zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalen Ulvfar  »  Mglisty Las

Kamienna droga

Mglisty las znajduje się niedaleko Villkaren. Nazwany tak został ze względu na mgłę, która często go otula.

Re: Kamienna droga

Nim zwierze padło mocno raniło cię w bok. Wtedy też zobaczyłeś właściciela ryku. Między drzewami w twoja stronę zanurkował potężny ptak gromu ze szponami skierowanymi w ciebie i zwierzaka.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Już się cieszyłem że w końcu będę miał nową skórę i trochę mięsa a tu ci los splatał mi figla. Rana jaką mi zadał dzik była cholernie bolesna niestety w tym momencie nie mogłem jej opatrzyć ani zatamować krwi. Do tego jeszcze ten zasrany ptak jakby nie miał nic innego do roboty. Sam mógłby sobie upolować i zabić dzika co to dla niego a nie mi głowę zawraca.
Mówi się trudno jak na razie nie mogę się wyrywać bo jakby nie patrzeć nie chciałbym spaść z takiej wysokości plus do tego ta rana. Ech.... Muszę teraz trochę poczekać aż nadarzy się dobra sytuacja do jakichkolwiek działań.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Zmiany Fizycznebrak lewego oka
Karta Postaci
Poziom Życia:
   80%
Poziom Mocy:
   100%

Ptak pokonywał bardzo szybko odległości. mogłeś zauważyć jak oddalasz się od wioski i kierujesz się w stronę gór. W pobliżu było kilka innych ptaków ale mniejszych. Wylądowaliście w jego gnieździe. Były w nim dwa jaja, które sięgały ci ponad kolana. ptak spojrzał na ciebie ale zaraz potem odleciał zostawiając cie wraz z dzikiem.

//pisz Tutaj
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Wyszliśmy na drogę. Tutaj wziąłem głębszy wdech.
-No jak kiedyś? Od kilku dni tka pada.- No u ans to i tak lekkie spóźnienie ta zima miała ale jak widać słaba nie będzie.
-Mama zamiar na miejsce szybko dotrzeć. Wole osady nie opuszczać jej na zbyt długo- Powiedziałem trochę zniecierpliwiony, pocierając swoje ramie.
Jeżeli weźmiemy się w garść to raz dwa wszystko się załatwi.
-Pilnuj go- Rzuciłem aby miała an oku tego czarodzieja.
Obrazek
"I can't escape this hell
So many times i've tried
But i'm still caged inside
Somebody get me through this nightmare
I can't control myself

So what if you can see the darkest side of me?
No one will ever change this animal I have become
Help me believe it's not the real me
Somebody help me tame this animal"

Obrazek
|
Sylvan Vulkodlak
Niewolnik
Driven by hate consumed by fear
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

- Kilka dni widać byłam nieprzytomna, że nie pamiętam - mruknęła. Strasznie wredna się ta Elektra zrobiła, agresywna, może nawet nieco fałszywa? Dlaczego? Przez nów, to on był całym sprawcą, albo taka jest na prawdę i przez całe życie to ukrywała?
- Idziemy przecież - dodała i przyspieszyła kroku ciągnąc za sobą niewolnika, widząc jak drżał źle jej się robiło dlatego nie chciała spoglądać na niego, pewnie każdy nawet najmniejszy przejaw empatii względem niewolnika skazałby ją na chłosty, tutaj niewolnicy są do pracy i zabawy. Zresztą, chyba wszędzie tak jest. Nie traktowało się ich jak ludzi, tylko darmową siłę roboczą z którą można było wszystko.
- Nie będę go trzymać na grocie - powiedziała pocierając ręce o siebie pilnując by pospieszać mężczyznę kiedy tylko czuła, że zwalnia kroku - Rozgrzewaj rękami klatkę piersiową, nie ramiona - powiedziała szeptem za siebie, chociaż tyle może pomóc.
Emoc­je, kap­ry­sy i kłam­stwa, fas­cy­nac­ja i gra. Uczu­cia i ich brak...
Da­ry, których nie wol­no przyjąć... Kłam­stwo i praw­da.
Czym jest praw­da? Zap­rzecze­niem kłam­stwa? Czy stwier­dze­niem fak­tu?
A jeżeli fakt jest kłam­stwem, czym jest wówczas praw­da?
Kto jest pełen uczuć, które nim tar­gają, a kto pustą sko­rupą zim­ne­go cze­repu?
Kto?

Obrazek
Co jest prawdą? Czym jest praw­da?
wolf
Elektra Fyodorova
Szczenię
Enid an Gleanna
Wilkołak
Zmiany FizyczneBrak lewego ucha, czerwone włosy po lewej stronie głowy
Zmiany PsychiczneDepresja
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Peszek- Odrzuciłem, jakoś nie za bardzo ruszało mnie to jej zachowanie. Jak przegnie to dostanie i tyle. Póki co niech sobie pomarudzi i pozgryzuje.
-Nie ma takiej potrzeby- Zresztą gdzie miałby uciekać? Wszędzie tutaj czyhała na takiego zabłąkanego człowieczka śmierć. Nie koniecznie do tego przyjemna i szybka.
Słyszałem co tam powiedziała i zatrzymałem się. zmierzyłem ja tylko wzrokiem. Zdjąłem swój płaszcz ze skóry i okryłem nim niewolnika. W sumie wolałbym aby żywy dotarł an miejsce a nie zamarzł po drodze. Dałem też mu swe buty. Sam zaś zmieniłem się w wilkołaka. Tak będzie mi wygodniej. No i oczywiście trochę szybciej. W razie potrzeby wezme ja i heja.
Obrazek
So many times i've tried
I can't control myself

Obrazek
|
Sylvan Vulkodlak
Niewolnik
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

I będzie dalej marudzić, bo taką miała właśnie niepohamowaną ochotę. Kopnęła jakiś kamień co przed nią leżał w akcie złości i wielkiego oburzenia obecnym stanem. Zamiast usiąść i się do tego wszystkiego przyzwyczaić to ją ciągnie gdzieś. Ale zaraz, zaraz... przecież ona sama powiedziała, że chce iść do lasu. I masz babo placek! Po co było się odzywać panno Fyodorova!
Zatrzymała się też gdy Sylvan stanął i zmierzył ją tym swoim groźnym wzrokiem, nie ruszyło ja to zbytnio a przynajmniej nie dała po sobie tego poznać. Coś za bardzo jej ulegał i to ją zdziwiło aż przekrzywiła śmiesznie głowę jak się zamienił w wilkołaka, tego samego co ją kilka tygodni temu zgwałcił na jej własnym posłaniu. Widząc ten obraz przed oczyma cofnęła się o krok i zacisnęła pięści tak, że na jednej ręce odbiła sobie kawałek łańcucha ale tylko przez chwilę czerwony ślad był widoczny.
W pewnym momencie dziewczyna usłyszała coś, coś bardzo cichego jakby otarcie się o kawałek pnia i to coś wskoczyło do śniegu. Dziewczyna przystanęła i przywiązała łańcuch do paska spodni nie spuszczając wzroku z celu. Potem bezszelestnie chwyciła za łuk i jedną ze zrobionych strzał i wymierzyła czekając na odpowiedni moment. To były tylko sekundy, nie stała nieruchoma nie wiadomo ile. Poczekała aż zając wyskoczył i strzeliła prosto w samą czaszkę zwierzęcia. Szarak nie miał szans na ucieczkę.
- To może coś przekąsimy? Trochę już idziemy - dodała uśmiechając się szelmowsko jak dziewczyna z jej wizji.
Kto jest pełen uczuć, które nim tar­gają, a kto pustą sko­rupą zim­ne­go cze­repu?
Kto?

Obrazek
wolf
Elektra Fyodorova
Szczenię
Enid an Gleanna
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Ta dziewczyna zaczynała mnie lekko irytować. no ale cóż sam się w to wpakowałem. Szliśmy przez większość czasu nic nie mówiąc. Dopiero "polowanie" Elektry zatrzymało naszą wędrówkę. Byliśmy już blisko więc tylko dlatego nie wyraziłem swego niezadowolenia.
-A co masz zamiar na surowo go jeść?- uniosłem lekko brew patrząc an nią. Ja to jako wilczek mogę, jako człowiek nie racze się surowym mięsem. Jakoś tka nie mógłbym.
Machnąłem mocniej ogonem i rozejrzałem się lekko dookoła. Wolałem zachować czujność, tym bardziej, ze czułem tutaj dość osobliwe zapachy.
Obrazek
So many times i've tried
I can't control myself

Obrazek
|
Sylvan Vulkodlak
Niewolnik
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poszła po zająca i wyciągnęła z niego strzałę z zakrwawionym grotem. Była zadowolona ze swojej zdobyczy i ze swojego łuku, w końcu to tylko ona go zrobiła a nikt jej nie pomagał, no dobra gdyby nie cięciwa Sylvana pewnie długo by jeszcze ją skręcała z jelit.
- Nie, upiec go można ale tu widzę nie ma warunków, to potem zrobię coś z niego w domu - powiedziała i owinęła zwierzę jałowcem by potem schować go pod jednym z drzew w śniegu przecież nie miała żadnej torby by go zapakować, pewnie jak będą wracać mięsa już nie będzie ale przynajmniej miała frajdę z tego że sobie strzeliła.
- Hmm to daleko jeszcze? - zapytała otrzepując dłonie ze śniegu i spoglądnęła na Sylvana w swojej wilkołaczej wersji. Ciekawa była co on dla niej wymyślił.
Kto?

Obrazek
wolf
Elektra Fyodorova
Szczenię
Enid an Gleanna
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Nie ukrywał swojej obecności. Szedł pewnie i z duma przed siebie ku wiosce. Na niebie leciało kilka dużych smoczych bestii, a koło nich mniejsze. Nikogo nie spotkał an swej drodze. Nie martwiło go to jednak. Wiedział, że niebawem szybko rozprawi się z plaga tych ziem, a potem ruszy dalej, za dolinę. Na miejsce dotrze za góra dwa dni. Nie spieszył się ku temu. Mieszkańcy na pewno już wiedza, że coś jest nie tak.
Obrazek
So many times i've tried
I can't control myself

Obrazek
|
Sylvan Vulkodlak
Niewolnik
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Mglisty Las

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość