zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Wielka Równina  »  Zajazd "Biały Kruk"

Sala główna

Dawniej te ziemię były częścią Mrocznej Kniei. Sporo drzew zostało wyciętych, a wielu straciło życie, aby zajazd mógł powstać.
"Biały Kruk" w głównej mierze służy kupcom i podróżnikom, aby odpoczęli i nabrali sił przed dalszą wędrówkę. Często można tu spotkać najemników oferujących swe usługi ochroniarskie i nie tylko.

Wnętrze zajazdu jest dość bogate i strojne, ale niejeden złodziejaszek stracił rękę lub życie próbując coś stąd wykraść.
Pieczę nad tym miejscem sprawuje starszawy już barman wraz z pięknymi córami, ale biada każdemu kto zawiesi na którejś dłużej swój wzrok.

Re: Sala główna

-I o tych emocjach mówiłem- Westchnął ciężej i kiedy chciał zacząć mówić pojawiły się ptaszyska.
-co do...- Przeklął ale skupił się na tym by za bardzo nie zostać poharatanym. Nie dało się ukryć, że Wiktor jest celem. Zachary chciał jakoś pozbyć się tego całego stada. Nie miał jednak za bardzo ku temu możliwości.
-Wiktor! Uciekaj- Krzyknął do młodego Vulkodlaka.
Zachary Charkov
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Ptaszysko spoglądało na Wiktora i co jakiś czas przekręcało lekko głowę.
-Jesteś jego synem- Mogłeś usłyszeć w głowie. Zdawało się, że ptaszysko, które cie obserwowało przemówiło ale w twych myślach.
-Krew z krwi- Następnie ptak wleciał na ciebie zderzając się. Mogłeś zaobserwować błysk. Zniknąłeś z tawerny wraz z ptakami.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

-Co do...- Nie zdążył nic zrobić i Wiktora już nie było. Przeklął pod nosem. Ledwo zabrał się do roboty i już schrzanił. Wybiegł z karczmy. Nie wiedział gdzie iść. W jaką stronę. Ruszył tam gdzie miał nadzieje, że może być? Sprawdzi i będzie szukał dalej.
Zachary Charkov
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Co tutaj się dzieje? Najpierw ptaki, teraz jakiś szczyl wybiegł z tawerny... Dużo się dzieje, rzeczywiście. Cholerne ptaszyska...
Zaraz... To od tamtego młokosa czułem zapach psa. Jasna cholera! Właśnie straciłem szansę na wbicie swoich szponów w tego przeklętego kundla. Następnym razem nie zmarnuję szansy.
Ale to nie jest najgorsze, kompletne zero informacji, to jest to czego najbardziej się obawiałem. To, że jest coś dużego w lasach przekonałem się na własnej skórze. Kogo by się tutaj zapytać... Może tych magów. Może oni coś wiedzą na tematy które mnie interesują.
-Szkoda, że masz tylko te strzępkowe informacje. Potrzebuję się dowiedzieć więcej. Na razie dziękuję Ci bardzo karczmarzu. Jeśli można to poproszę jeszcze dolać mi wina do mojego kieliszka.
Dobra, sądzę że oni mogą coś wiedzieć. Wino-jest, zapalona fajka- jest. Do roboty. Zobaczę który z nich jest najbardziej rozmowny oraz doinformowany. Może majestat na niego później wskóra.
- Witajcie drodzy magowie. Jest może miejsce dla podróżnika przy tym stole? Z chęcią bym porozmawiał z takimi ludźmi jak wy... Skąd jesteście?
Mensalir Steiner
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Barmana też zaskoczyło całe zamieszanie, z resztą jak cała resztę gości. Ptaki jednak szybko zniknęły, a po kilku zaskoczonych spojrzeniach wymienianych między obecnymi, wszytko zaczęło wracać do normy. Nikt nie wiedział co się stało, to też nikt nie mógł podjąć żadnego działania. Z resztą część z gości już i tak pewnie wzięła to wszytko za halucynacje wywołane stanem upojenia.
Barman dolał wina Mensalirowi i ruszył obsługiwać resztę gości. Za to goście przy stoliku z początku nawet nie spojrzeli na wampira. Dopiero po chwili ten siedzący najbliżej przejścia uniósł głowę i upił łyk piwa, patrząc na Mensalira znad kufla.
- Z nikąd. - Nie odpowiedział jednak, czy pozwala się dosiąść. Dwójka jego towarzyszy z kolei zupełnie ignorowała nowo przybyłego.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia strona

Powrót do Zajazd "Biały Kruk"

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość