zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Szkarłatny Las

Las

Piękny las, którego liście drzew maja barwę szkarłatu. Śnieg rzadko kiedy się w tej części pojawia, a nawet jeśli to liście roślin i tak nie opadają.

Re: Las

Hm dziwne. Ojciec zatrzymał się tutaj, ale nie był sam. Jednak te drugie odciski pojawiły się i zniknęły. Wampir? Nie, nie śmierdziało tu trupem. Więc kto? Zaraz, niedźwiedzie łapy? Ojciec musiał przyzwać swojego ducha. Teraz dogonienie go przyjdzie mi trudniej. Na szczęście trop jest dobrze widoczny i prowadzi na północ. Tylko czemu tam? I gdzie jest wujek? Kiedy się rozdzielili, czy może... nie, nie będę o tym myślał.
Pokręciłem się jeszcze w miejscu badając je po czym ruszyłem tropem niedźwiedzich łap.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Las

Zszedłem z gór i wkroczyłem do lasu. Znałem te ziemie i wiedziałem, że muszę uważać, byłem blisko drogi do przełęczy. Ruszyłem na północ idąc lasem. Chciałem ominąć polane, zabierze to mi dodatkowy czas ale przynajmniej będzie mniejsze ryzyko nakrycia mojej obecności tutaj.
Obrazek
Bet you thought that I was dead
But I'm not
dead
I'm not dead

Obrazek

|
Sylvan Vulkodlak
Lord
Driven by hate consumed by fear
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Szkarłatny Las

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość