zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Dolina Pająka

Przełęcz

Dolina porośnięta gęstym lasem, przez co panuje w nim mrok. Nieostrożny za pewne niejednokrotnie wpadnie w pułapki z lepkiej nici zastawioną przez pająka, a ponoć te tutaj są na prawdę ogromne. Cała dolina Pająka otulona jest przez pasmo wysokich szczytów w których często można spotkać szczeliny całe w lepkiej sieci. Przez góry można przejść jednak jedynie przez przełęcz, bądź próbować szczęścia w podziemnych labiryntach - legowiskach przeróżnych potworów.

Re: Przełęcz

Dogadywała się dobrze z tym wilkołakiem. I całe szczęście, podróż dzięki temu minęła szybko. Była bardzo ciekawa tego co zastanie, gdy już dotrą na miejsce. Tym razem to ona się zachwiała lekko i stwierdziła, że dość tych szturchańców jak na razie. Usiadła obok i zaczęła się rozglądać.
Polly de Villefort
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Podszedłem do miśki i podrałowałem ja za uchem i pogłaskałem po głowie. W końcu przybyła osoba, która miała nam otworzyć most. skinąłem do niej tylko głową. Po chwili został otworzony srebrzyste wrota, za którymi był również srebrzysty most.
-Idziemy- wszedłem na niego. Za kilka minut będziemy w osadzie... w końcu.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Taki wielki chłop, a jednak potrafił być delikatny. Coś niesłychanego. Wstała i ruszyła spokojnym krokiem za nim. Ciekawa była tego, jak wygląda osada. Zastanawiała się nad tym od samego początku podróży.
Polly de Villefort
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Przeszedłem przez księżycowy most będą już poza granicami wioski. Jakby nie patrzeć dopiero teraz będę wstanie sprawdzić się w terenie. Cały czas miałem ich miny przed oczami, pokiwałem głową z rozbawieniem. Nie ma to jak bliżsi.
Okryłem się mocniej płaszczem i ruszyłem przed siebie, teraz będę miał trochę czasu na rozmyślenia o nowych kawałach. A może nóż widelec nauczę się jakiś sztuczek od innych tam zgromadzonych.
Szedłem cały czas przed siebie rozglądając się powoli za noclegiem, sięgnąłem do plecaka po jakąś przekąskę. Powoli zapadał zmrok, ujrzawszy małą wyrwę w ścianie skalnej podążyłem do niej. Schowałem się tam przed mrozem, z oczekiwaniem na jutrzejszy dzień.
Lucas Blackburn
Dowcipniś
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna na twarzy w kształcie iks na prawym policzku, która się łączy z kolejną zaczynającą się u nasady głowy a kończy zza żuchwą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   90%

Obudziłem się wczesnym rankiem, nie ma to jak zimny podmuch wiatru. Szybko zerwałem się na nogi, zebrałem wszystkie rzeczy. Fakt nie miałem ich dużo. Rozejrzałem się jeszcze po ziemi czy aby nic nie zapomniałem lub czy nic się nie zatopiło w śniegu. Na moje szczęście nie.
Nie zwlekając dłużej i ruszyłem przed siebie. Szedłem już długi czas słońce prawie ponownie się zaczęło się znowu chować za chmurami.
Gdy słońce już zachodziło udało mi się wybrnąć już z przełęczy i ruszyłem ku pustkowiu.
Lucas Blackburn
Dowcipniś
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna na twarzy w kształcie iks na prawym policzku, która się łączy z kolejną zaczynającą się u nasady głowy a kończy zza żuchwą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   90%

Po długiej przeprawie przez las, drzewa zaczynały znikać i zaczął pojawiać się śnieg. Mogło to sugerować, że byliśmy tam gdzie trzeba lub, że zabłądziłem. Spojrzałem na mapę raz jeszcze.
-dotarliśmy chyba- Rzuciłem do Silvi. Zrobiło mi się chłodno ale przejście nie powinno być przecież jakieś długie. miałem takowa nadzieję. Na śniegu widziałem różne tropy, nie to żeby się obawiał czy coś. Westchnąłem i szedłem dalej przez ten śnieg. Droga była tak jakby trochę odśnieżona. Taka prowizorka.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Dobrze się spisujesz Reno, ale zaczekaj tu chwilę, pójdę na zwiad. Musimy uważać, zobaczę czy nie czyha na nas żadne niebezpieczeństwo. Przypilnuj ich, ja zaraz wrócę i nie wychylaj się. - Silvia ruszyła szybko do przodu, ale ostrożnie. Musiała się upewnić, że nie ma żadnych strażników i mogą bezpiecznie przejść.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Kiedy poszłaś dalej mogłaś wyczuć woń wilkołaków. Szłaś pod wiatr. Kiedy się rozejrzałaś nie widziałaś nikogo. Najwyraźniej droga była wola na razie.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Silvia powęszyła jeszcze trochę, czuć było smród. Była to zarówno dobra jak i zła wiadomość. Skoro czuć wilkołaki to i przesmyk niedaleko, ale skoro je czuć to mogą jeszcze gdzieś tu być, trzeba się pospieszyć. Sil zawróciła szybko do Reno i wskazała mu drogę.
- Czas się trochę przebiec, tylko bądź ostrożny. - Powiedziała do Reno.
- No ruszać się, jeśli życie i wolność wam miła. - Rzuciła do niewolników i biegła za nimi.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Wyczekiwałem na nią spokoju. Nie rozmawiałem z tymi mężczyznami. Czułem się trochę skrepowany. Trochę pogładziłem sobie dłoń, a kiedy pojawiła się Silvia spojrzałem an nią.
-Biec?- No tak jakby wchodzenie tutaj nie było wystarczająco męczące. Nie będę się jednak sprzeczał. Przytaknąłem jej jednak i zacząłem biec, nie było tutaj innych dróg, więc ruszyłem tą która była najbardziej wychodzona.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dolina Pająka

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość