zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Śnieżna przełęcz

Las

Teren pokryte śniegiem przez większość czasu. Rozciąga się od Ruin aż do przełęczy południowej.

Re: Las

Szła u boku Lucasa tak był robił za swego rodzaju barierę przed wampirem. Starała się nie tracić czujności ale w momencie gdy sowa wzbiła się w powietrze a w ślad za nią w pogoń ruszyła Silvia, rozkojarzyła się na tyle, że potknęła o korzeń drzewa i gruchnęła na ziemię. Podniosła się pośpiesznie i otrzepała z nadmiaru ziemi.
- Tak. - Burknęła a za chwilę zreflektowała się. - Nie.- Poprawiła na sobie płaszcz i schowała zgrabiałe od zimna dłonie w kieszenie.
- Jak myślisz co to mogło być? - Zapytała zmieniając temat, nie chciała obecnie poruszać kwestii tego co wydarzyło się niedawno w jaskini.

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę... ♪♫♪

Obrazek

Tutu tutu tutu tutu|Gdy posuniesz się za daleko|Yummy
Kimi
zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   95%

Dziewczyna leciała przed siebie ponawiając leczenie skrzydeł, dzięki temu mogła nieco sprawniej lecieć. Wciąż nie oglądała się za siebie ale gdy usłyszała głos jednego z nich aż jej się pióra na grzbiecie zjeżyły ze strachu. Nie zareagowała na słowa wampirzycy, na pewno po dobroci nie wróci do nich. Nie ma takiej opcji. Somali na prawdę ma dość tego co ją spotkało a i w ich towarzystwie także dostała po skórze. Sowa nie odpuszczała i leciała przed siebie.
Somali
Zmiennokształtny
Zmiany FizycznePrawe oko jest barwy żółtej zaś lewe zielonej.
Zmiany PsychiczneSporadyczny lęk i smutek po spotkaniu ze zjawą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   60%
Poziom Mocy:
   50%

Byliście już blisko, kłęby dymu były o wiele bardziej widoczne. Jeszcze jednak nie widzieliście miejsca zdarzenia. Z całą pewnością byliście już blisko.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Silvia będąc już bliżej sowy zmieniła się w nietoperza i wzbiła w górę. Siedziała ptakowi na przysłowiowym ogonie, ale to był dopiero początek. Zamierzała podlecieć do sowy, a raczej nad nią i się rzucić, po czym zmienić na powrót w kobietę i tak złapać nieposłuszne ptaszysko.
Swoją drogą przeleciały już taki kawałek, że były właśnie nad miejscem skąd unosił się dym.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   85%

Z lotu ptaka mogłyście zauważyć miejsce skąd wydobywał się dym. oś się rozbiło na małej polance, jednak czy to coś żywego? Czy maszyna? Nie do końca można było to określić. Pewno było jedno, że coś próbowało się wydostać z tej maszynerii.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Spojrzałem wesoło na Kimi - A wiesz, że nie mam bladego pojęcia - powiedziałem entuzjastycznie. Jakoś odniosłem wrażenie, że koteczek się już na mnie nie gniewa za chęć pomocy jej. Kłęby dymu już były dobrze widoczne, wciągnąłem powietrze aby namierzyć czy jest mi w jakiś sposób znajomy ten zapach. Podrapałem się po skroni idąc dalej ale już bardziej ostrożnie.
Lucas Blackburn
Chimaera
Dowcipniś
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna na twarzy w kształcie iks na prawym policzku, która się łączy z kolejną zaczynającą się u nasady głowy a kończy zza żuchwą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   90%

Somali miała w nosie co to mogło być. Czy było żywe czy martwe nie interesowało to jej, chciała po prostu być już jak najdalej od nich wszystkich. Na chwilę obejrzała się za siebie z ulgą stwierdzając, że ma ich daleko za sobą nie zauważając tego co się właśnie wydarzało.
Dziewczyn poczuła jak coś na nią gruchnęło z góry, to było dla niej oszałamiające. Gdy doszła do siebie zauważyła, że znowu jest w objęciach tej dziwnej kobiety. Wytrzeszczyła oczy z niedowierzaniem jak to było możliwe, próbowała się wyrwać wampirzycy drapiąc i dziobiąc ją.
Somali
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   60%
Poziom Mocy:
   50%

Silvia wylądowała z sową na ziemi. Ta się szamotała i próbowała wyrwać. Wampirzyca powoli traciła cierpliwość, ale póki co chciała zatrzymać ptaszka dla siebie.
- Słuchaj, masz dwie opcje, albo się uspokoisz i żadna krzywda ci się nie stanie, albo będę zmuszona stać się niemiła. Wolałabym tą pierwszą opcję. - Rzekła wciąż trzymając sowę. Gdyby ta się nie uspokoiła zamierzała użyć ostrych szponów, które wbiłyby się w skrzydła i ciałko ptaka.
Jeśli tak dalej pójdzie to może faktycznie dziewczyna posłuży jej tylko za posiłek, a potem przejdzie do ważniejszych spraw.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   85%

Somali zaczęła oddychać szybciej, z przerażeniem patrzyła się na wampirzycę. Niby słyszała co powiedziała ale jakoś nie do końca do niej to dotarło. Jeszcze przez chwilę się szamotała i próbowała wyrwać kiedy nagle się uspokoiła. Spojrzała na kobietę z wielkimi oczami, przekrzywiła głowę w bok przyglądając się jej. Ujrzawszy bliznę na twarzy wampirzycy, powoli zbliżyła dziób w tym kierunku pokręciła głową ale nic już nie zrobiła.
Somali
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   60%
Poziom Mocy:
   50%

Silvia przyglądała się uważnie sowie, po czym na chwile rozejrzała się za pozostałą dwójkę. W zasięgu wzroku ich nie było, ale z pewnością ja usłyszą.
- Możecie się pospieszyć?! - Krzyknęła. Chyba do głuchych wilkołaków i zmiennokształtnych parka nie należała.
Następnie znów skupiła swoją uwagę na sowie, żeby jej czasem głupi pomysł nie wpadł do głowy, ale nie mogła sobie odmówić również spojrzenia w stronę dziwnej... maszynerii?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   85%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Śnieżna przełęcz

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości