zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Dolina Pająka

Przełęcz

Dolina porośnięta gęstym lasem, przez co panuje w nim mrok. Nieostrożny za pewne niejednokrotnie wpadnie w pułapki z lepkiej nici zastawioną przez pająka, a ponoć te tutaj są na prawdę ogromne. Cała dolina Pająka otulona jest przez pasmo wysokich szczytów w których często można spotkać szczeliny całe w lepkiej sieci. Przez góry można przejść jednak jedynie przez przełęcz, bądź próbować szczęścia w podziemnych labiryntach - legowiskach przeróżnych potworów.

Przełęcz

Przy wejściu i wyjściu przełęczy stoją potężne wyryte w kamieniu posągi. Samo przejście jest ośnieżone ale czym bliżej doliny tym słabiej.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Przełęcz

Byłem ślisko przełęczy a kiedy się na niej znalazłem poczułem uderzający w me nozdrza chłód. potrząsnąłem lekko łbem. Tutaj mogłem zwolnić tempa. Posągi dawały do zrozumienia czyje te ziemie są, napawały dumą. Powinienem spotkać tutejszy patrol, zmieniali się co kilka dni. Mimo trudności dostania się do doliny lepiej dmuchać na zimno. Spotkałem dwóch strażników, ucznia i jego mentora. Skinąłem im głową i życzyłem dobrego patrolu. Sam w końcu wyszedłem an teren zwany pustkowiami.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Po długiej podroży w końcu dotarłem do przełęczy. Cieszyło mnie to bardzo. Wiedziałem, że jestem w domu. Na chwile przystanąłem i widząc patrol podszedłem do nich. Dowiedziałem się kilku rzeczy, niekoniecznie takich, które wywołują uśmiech, wręcz przeciwnie. Machnąłem ogonem i pognałem dalej.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Dotarłem do przełęczy i zatrzymałem się na chwilę przy tutejszym patrolu. Porozmawiałem z nimi trochę czasu. Zregenerowałem przy tym siły. Nim słońce zaszło ruszyłem dalej. Chciałem dotrzeć na miejsce szybko i potem szybko wrócić. Tak średnio na rękę były mi takie wyprawy ale obiecało się to wypada tego trzymać się.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

W końcu dotarłem do przełęczy. Mogłem lekko odetchnąć. Jednak jeszcze droga przede mną. Tutaj jednak postanowiłem zatrzymać się i porozmawiać z członkami straży. Dzięki temu miałem w miarę świeże wieści. Ku mojemu zaskoczeniu i może szczęściu jedne z nich potrafił otwierać księżycowy most. Będę musiał dobierać pary na takie dalekie partole chyba z mostem aby wracali szybciej. Wilkołak otworzył most i wszedłem potem on. Za kilka godzin powinienem dotrzeć do osady. No to mi oszczędzi dużo czasu.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Tutaj zostawiłem swoich towarzyszy i sam ruszyłem dalej. Miałem co chciałem i zabrałem trochę rzeczy. Czas w końcu zobaczyć ile sobie zaśpiewają za tę rękę. Coś czuje, że tanio nie będzie. No nic, nie mam czasu do marnowania. Ruszyłem biegiem w trymiga. Chciałem tę męczącą podróż mieć już za sobą.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Doszły mnie pewne pogłoski i chciałem sprawdzić osobiście czy to prawda. Wiedziałem gdzie mam się udać aby to sprawdzić. Poruszałem się jako wilkołak, tka jest szybciej ale do miasta dotrę jako człowiek. Chciałem uniknąć potencjalnych problemów. Do przełęczy przeszedłem przez księżycowy most. Tutaj skinąłem łbem innym i ruszyłem przed siebie.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Wraz z miśkiem dotarłem do przełęczy. Skinąłem straży tylko lekko łbem. Tutaj odpoczniemy sobie. Poczekam na przybicie kogoś kto otworzy most. Jutro taka osoba powinna się zjawić bez problemu. Nie rozmawiałem ze strażą. Zasiadłem sobie jedynie koło jakieś skałki.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Wędrując z wilkołakiem rozglądała się naokoło podziwiając widoki. Przełęcz zrobiła na niej wrażenie. Gdy usiadł, żeby odpocząć, postanowiła, że trochę mu podokucza. Przynajmniej będzie to jakaś rozrywka. Szturchnęła go lekko w bok, jednak na tyle mocno, aby się zachwiał.
Polly de Villefort
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Tutaj u nas myślę, że spodoba ci się- Powiedziałem ale i zaśmiałem się lekko kiedy się zachwiałem.
-Oj nie ładnie- powiedziałem unosząc lekko brew- Nie podważaj tutaj mojego imadzu- Dodałem szczerząc lekko do niej kiełki. Nie byłem jej długo dłuższy i też ją szturchnąłem w bok.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Następna strona

Powrót do Dolina Pająka

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość