zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Strefa poza fabułą  »  Poszukuję/Rezygnuję/Usprawiedliwienia

Poszukuję

Jak w tytule, można tu zgłaszać poszukiwania, usprawiedliwienia lub rezygnacje.

Poszukuję

Szukasz przyjaciół lub wrogów? A może rodziny, dalekich krewnych, mentora i tym podobnych?
Właśnie tutaj możesz ogłosić światu, że jakaś ciekawa posada w Twoim życiu jest do objęcia!

- Zanim napiszesz ogłoszenie, przeczytaj już istniejące. Może ktoś szuka tego samego co Ty?
- Niepotrzebne już ogłoszenia proszę odznaczać.
- Dużym udogodnieniem dla osób spoza forum będzie podawanie innego kontaktu niż PW
- Ogłoszenia będą kasowane po miesiącu od ich napisania.
- Ogłoszenia, które są powielane będą kasowane (te starsze).

Można również skorzystać z poszukiwania kogoś na Edenie: https://eden-pbf.pl/viewforum.php?f=47
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Poszukuję

Szukam kogoś do przygody z Sharianath. Ona chcę mieć grupę przyjaciół, żeby nie poszukiwać wybrańca, lasu sama. (Jeśli ktoś chcę się dowiedzieć o co chodzi to na mój profil zapraszam.
Sharianath
Kelnerka
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   97%
Poziom Mocy:
   100%

Mogę zaproponować jakąś gotową relacje z Sherwoodem. Na przykład mogliby być parą, czy najlepszymi przyjaciółmi. Jestem za mężczyznami i kobietami, nikogo nie dyskryminuje.

Siostrę już mam! :D

Pisać na pw.
Obrazek

"And is it worth the wait
All this killing time?
Who is the betrayer?
Who's the killer in the crowd?
The one who creeps in corridors
And doesn't make a sound"
Seth Sherwood
Martwy za życia
Wampir
Zmiany Fizycznewampirza bransoleta
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   80%

Powiedzmy, że to plotka, a może i ulotka, że ktoś szuka sprawdzonego medyka, znającego się na swoim fachu. A kontaktu szukać w kantynie.

- jak coś to szczegóły do dogadania na pw, ale jak wyżej szukam gracza z umiejętnościami medycznymi na średnim lub wyższym poziomie do pomocy w uleczeniu przyjaciela z problemami z pamięcią :zeby:
Mój wierny towarzysz Cerber.
Garret Wine
Wojownik
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   80%
Poziom Mocy:
   65%

Powrót do Poszukuję/Rezygnuję/Usprawiedliwienia

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość