zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Śnieżna przełęcz

Las

Teren pokryte śniegiem przez większość czasu. Rozciąga się od Ruin aż do przełęczy południowej.

Re: Las

Nie spodziewałem się tego. Nie widziałem mojego niedźwiedzia dość długo. Nie wzywałem go.
-Czas ruszać- Rzekłem do niego i gestem dłoni wskazem aby szedł za mną. Byliśmy blisko a ona może mi się przydać. Nie mogłem mieć pewności czy nie natkniemy się na patrol. Te strony nie są za często patrolowane ale jednak bywają czasem.
Obrazek
Bet you thought that I was dead
But I'm not
dead
I'm not dead

Obrazek

|
Sylvan Vulkodlak
Lord
Driven by hate consumed by fear
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Niedźwiedź zaryczał i ruszył posłusznie za swym panem.
Szepty pojawiały się co jakiś czas w głowie wilkołaka.
Już wkrótce... Będziemy jednym...
Tatuaże zaczynały się lekko jarzyć i nabierać intensywnej barwy.
Im Sylvan był bliżej ruin tym odczuwał spaczenie coraz silniej.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Czym bliżej tym głos był bardziej natrętnym i częściej występował. Nie opierałem się temu. Przejechałem dłonią po sierści towarzysza.
-Wkrótce...- Powtórzyłem. Ból zwiększał się czym bliżej, do tego bardziej umysł stawał się zamglony i ciemny.
Obrazek
But I'm not
dead
I'm not dead

Obrazek

|
Sylvan Vulkodlak
Lord
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Nie śpieszył się z opuszczeniem ruin. Wydostając się z mroków podziemi przystał i rozejrzał się dookoła. Ile to minęło czasu kiedy ostatni raz mógł spojrzeć na świat swymi oczyma, a nie przez spojrzenie innych. Świat wyglądał inaczej, tak samo powietrze było znajome ale inne niż dawniej. Szedł spokojnie a z anim wyszli strażnicy, którzy mieli go pilnować ale wieki izolacji i wpływów zmieniło ich na tyle, że stali się jego wyznawcami i sługami. Zmierzał w stronę wilkołaczego miasta.
Wezwał swoje dzieci, wiedział, ze chwile im zajmie dotarcie tutaj. Zajął ten czas aby odziać się jak przystało na istotę jego pokroju- elegancko i dostojnie.
Obrazek
But I'm not
dead
I'm not dead

Obrazek

|
Sylvan Vulkodlak
Lord
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Śnieżna przełęcz

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość