zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Szkarłatny Las

Las

Piękny las, którego liście drzew maja barwę szkarłatu. Śnieg rzadko kiedy się w tej części pojawia, a nawet jeśli to liście roślin i tak nie opadają.

Re: Las

Zapanowała ciemność, jakby ktoś wyłączył wszystkie zmysły. Sylvan nie czuł się sobą, nie mógł się ruszać. W ciemności przychodziły do niego różne twarze. Widział Fenrira w chwili, gdy centaury odcinały mu głowę, widział Silvię paloną na stosie, widział swego syna Wiktora zakrwawionego i umierającego. Stała nad nim jego matka ze sztyletem.
Widział jak świat ogarnia mrok, a słudzy żmija palą i niszczą wszystko na swej drodze poczynając od Villkaren.
I wtedy naszło wybudzenie, poranna rossa połaskotała ciało mężczyzny, który już nie był w swej wilczej formie. Leżał niedaleko ziół, w których wytarzał się w nocy. Ich zapach był teraz słabszy. Czy ta noc była jawą czy snem? Czy na pewno teraz nie śpi?
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Nie wiedziałem co się dziej kiedy zapadła ciemność. Co się działo co widziałem czy to prawda, wizja, wspomnienia? Sam już nie do końca widziałem. Obrazy były tak realne a zarazem tak makabryczne... i... wybudziłem się. Leżałem tak, byłem wykończony.Nie miałem siły się podnieść. Odwróciłem tylko lekko głowę w bok. Nie rozmyślałem jakoś bardzo nad tym co się wydarzyło. Byłem zmęczony, bardzo zmęczony. Zasnąłem.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Szedłem dalej brzegiem lasu. Zostawiłem już za sobą dolinę pająka. Teraz jeszcze przeprawa przez szkarłatny las, aby w końcu dostać się do starego lasu. Wróciłem do postaci człowieka i zagłębiłem się nieco bardziej w knieję. Systematycznie zbliżałem się na teren centaurów, więc ciężej mnie będzie dostrzec między drzewami. Byłem ostrożny, choć zdarzało mi się zamyślić nad całą tą sytuacją. Droga to jedno, ale wciąż nie miałem przygotowanego żadnego sensownego planu.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneŚlady na plecach po ataku zjawy.
Blizna na brzuchu po ataku srebrnym ostrzem i przypalaniu.
Zmiany PsychiczneNapadowe ataki agresji.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

Nie wiem ile tak leżałem jednak jak poczułem się tylko lepiej ruszyłem gdzieś przed siebie. nie miałem zamiaru wracać. Jak zdobędę sprzęt i inne rzeczy to osiedle się gdzieś. Takie miałem plany.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Sylvan
Podczas samotnej wędrówki na Twej ścieżce pojawił się kruk. Przysiadł na gałęzi pobliskiego drzewa bacznie Cię obserwując. Przekręcał głowę raz w jedną raz w drugą stronę zmieniając oko. W końcu zaskrzeczał dwa razy podskakują na gałęzi tym samym przemieszczając się po niej.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Spojrzałem an kruka. Nic nie mówiłem tylko przez moment oglądałem go. nic, kruk jak kruk. nie miałem żadnych podejrzeń. To las a w lasach sa różne ptaki. Polować na niego nie miałem zamiaru. Kierowałem się na śnieżną północ i tamtejsze lasy. Tam nikt nie będzie mnie szukał.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Kruk nie spuszczał z Ciebie wzroku, cały czas leciał za Tobą. Na jego nodze lśniła złota obrączka, niczym się nie różniła od tych zwykłych. Czarny ptak zaskrzeczał ponownie dwa razy próbując zwrócić na siebie Twoją uwagę. Zrobił to ponownie a gdy to uczynił otoczenie wokół Ciebie zaszło fioletową mgłą.
- No, no, no Sylvan Vulkodlak we własnej osobie - do Twych uszu doszły owe słowa - Nie sądziłam, że tak szybko uda mi się Ciebie znaleźć - dopiero teraz mogłeś dostrzec smukłą sylwetkę.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Nie zwracałem uwagi na ptaszysko ani na to co miał na sobie. Błyskotki mnie nie interesowały.
Dopiero jego słowa i ta dziwna mgła sprawiły, że zatrzymałem się.
-Czego chcesz -Rzuciłem w stronę ów ptaka. Nie odwracałem się. nie bardzo mi sie to wszystko podobało.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Za Tobą był tylko ptak, lecz postać wciąż stała we mgle - Co taki nie miły? - wystąpiła krok na przód. Mogłeś dostrzec kobietę, o wydatnym biuście, smukłej posturze o lśniących fioletowych włosach. Twarz nieznajomej była niezwykle uwodzicielska jak i piękna, aż nie mógł mężczyzna oderwać od niej oczu.
Podeszła jeszcze kilka kroków stojąc na wprost Sylvana, uśmiechnęła się do niego przez co stała się jeszcze bardziej pociągająca. Wyciągnęła dłoń do mężczyzny - Zacznijmy od nowa - mówiła z wdziękiem - Langreta - przedstawiła się.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

W końcu kobieta się wyłoniła. Ciekawy kolor włosów, wygląd tez miał niezły.
-Sylvan, więc?- Zapytałem unosząc jedną brew, to spóźniona. Mimo jej wdzięków nie wyglądałem na zainteresowanego. Ruszyłem dalej nie zatrzymując się dla nieznajomej.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szkarłatny Las

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość