zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Góry Ptaków Grzmotu

Podgórze

Kilka nie dużych gór blisko Villkaren. Zamieszkują je potężne Ptaki Grzmotu. Ich gniazda znajdują się przeważnie blisko szczytów. U podnóża gór znajduje się kilka jaskiń.

Podgórze

Tereny zalesione, jest tutaj kilka ścieżek prowadzących do gór. Podgórze porastają różne rośliny i kilka rzadszych ziół. Trzeba być ostrożnym, gdyż lasek graniczy z doliną pająka i można nieświadomie na jakiegoś natrafić.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Podgórze

Cieszyłem się jak małe dziecko, że w końcu zlazłem z tej góry i mam już jakby to powiedzieć z górki. Wchodząc do lasu czułem się jakbym już był w domu chociaż jeszcze wiele drogi przede mną. Zajrzałem do jajka, na szczęście nic mu się nie stało podczas schodzenia i mojego zeskoku ze ścianki skalnej.
Zatrzymałem się na chwilę aby rozejrzeć się po otoczeniu i znaleźć dobre miejsce na rozbicie ogniska. W końcu robiło się zimno nocą a nie chciałbym wychłodzić jaja. Za dużo z nim przeszedłem aby dać mu po prostu się wyziębić. Uśmiechnąłem się pod nosem. Ruszyłem dalej przed siebie nasłuchując różnych odgłosów, wyostrzyłem swój węch i słuch oraz wzrok aby lepiej widzieć w nocy. Wciąż szukałem miejsca do spoczynku.
Obrazek
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Zmiany Fizycznebrak lewego oka
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Nic nie przeszkadzało się w szukaniu miejsca. Mogłeś czuć na sobie jednak jakiś wzrok ale nie mogłeś ani poczuć ani dostrzec czyi miałby być. A może to tylko ci się wydaje?
W końcu dostrzegłeś nie dużą skałkę dobra aby przy niej odpocząć. Słyszałeś wycie wilków ale przecież to las.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Mozolnym krokiem podążyłem do tej skały aby rozbić małe obozowisko. Wdrapałem się na nią, ułożyłem jajko tak aby mi nie spadło i poleciałem po opał oraz po mech aby dobrze usadowić na nim skorupkę.
Po niedługiej chwili wróciłem do maleństwa, rozpaliłem nie wielkie ognisko i cały czas się zastanawiałem kto? albo co? się mi przypatruje. Jednak pozostawałem cały czas w gotowości. Mech ułożyłem w takie mini gniazdo, po czym tam usadowiłem jajko.
Siedziałem sobie tak przy ognisku aż nagle mnie złapał ból pleców "Sylvan do jasnej....co Ty znowu robisz?!" pomyślałem, on zawsze się wpląta w jakieś głupie rzeczy. Ech... Po jakiego czorta ja się zgodziłem, przetarłem sobie ręką twarz.
Obrazek
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Noc wydawała się spokojna, ognisko bez problemu się rozpaliło. Ciągle czułeś na sobie jakieś spojrzenia ale jak na złość nic nie wyczuwałeś niepokojącego.
W tej samej chwili jajo się jakby poruszyło, a może to tylko zmysły ci płatają figla?
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Rozglądałem się wokół ale jak na złość nic nie wyczułem ani niczego nie zauważyłem. Zastanawiałem się jednak co to może być? Musiałem tylko spocząć na swoich gdybaniach.
Siedziałem przy ognisku trzymając jajko koło siebie ale jednak gdy nie wiedząc do końca czy się poruszyło czy nie zrobiłem wielkie oczy. W sumie mogłem być już wystarczająco zmęczony aby mi się to przewidziało ale jednak chciałbym wiedzieć czy coś wyjdzie z tego jaja.
Rozejrzałem się wokół jeszcze kilka razy, po czym usnąłem, żeby odpocząć w końcu. Obudziłem się nad ranem, nie wiem która to już była godzina. Spojrzałem w stronę skorupki upewniając się czy nic jej się przez ten czas nie stało, na szczęście była cała i zdrowa.
Nie zwlekałem ani chwili dłużej, owinąłem jajko z powrotem w bluzę a następnie ruszyłem przed siebie.
Obrazek
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Noc przebiegła ci wyjątkowo spokojnie. Niestety ciągle mogłeś czuć na sobie to spojrzenie. Na pewno wywołać to mogło dyskomfort. Jajko było jednak z cała pewnością ogrzać. W lesie panował cisza przerywana tylko czasem przez ptaki.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Czułem że skorupka była jakby trochę ostudzona więc wziąłem ją do przodu aby chociaż trochę ją ogrzać. Zacząłem się o nią martwić jakby nie patrzeć to źle postąpiłem w nocy nie okrywając jej niczym. Zastanawiałem się co teraz z nią będzie ale nie poddam się i postaram się aby maluch się z tego jajka wykluł.
Rozglądałem się na boki aby w końcu to coś ujrzeć ale na próżno, wciąż tego nie widziałem. Co to może być? Zastanawiałem się wciąż idąc przed siebie trzymając skorupkę. Zatrzymałem się na chwilę i wziąłem głębszy oddech powietrza na nóż widelec teraz mi się uda poczuć jego zapach.
Obrazek
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Jajko potrzebowało ogrzania z całą pewnością, mogłeś to wyczuć. Nie był to twój jedyny problem. Usłyszałeś pewien ryk po czym widziałeś jak coś wzniosło się w powietrze.
Poczułeś też teraz woń tego stworzenia. Była to wywerna. Na pewno tez nie miała dobrych zamiarów. Tuz obok ciebie o ziemie rozbiła się zielona plama, którą lepiej nie dotykać.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Starałem się jak tylko mogę ogrzać to jajko ale nie wiem czy wystarczająco.
Dostrzegłem jakiegoś stwora unoszącego się w powietrze i nie był to zajączek. W sumie one nie potrafią latać na moje nieszczęście. Uniosłem wzrok za nim i w końcu nie dość że poczułem to i zobaczyłem wywerne. Przekląłem w duchu, jak na złość musiała się pojawić właśnie teraz. Ech... Nie czekając ani chwili dłużej zacząłem biec przed siebie jak tylko spadło koło mnie to zielonkawe coś. Nie zamierzałem sprawdzać czy coś mi się stanie jak tego dotknę.
Trzymałem jajko tak mocno jak tylko mogłem ale i delikatnie aby do nie zgnieść. Musze na szybko coś wymyślić...
Obrazek
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Następna strona

Powrót do Góry Ptaków Grzmotu

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość