zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Stary Las

Smocze Góry

Jest to dość duży kawał ziemi, który nie jest w całości porośnięty drzewami. Nazwa został po starych drzewach, które tutaj rosną. Zagłębiając się w las można ujrzeć dziwne kamienie umieszczone i porośnięte na konarach wiekowych drzew.

Smocze Góry

Smocze góry są nie dużym pasmem górskim o całkowicie innym wyglądzie niż pozostałe. Trudno się na nie dostać.
Smoki można zauważyć już na niższych skałach. Na szczytach nie tylko smoczych gór, nawet w czasie śnieżycy można zauważyć obserwującego smoka.
Tkacz Losu
Administrator
Avatar użytkownika
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Smocze Góry

Wasza droga trwała kilka dni. W końcu wóz zatrzymał się a wy zostaliście gdzieś wrzuceni. Były to góry, widziałeś szczyty i czułeś kamień pod sobą. Jednak w tej chwili nie mogłeś dokładnie określić miejsca gdzie się znajdowałeś.
Los
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Re: Smocze Góry

Zamkniętymi oczami siedziałem dopiero gdy się zatrzymaliśmy otworzyłem je. Próbowałem określić gdzie jestem, jak daleko od domu ale moje zmysły były zamroczone.
Będąc już po za klatką usiadłem przy jakimś drzewie opierając się o nie. Byłem wykończony a przede wszystkim została urażona moja duma. Z silnego i mężnego wilkołaka powstał śmieć, który jak nie jest już potrzebny zostaje wyrzucony. Wziąłem głębszy oddech karcąc siebie iż dopuściłem to takiej sytuacji w jakiej się obecnie znajdowałem. Nie zwracałem uwagi na innych, nie wiedziałem też w którą stronę mam się udać. Jedno wiedziałem na pewno tylko on mógłby mnie teraz bezpiecznie dostarczyć do wioski. Ostatnimi resztkami sił podniosłem się, zakreśliłem glif na ziemi przywołując niedźwiedzia. Pogłaskałem go po łbie, ten się położył żebym mógł łatwiej się wdrapać na niego. Siedząc a dokładnie leżąc na besti powiedziałem cicho - Do domu - ten zaś ruszył w kierunku osady.
Fenrir Labdakid
Wojownik
Avatar użytkownika
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Smocze Góry

Wędrowałem cały czas , zatrzymując się tylko by zjeść i odpocząć. Nie zaznałem do wejścia do doliny dużo snu. Tylko tyle aby starczyło na regeneracje sił. Przechodząc pod górami czułem an sobie spojrzenia różnych istot. Nie obawiałem się. Jakos tak wiedziałem, że mieszkańcy szczytów nie zagrożą mi.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Avatar użytkownika
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Re: Smocze Góry

Somali przelatywała nad smoczymi górami nie zastanawiając się czyj jakiś ją zobaczy czy pożre. Dziewczyna nie miała głowy do takich rzeczy, bardziej wypatrywała zwierzyny przez co zniżał lot do poziomu lasu. Zeszła jeszcze niżej pod korony drzew, tam najszybciej nocą znajdzie pożywienie. Przystanęła na jedne z gałęzi, uniosła jedno skrzydło czyszcząc się pod nim, zahukała kilka razy obserwując ciemne otoczenie. Szukała najmniejszego ruchu, który mógłby oznaczać jedzenie dzisiejszej nocy.
Widząc takowy ruch rozpostarła skrzydła pikując w dół, złapawszy gryzonia poleciała z nim do jakiegoś przyjemnego miejsca gdzie do spałaszowała.
Poleciała dalej.
Somali
Avatar użytkownika
Zmiennokształtny
Zmiany FizycznePrawe oko jest barwy żółtej zaś lewe zielonej.
Zmiany PsychiczneSporadyczny lęk i smutek po spotkaniu ze zjawą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   53%


Powrót do Stary Las

cron
{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)