zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Stary Las

Smocze Góry

Jest to dość duży kawał ziemi, który nie jest w całości porośnięty drzewami. Nazwa został po starych drzewach, które tutaj rosną. Zagłębiając się w las można ujrzeć dziwne kamienie umieszczone i porośnięte na konarach wiekowych drzew.

Smocze Góry

Smocze góry są nie dużym pasmem górskim o całkowicie innym wyglądzie niż pozostałe. Trudno się na nie dostać.
Smoki można zauważyć już na niższych skałach. Na szczytach nie tylko smoczych gór, nawet w czasie śnieżycy można zauważyć obserwującego smoka.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Smocze Góry

Wasza droga trwała kilka dni. W końcu wóz zatrzymał się a wy zostaliście gdzieś wrzuceni. Były to góry, widziałeś szczyty i czułeś kamień pod sobą. Jednak w tej chwili nie mogłeś dokładnie określić miejsca gdzie się znajdowałeś.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Zamkniętymi oczami siedziałem dopiero gdy się zatrzymaliśmy otworzyłem je. Próbowałem określić gdzie jestem, jak daleko od domu ale moje zmysły były zamroczone.
Będąc już po za klatką usiadłem przy jakimś drzewie opierając się o nie. Byłem wykończony a przede wszystkim została urażona moja duma. Z silnego i mężnego wilkołaka powstał śmieć, który jak nie jest już potrzebny zostaje wyrzucony. Wziąłem głębszy oddech karcąc siebie iż dopuściłem to takiej sytuacji w jakiej się obecnie znajdowałem. Nie zwracałem uwagi na innych, nie wiedziałem też w którą stronę mam się udać. Jedno wiedziałem na pewno tylko on mógłby mnie teraz bezpiecznie dostarczyć do wioski. Ostatnimi resztkami sił podniosłem się, zakreśliłem glif na ziemi przywołując niedźwiedzia. Pogłaskałem go po łbie, ten się położył żebym mógł łatwiej się wdrapać na niego. Siedząc a dokładnie leżąc na besti powiedziałem cicho - Do domu - ten zaś ruszył w kierunku osady.
Obrazek
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Zmiany Fizycznebrak lewego oka
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Wędrowałem cały czas , zatrzymując się tylko by zjeść i odpocząć. Nie zaznałem do wejścia do doliny dużo snu. Tylko tyle aby starczyło na regeneracje sił. Przechodząc pod górami czułem an sobie spojrzenia różnych istot. Nie obawiałem się. Jakos tak wiedziałem, że mieszkańcy szczytów nie zagrożą mi.
Obrazek
Bet you thought that I was dead
But I'm not
dead
I'm not dead

Obrazek

|
Sylvan Vulkodlak
Lord
Driven by hate consumed by fear
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Powrót do Stary Las

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość