń, cofnęła się nieświadomie.
- Ja... Przepraszam. To... Zaskoczyłeś mnie. Możemy jeszcze zostać? - Była skołowana, do tego bała się. Przetarła oczy ręką, nie chciała się tu rozpłakać.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Stał tak z wyciągniętą dłonią. Milczał. Kiedy ta nie chwyciła go ten w końcu zabrał swoja dłoń.
-pięć minut- Rzucił tylko i ściągnął wodze i skręcił koniem. Odszedł kilka kroków i zszedł z konia. Nie patrzył się w stronę kobiety. Zabrał się za czyszczenia konia.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Uśmiechnęła się nieznacznie. Cieszyła się, że zgodził się na jej prośbę.
Podeszła do niego i chwyciła go za dłoń, gdy się zatrzymał. Bała się go, ale chyba powinna coś zrobić.
- Dariusz... Nie krzycz, że bez "Panie", jeśli zamierzasz być moim narzeczonym... Po prostu nie rozumiem. - Przygryzła wargę i go puściła.
- Przepraszam, to było nieodpowiednie. - Wkurzyła go, pewnie już wydała na siebie wyrok. Próbowała jednak jakoś z tego wyjść, udobruchać go czy coś.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Czując dotyk kobiety, Dariusz spojrzał na nią. Wysłuchał tego co miała mu do powiedzenia.
- Staram się być uprzejmy, zabrałem cie na przejażdżkę, postąpiłem tak jak wasza ludzka tradycja nakazuje a ty mnie obraziłaś w tak bezmyślny i bezczelny sposób- Mówił to ze spokojem ale i chłodem. W trakcie mówienia gładził konia po sierści.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Miał rację. Pomijając fakt, że właściwe zabił Sylvana, a ją zamknął w zamku, to co do reszty musiała się z nim zgodzić. Ruda nigdy nie rozważała żadnego ślubu, nawet za bardzo w żadnym związku w życiu nie była, a tu nagle taki Dariusz wyskakuje jak Filip z konopi.
- Masz rację. Przepraszam. Ale... Wytłumacz mi proszę dlaczego? - Po chwili znów chwyciła go za dłoń i pociągnęła za sobą.
- Możemy usiąść? - Jeśli się zgodził, podeszła trochę bliżej do rzeki i usiadła na trawie. Wyglądało jakby chciała coś powiedzieć, uspokoiła się już i było to widać. Odezwała się jednak dopiero po chwili.
- Wiesz czym dla ludzi jest małżeństwo? To przypieczętowanie związku dwójki kochających się ludzi... Co prócz dwójki zgadza się u nas? Bo ty nawet do końca nie jesteś człowiekiem. Nie rozumiem twoich intencji, z resztą zabiłeś kogoś, kogo darzę uczuciem. - Urwała by wziąć oddech i na chwilę utkwila wzrok w płynącej wodzie.
- Ty kalkulujesz, nie działasz pod wpływem uczuć, ja robię inaczej, taka ludzka natura. Przepraszam za to co zrobiłam, to był impuls, nie miałam w planach cię obrażać. - Mógłby wreszcie zrozumieć, że ona nie jest w stanie odciąć się od swoich uczuć i nie reagować taką wściekłością na każdy jej błąd. Z resztą czy jeśli on aż tak się wkurza, to czy sam nie odczuwa jakiejś części z tego co ona?
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Westchnął i poszedł z nią. Usiadł i spoglądał na rzekę. Wrzucił do niej kamień kiedy kobieta mówiła.
-Nie dla ludzi ale chyba dla ciebie, w dziejach wiele małżeństw było dyktowane politykom, hierarchiom, rozsądkiem, przymusem czy statusem- Co kraj to obyczaj nie raz małżonkowie widzieli się po raz pierwszy przed ołtarzem. Zaś królewskie rody nie raz szły w mariaże aby utrzymać pokój czy zyskać coś.
-Emocje prowadzą do nierozsądnych decyzji, czego sama się przekonałaś, a w tym zachowaniem nie patrzysz na to czy komuś zaszkodzisz czy zrobisz krzywdę- Tak, była to aluzja to pożaru i tego co zrobiła małemu smoczkowi. Jeszcze nikogo nie zabiła ale przy takim zachowaniem to kwestia czasu kiedy z powodu swojego zachowania zgina niewinni.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Wiem o aranżowanych małżeństwach, tylko problem w tym, że kto by takie chciał? Z resztą co miałabym z tego malżeństwa? Mi zależy na uczuciu, wzajemnym szacunku i trosce. - Szanowała go, owszem, ale to nie o to chodziło. Uważała, że on zrozumie, był inteligentny i miał wiele czasu by poznać ludzkość.
Westchnęła. Tak wiedziała o co mu chodzi, ale przecież się zmieniła. Ta głupia kara wiele ją nauczyła i chodź wcale nie miała ochoty tego przyznawać, to była mu trochę wdzięczna za taki rodzaj kary.
- Wiem. Staram się nad sobą panować. Ale nie da się całkowicie usunąć emocji, a i takie decyzje podejmowane zupełnie bez nich ranią, niszczą i krzywdzą. Sztuka w tym, by umieć to wypośrodkować. - Podciągnęła kolana pod brodę i objęła je rękami. Ciężko rozmawiać o uczuciach z kimś, kto chce się ich jak najbardziej pozbyć.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dalavdrager

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość