zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Strefa poza fabułą  »  Poszukuję/Rezygnuję/Usprawiedliwienia

Usprawiedliwienia

Jak w tytule, można tu zgłaszać poszukiwania, usprawiedliwienia lub rezygnacje.

Usprawiedliwienia

W tym temacie zamieszczasz posty, w których usprawiedliwiasz swoją nieobecność.

- Okres nieobecności, o której piszecie musi wynosić minimum 2 tygodnie. Jeśli kogoś nie będzie krócej nie musi o tym informować.
- Nie zamieszczaj tu postów, które informują, że wróciłeś na forum, to nie jest istotne. Usprawiedliwiacie się tylko i wyłącznie na czas przyszły.
- Jeśli Użytkownik nie pojawi się na forum (bez usprawiedliwienia) w trakcie trzech miesięcy od ostatniej aktywności, jego postacie zostaną przekazane do Sierocińca Losu.
- Usprawiedliwienia które zalegają w tym dziale długo, a ich treść nie wskazuje dokładnie na powód nieobecności i możliwość jej przedłużenia się, będą kasowane. Również nieaktualne usprawiedliwienia będą kasowane.
- Dobrze by było, gdybyście określili dokładnie granice czasowe Waszej nieobecności. Jej powód podajecie już wedle Waszego uznania - na pewno nie jest on obowiązkowy.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Usprawiedliwienia

Od poniedziałku (13.08) do końca następnego tygodnia (czyli gdzieś tak w następny poniedziałek - 20.08) nie będzie mnie. To się może przedłużyć albo odwrotnie - skrócić, więc data mojego powrotu nie jest zbyt dokładna.
Rikke Rasmussen
Straż
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Usprawiedliwienia

W sumie mnie też nie będzie w terminie 15-17 sierpnia, to od razu piszę póki pamiętam.
Ariana Nightrose
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   130%

Powrót do Poszukuję/Rezygnuję/Usprawiedliwienia

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość