zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Teren Łowiecki

Łąka Dwurożców

Graniczy z ziemią centaurów, najlepsze tereny jeśli chce się wyruszyć na polowanie.
Pod dostatkiem tu zwierzyny i świeżej oraz młodej flory.

Łąka Dwurożców

Zielone pola, które często są zajmowane przez konie z dwoma rogami. Nie są to łagodne stworzenia, a jeszcze bardziej trzeba się wystrzegać ich strażników. Jednak jeśli pozostaniesz w bezpiecznej odległości od stada możesz bez przeszkód poruszać się po łące, która jest bogata w zioła.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Łąka Dwurożców

Silvia ustawiła się na skraju łąki. Graniczyła ona w tym miejscu z lasem. Było to dość zakrzaczone miejsce, idealne na zaczajenie się. Rzuciła okiem na łąkę i ostrożnie oraz cicho wycofała się do tyłu. Kilka metrów przed łąka mało miejsce zbiórki na polowanie. Trzeba było zmagazynować więcej krwi na zimę.
Spojrzała w górę, kilka kropel spadło jej na czoło. Pogoda nie była zbyt zachęcająca, ale może wykorzystają to na swoją korzyść. Zwierzęta będą mniej wyczulone, a i bardziej ospałe, niektóre pewnie tak jak i oni przygotowują się do zimy.
Nasunęła kaptur mocniej na czoło, jej twarz spowił mrok. Oparła się o drzewo i zaczęła wtapiać w mrok, który zdążył już zapaść.
Zima, gdyby nie śnieg, byłaby to jej ulubiona pora roku. Biel psuła efekt, była ciekawa kiedy biały puch pokryje knieje, byle nie prędko.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Marcal pojawił się jak zwykle znikąd. Wyszedł bezszelestnie z ciemnego lasu stając przy Silvi. Pochylił głowę w ukłonie. - Witaj Silvio. Znudziły Cię rozmowy, więc postanowiłaś pomóc w polowaniu? - Nie uśmiechał się, jednak w jego oczach pojawiły się delikatne rozbawione diabełki. Miał na sobie długi, ciemny futrzany płaszcz, a pod nim szpadę bez której nie wychodził ze swej komnaty. Za pasem chował także sztylet, który podczas polowania okaże się na pewno bardziej użyteczny. Wciągnął głęboko powietrze, rozsmarował niewidzialny pył na palcach. - Dobra chwila na polowanie. Czuję, że dziś uda nam się znacznie uzupełnić nasze zapasy.
Obrazek
Marcal Esterhazy
Łowca
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

- Witaj. - Zmierzyła przybysza wzrokiem i odsunęła się od drzewa, prostując ciało.
- Kiedy braki w pożywieniu stają się widoczne, wszyscy powinni przysłużyć się walce o przetrwaniu, ale nie spotkaliśmy się na pogawędkę. Masz sprzęt z magazynu? - Podstawowe pytanie, ale zadawała je każdemu, z którym wyruszała na polowanie. Zdarzali jej się niewyszkoleni, bez przygotowania. Była ciekawa jak będzie z tym, jeszcze z nim nie polowała i jeszcze takiego nie spotkała, z którym by chciała.
Ale takie życie w tym nieżyciu, nie narzekała.
- Jeśli jesteś gotowy ruszajmy, może w pobliżu łąki natkniemy się na zwierzynę i zaskoczymy ją nim wyjdzie na popas.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

W końcu dostałem zgodę na wyjście i wypróbowanie swoich sił, tyle w letargu spędzonych dni. Wszedłem na polankę kiwnąłem głową w stronę Silv i nieznajomego wampira, podszedłem spokojnym krokiem - witam serdecznie - uśmiechnąłem się na przywitanie. Zobaczymy na co mnie jeszcze stać.
Aron Karagonis
Inutile
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   50%

- Miło, że osoba o takiej pozycji, z własnej woli przyczynia się czynnie do naszego przetrwania. - Przemówił odsłaniając ukrytą pod płaszczem broń. Wiedział kim jest Silvia, a fakt że do tej pory nie znali się za bardzo sprawił, że polowanie przyjął z jeszcze większym entuzjazmem. Będą sobie mogli w spokoju pomilczeć, nie będą musieli tłumaczyć swoich słów i działań innym mniej inteligentnym. no i może tym samym czegoś się o niej dowie, a taka wiedza może się kiedyś przydać. Znajomości na wysokim szczeblu, to to co Marcal nazywał niezbędnym elementem życia. Pozyskać w grono swoich bliskich znajomych Silvie, Marcal pragnął tak bardzo, że postanowił nie wykpiwać jej neofickiego zapału, złego kierowania sforą, którą to on sam dowodził by pewnie lepiej. Nie zrobi tego, a to wiele znaczyło w świecie Marcala. - Jestem gotów, jestem tuż za Tobą. - W tej chwili na polanie zjawił się mały czarnoskóry wampir, którego Marcal widział już kilka razy. Zdumiał się faktem, że pozwolono mu tu być. Nie odezwał się jednak, skinął tylko delikatni głową.
Obrazek
Marcal Esterhazy
Łowca
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

- Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. - Zwróciła się do Marcala.
- I idziesz przodem, ty jesteś tutaj łowcą, masz wytropić zwierzynę. - Rzuciła rozkaz i wtedy spostrzegła Arona, o którym wspominał jej Aldur.
- Witaj, obyś był przygotowany na polowanie, ruszasz na końcu i chronisz nasze plecy. I ruszmy się w końcu, nie będziemy cała noc polować. Marcal działaj. - Zwróciła się ku przodowi, nie zamierzała wychodzić na polane, zbyt odsłoniony teren. Zobaczymy czy uda im się coś wytropić i pochwycić w pobliżu.
- Kierujmy się na zachód. - Rzuciła jeszcze krótko, żeby czasem nie wpadł im do głowy wschód i tereny centaurów. Ostatni patrol wampirów porozstawiał pułapki w tamtych rejonach, swoją drogą trzeba będzie wysłać kolejny, aby je zbadali.
Dalej już w skupieniu bez niepotrzebnych myśli obserwowała otaczający ich teren.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Kiwnąłem głową - zdecydowanie nie będzie ze mną problemów wiesz czym moja rodzina się zajmowała - zdjąłem z pleców moją i zdjąłem kawałek utwardzonej skóry z ostrza - jestem gotowy - stanąłem za grupą. Rozejrzałem się uważnie "tak to właśnie jest jak się przespało parę dziesiątek lat, teraz muszę pilnować tyłów" pokręciłem z niedowierzaniem głową. Spojrzałem na tył nieznanego wampira "kim on jest co on tutaj porabia, łowca? To może być ciekawe zobaczymy ile ma doświadczenia w naszym fachu" uśmiech nie mógł mi zejść z twarzy na tą myśl z takim wyrazem twarzy wyglądałem na słodkie i mało doświadczone dziecko.
Aron Karagonis
Inutile
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   50%

- Odpowiedziałem jednoznacznie. - Stwierdził tym samym głosem, z tą samą niewzruszoną miną. Ruszył we wskazanym kierunku, bez zbędnych słów o jednak nieprzydatnym towarzystwie, czy też długości polowania. Próba ustawienia przywództwa przez noworodka była przez niego niezauważalna. Chłopak przynajmniej był małomówny, co poskutkowało automatycznym podwyższeniem w osobistym rankingu Marcala. - Idź co najmniej pięć kroków za mną i staraj się stąpać po mich śladach. - Powiedział do Silvi, patrząc już przed siebie, oczywiście ani o jotę nie zmieniając tonu. Najpierw całkiem szybko szedł skrajem polany, dopiero po kilku minutach zwolnił. Jego ruchy stały się płynne i wolne, szedł chowając się w każdy możliwy cień, co chwila przystawając wypatrując ruchów, nasłuchując i delikatnie wciągając powietrze. Pochylał się nad niewidocznym śladami, kilka razy dając ręką znać by reszta zastygła bez ruchu.
Obrazek
Marcal Esterhazy
Łowca
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Mogłeś poczuć lekką nutę zwierzyny, na razie jednak nie mogłeś dokładnie określić, co to jest. Tropów było dość dużo, a końcu nie bytowaliście sami w kniei. Jedne był starsze inne bardziej świeże.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Następna strona

Powrót do Teren Łowiecki

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość