zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Teren Łowiecki

Łąka Dwurożców

Graniczy z ziemią centaurów, najlepsze tereny jeśli chce się wyruszyć na polowanie.
Pod dostatkiem tu zwierzyny i świeżej oraz młodej flory.

Re: Łąka Dwurożców

Ktoś tutaj robił sobie głupie żarty. Prawie wywróciłem się ale nie tak łatwo to ze mną. Jestem bardzo zręczny, a na lodzie nie stałem. Teraz rozejrzałem się bardziej uważnie i zauważyłem świeże ślady.
-Ta fajna zabawa...- Rzuciłem nie odpowiadała mi ta cała sytuacja. Silvia to raczej nie była. Zdziwiłbym jakby ta kobieta zaczęła takie rzeczy wyprawiać. Ruszyłem w drogę powrotną. Niby obstawę jakąś tam miałem ale nie wiem czy tutaj też, a nie chciałem stać się pożywieniem dla wampira.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Siedziała za drzewem, nadal się ukrywając. To była świetna zabawa, jednakże komuś się najwidoczniej to nie podobało. Pobiegła za nim, lecz tak aby jej nie zauważył, po czym schowała się i czekała, aż zmiennokształtny będzie bliżej. Stanęła przed nim blokując mu drogę.
- Ej zostań. Nie idź.- Rzuciła w jego stronę i wyszczerzyła się w geście uśmiechu, jednak nie za bardzo jej to wyszło, ponieważ odsłoniła kły.
"Zawsze będę już tym. Który do powiedzenia nie ma tu nic.
Pierwszym z brzegu. Obojętnie którym w szaro-burym szeregu.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizny na nosie, ustach, gardle.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Dobrze, że chociaż pamiętałem skąd przyszedłem. Westchnąłem ciężej, kawał drogi się oddaliłem. Zaskoczyła mnie ta em... dziewczynka. Zrobiłem ze dwa kroki do tyłu i zlustrowałem ja wzrokiem.
-Nie zbliżaj się- od razu do niej rzuciłem, obecna odległość jest w miarę dobra.
-czego chcesz?- Zapytałem obserwując cały czas- Swojej krwi ci nie dam- Tak dla jasności.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Zaśmiała się na jego reakcje.
- Nie jestem głodna.- Bacznie przyglądała się mężczyźnie. Na jej twarzy nadal widniał ten uśmiech, a może szaleństwo... nie, to na pewno była radość z zabawy. Mało tu było dzieci wampirów i nie miała z kim spędzać czasu. Na pewno ciężko o rówieśników w rasie starych pijawek. Niektórzy byli szurnięci, a inni mądralińscy. Ciężko wytrzymać z takimi bestiami.
- Jak masz na imię? Skąd jesteś?- rzuciła kilka pytań w stronę nieznajomego i miała zamiar nie odpuścić tak łatwo. Zbliżać się nie musi. Może męczyć na odległość gadaniem.
- Kim jesteś? Nie wampirem, więc kim... ładnie pachniesz.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Tu nie chodzi czy jesteś, mówię tak na przyszłość, nie jestem do jedzenia- Tak aby było to jasne zacząłem iść omijając ją dość sporym łukiem.
-A co cię to interesuje?- Wścibski ten wampir... Chociaż oni wszyscy zawsze wszystko chcą wiedzieć.
-Jestem zmiennokształtnym- Tyle to może wiedzieć- Czymś miedzy zwierzęciem a człowiekiem.
Jakby nie to, ze jest trupem może i byłaby z niej miła osóbka.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- W porządku nie jesteś do jedzenia. Zapamiętam.- Co, jak co ale Scar nie miała problemów z pamięcią wręcz przeciwnie. Podążała wzrokiem za nim, gdy ten zaczął ją wymijać.
- A interesuje bo mało tu żywych jest.- Zaśmiała się i zamilkła nagle. Nie dlatego, że powiedział o tym kim jest. Człowiek... zwierzę to dlatego ma taką dziwną woń. Chodziło raczej o informacje. Wszystkie odpowiedzi na pytania, które zadała stały się jej obojętne. Czarodzieje współpracują z zmiennokształtnymi, może on zna mamę?
- Czekaj...- zaczęła iść obok niego, lekko go wyprzedzając. A jak nie... nie każdy przecież... Nie zaszkodzi zapytać.
- Znasz nazwisko Fortis?- rzuciła od tak. Najlepiej same nazwisko, jak mu nic nie będzie to mówić to najwyżej nie będzie wiedział o kogo chodziło. Fortis"ów mogło być dużo...
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Tyle to i ja wiem- Tutaj żywymi to same zwierzęta i tylko w sumie one. Wole jednak nie rozmyślać nad ilością tych nieżywych.
-Nie zbliżaj się- Rzuciłem kiedy ta znalazła się obok i wyprzedziła mnie. Po prostu i tak starałem się trzymając swoją świadomość i siebie w spokoju.
-Znam.. znaczy nie znam, znaczy- ta to trochę takie pomieszane było. Westchnąłem i wypuściłem małą chmurkę pary do powietrza. Zimno.
-Samo nazwisko tak ale nie pamiętam czy kogoś z Fortisów tak- No to mniej-więcej tak można było określić. W końcu włamałem się im do domu.
-Czemu cie to interesuje?
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Miał racje. W okolicy to tylko zwierzęta były żywe. Pijawki zaliczają się do trupów. Młoda wiedziała, że tamta Scarlett umarła. Właściwie umarła ciałem, bo najwidoczniej wspomnienia nie umierają. Beznadziejna sprawa.
- Dobrze panie ostrożny nie będę się zbliżać.- Odsunęła się na dwa metry od łasicy.- Same nazwisko...- Jakie istniało prawdopodobieństwo, że mógł znać Lorenę?- Nie pamiętasz...Nie nic. Tak tylko pytałam. Zapomnij.- Jej dobre samopoczucie gwałtownie spadło i już się nie uśmiechała. Może i dobrze, nie odsłaniała wtedy kłów.
- Nie boisz się chodzić tu tak sam? Dużo tu krwiopijców. Ja jestem tylko dzieciakiem, ale są tu bardzo niebezpieczne wampiry. Sama staram się ich unikać.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Wiesz jestem raczej odludkiem, Nazwisko się obiło mi o uszy, pewnie się do nich włamałem i dlatego nie kojarzę do końca co i jak- Wyjaśniłem dziewczynie, gdyż tej się zrobiło... smutno? Lepiej nie zasmucać wampirów, chociaż i tak dziw bierze, że jakieś emocje wykazuje?
-Boje się i to jak diabli ale nie mogę cały czas siedzieć w tej wieży jak jakaś uwięziona księżniczka- No to takie dość ehm... No.
-Poza tym kto nie ryzykuje ten nie żyje... Jakoby by to nie brzmiało.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Odludek? Scar też nie była zbyt towarzyska. Powiedzmy, że nie ma z kim rozmawiać zwłaszcza, jak jest się Inutile i wygląda się, jak dwunastolatka.
- Włamałeś?- to ją zaskoczyło. Nie pamiętała takiego incydentu w swoim domu w Hogsmeade. Może łasica był dobrym włamywaczem? Albo włamał się, jak zjawiła się tu? Nie miała pojęcia. Równie dobrze mógł się włamać do jakiś innych Fortis.
- Nieważne.- Machnęła ręką.- To dlaczego stąd nie uciekniesz? Jak najdalej od tego miejsca...- "ten nie żyje." Tak, dziwnie to brzmiało.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Teren Łowiecki

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość