zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Strefa poza fabułą  »  Galeria Twórczości

[FF] Magiczne Opowiadania

Dla sztuki małej i dużej, każdy może pochwalić się owocami swojej pracy.
Znajduje się tu również forumowa Awatarnia.

[FF] Magiczne Opowiadania

Nudził mi się, a jak mi się nudzi lubię wymyślać. :lol:
A wy pewnie lubicie czytać. Będę zamieszczać tu różne opowiadania,
tak dla siebie no i dla was. Miłego czytania.
Wiadomo, nie jestem jakiś mistrzem pisania ale da się to czytać. :)

Tytuł: Dziecko Krwi

Rozdział: I

Tytuł Rozdziału: Miłość pisze różne historie...

O czym: O wampirach.

Z pamiętnika mugola

Znacie małżeństwo Patrick'ów? Nie. Na pewno znacie. A jeśli jednak nie, to posłuchajcie... To było wieki temu. Właściwie sam nie jestem pewien. Żyłem krótko z porównaniu z wampirami, które mogą żyć wiecznie. Całe życie poświęciłem tym abstrakcyjnym istotą, aczkolwiek nie takim abstrakcyjnym. Patrick'owie byli moimi sąsiadami odkąd pamiętam. Małe miasteczko, mili ludzie. Zawsze uśmiechnięci ale to tylko pozory. Nie tylko oni byli moimi sąsiadami. Obok mnie mieszkała Kathleen. Od małego podkochiwałem się w tej małej dziewczynce. Zawsze ambitna, pilna i kochała czytać książki. Fakt miała dziesięć lat ale jak na dziecko była bardzo inteligentna. Byłem może o kilka lat od niej starszy ale przecież miłość pisze różne historie. Zawsze to przyglądałem się jej, jak siedzi na kocyku w upalne lato i czyta, przy tym była bardzo poważna albo bardzo roześmiana. Tak mi jej brakuje. Teraz? Nie wiem gdzie jest. Może nie żyje? Ale chyba to niemożliwe zwłaszcza...
Powróćmy do Patrick'ów. Pamiętam kiedy kosiłem trawnik. Tato pojechał do pracy, a mama poszła do koleżanki. I znów ją widziałem Kath. Moja słodka Kath. Wyłączyłem silnik kosiarki i ukucnąłem przyglądając się tej małej dziewczynce. Wtedy pan Patrick podszedł do małej i o coś się zapytał. Chyba co czyta, czy coś takiego. Ona coś mu odpowiedziała. A on złapał ją. Był niesamowicie szybki. Nawet nie wiem kiedy to zrobił ale... Widziałem jak zatapia swe zęby w jej szyi. Przestraszony upadłem i patrzyłem na tą scenę przerażony i zaskoczony. Wyglądało to jakby wysysał z niej życie. Sam nie wiem. Wstałem i zacząłem biec w stronę domu, aby zadzwonić na policje. Wtedy on mnie zobaczył. Spojrzał na mnie i uśmiechnął się, a krew spływała mu po wargach i szyi. Potem znikli. Rozpłynęli się. Po sześćdziesięciu latach badań sądzę, że oni szukali. Szukali dzieci, ludzi, aby ich zmienić. Zmienić w potwory. Wiem, że pan Patrick jej nie zabił. Zabrał Kath na pół przytomną, a raczej rozpłynął się z nią w powietrzu. Tyle ją i ich widziałem. Potem było śledztwo, a państwo Johnson wyprowadzili się po stracie córki. Ja wiem, że ona żyje, bo miłość pisze różne historie...

Wiecie co się stało z tym mugolem? Umarł po napisaniu tych słów? Może. Niektórzy sądzą, że był szaleńcem i sam zabił małą Kath. Inni, że dostał zawału przez to co sam sobie uroił, a jeszcze inni... Ja mogę wam powiedzieć, że ma się bardzo dobrze. Szkoda, że na tym nie mogę zakończyć tej opowieści. Napisać, że jest wszystko dobrze ale tak nie jest... W głębi duszy wiem, że to wszystko to dopiero początek. Początek naszej mrocznej opowieści.
"Zawsze będę już tym. Który do powiedzenia nie ma tu nic.
Pierwszym z brzegu. Obojętnie którym w szaro-burym szeregu.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizny na nosie, ustach, gardle.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: [FF] Magiczne Opowiadania

Mam świetny pomysł, jeśli jesteście zainteresowani. Piszcie do mnie na PW o czym, o kim chcecie, abym napisała opowiadanie. A potem ocenicie czy wam się podoba.

Taki mały formularz:
Tytuł: Wymyślcie coś swojego albo zostawcie to mnie. Chodzi tu o tytuł opowiadania, albo tytuł, jakby dłuższego opowiadania czyli jakby cyklu opowiadań.
Ile opowiadań: W ilu opowiadaniach ma się zakończyć wątek. Ile rozdziałów, no wiecie. :P
O czym: Piszecie o czym ma być wampiry, wilkołaki i inne świry :> , jakie postacie występować. Ich charakterek czy nawet wygląd. Co chcecie.
Wątek: Jakiś główny wątek. Czyli inaczej o co biega?

Życzę udanej zabawy. :lol:

Ps: Nie przyjmuje formularzy nieprzyzwoitych. xD
"Zawsze będę już tym. Który do powiedzenia nie ma tu nic.
Pierwszym z brzegu. Obojętnie którym w szaro-burym szeregu.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizny na nosie, ustach, gardle.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Powrót do Galeria Twórczości

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość