zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Teren Łowiecki

Łąka Dwurożców

Graniczy z ziemią centaurów, najlepsze tereny jeśli chce się wyruszyć na polowanie.
Pod dostatkiem tu zwierzyny i świeżej oraz młodej flory.

Re: Łąka Dwurożców

Od jakiegoś czasu w odległym krańcu polany pasło się stado koni z dwoma rogami. Jednak nagle wszystkie zerwały się do galopu, najwyraźniej coś je musiało spłoszyć. Ziemia zaczęła się delikatnie trząść, a konie galopowały wprost na was. Na przód stada wyłonił się naprawdę potężny ogier, trochę jakby połączenie byka i konia. Zarżał dziko i zdecydowanie przypuścił na was szarżę.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

-Tak jestem oprócz tego, ze urodziwy to jestem dobrym włamywaczem- Taki żarcik, nie no dobry byłem w tym. Żarcik to to pierwsze.
-Nie mogę, wiąże mnie umowa- A ja starałem się umowy dotrzymywać. Czy mi to an dobre wychodzi? Średnio ale cóż. Wtedy to do mych uszu doszedł hałas a ziemia się zatrzęsła. Odwróciłem się i nie wyglądało to za dobrze.
-Spadaj stąd mała- Rzuciłem do niej a sam zacząłem biec. Nie byłem jakoś może szybki jak błyskawica ale zawsze mogę się w rosomak przemienić.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Spojrzała na niego, kiedy postanowił sobie zażartować. Dawno z nikim nie rozmawiała, no oprócz z Thomas'em. Był jej stwórcą, więc musiała czasem się odezwać lub wypełniać polecenia, które kazał. Nie mogła się mu sprzeciwić.
- Umowa?- chciała się czegoś więcej na ten temat dowiedzieć, ale nie zdążyła. Ziemia niespodziewanie się delikatnie poruszyła, co nie wróżyło nic dobrego. Również się odwróciła i nie zdziwiła się, kiedy zobaczyła konie z rogami. Jeden najwidoczniej był wściekły bardziej, niż pozostałe. Pewnie jakiś ważny gość. Przywódca?
Kiedy potężny ogier ruszył na nich, a z ust zmiennokształtnego padło coś, jakby "spadaj mała", dziewczyna ruszyła instynktownie. Trzeba było wiać. Może i była wampirem, co w jakiś tam sposób ułatwiało ucieczkę, ale z takimi stworzeniami nigdy nic nie wiadomo.
"Zawsze będę już tym. Który do powiedzenia nie ma tu nic.
Pierwszym z brzegu. Obojętnie którym w szaro-burym szeregu.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizny na nosie, ustach, gardle.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Dwurożec doganiał was, był o wiele szybszy niż reszta stada, która była tuż za nim. W miarę jak się przybliżali ziemia trzęsła się mocniej. Biegliście na ścianę lasu, jednak coś było z nią nie tak, znaczy było tam coś oprócz drzew. Na białym tle odznaczały się końskie postacie, ale to nie były konie... centaury! Najwyraźniej znaleźliście się w środku ich polowania.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

No świetnie... Warknąłem zatrzymałem się widząc centaury. Odwróciłem się mierząc dystans. Nie wyglądało to ciekawie. No co aj mogłem? Zarżałem wiać wzdłuż lasu. Biegnięcie po śniegu nie było niczym dla mnie dobrym i zdecydowanie było to męczące bardziej niż bym sobie tego życzył. Jeśli znowu coś będzie nie tak zmieniam się i ... i się zobaczy. O wampira się nie martwiłem.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Biegła przed siebie. Nie musiała mrużyć oczu, aby zobaczyć, że coś jest nie tak z lasem. Centaury? Skąd się wzięły te konie? Nie mogła przecież zmierzać na nich, ponieważ pewnie to też dobrze by się nie skończyło. Gdyby nie sytuacja w jakiej się znalazła ucieszyłaby się, że widzi dwurożce i ludzi- koni. Niedawno widziała je tylko w książkach. Szkoda, że nie mam umiejętności, albo nie znam jakiś rytuałów... Zdolności, które posiadały niektóre wampiry robiły nie małe wrażenie.
Chciała się rozejrzeć, aby zobaczyć gdzie jest łasica. Nie, żeby się nim przejmowała. Nawet go nie znała. Liczyło się teraz przeżycie. Scarlett również ruszyła wzdłuż ścian koni z dwoma rogami i centaurów. Innej drogi ucieczki raczej nie było.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Coś za wami straszliwie zaryczało, zarżało. Jeśli znaleźlibyście czas, aby się odwrócić, to możecie zobaczyć, że dwurożec został trafiony włócznią, ale spowolniło go to tylko na chwilę. Ruszył na was ponownie, para buchała z jego nozdrzy. Atak musiał go jeszcze bardziej rozzłościć.
Reno w tym czasie nagle zaczął spadać, a nie biec, to samo stało się ze Scar, która była w pobliżu łasicy. Pułapka, podłoże ze śniegu osunęło się wam spod stóp i spadliście do obszernej jamy. Była zdecydowanie za duża jak na was, ale przecież bardzo niedaleko o czym świadczyła trzęsąca się ziemia był dwurożec.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Wiadomo, że szans to się nie ma za dużych, nie miałem tez ochoty odwracać się aby spojrzeć co tam się wydarzyło. Jakby mało było kłopotów, to jeszcze zaczęło się spadać. Nie spadałem do tego samemu. Spadałem z tym wampirem super. Ostatecznie jakoś się złożyło, że poleciałem na nią i jakby tego było mało to jeszcze ją tak jakby pocałowałem?! To jest straszne wstałem otrzepałem się i wytarłem ile się da, po czym odleciałem kiedy pewne rzeczy do mnie dotarły.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Co on się tak na nas uwziął. Scarlett czuła strach, mimo że biegła szybko. Dwurożce były niebezpieczne, zwłaszcza te alfa. Niespodziewane rżenie potwora spowodowało, że wampirzyca odwróciła się mimowolnie, aby zobaczyć co się stało. Dostał! Jednak to nie sprawiło, że koń z dwoma rogami zwolnił. Fakt zatrzymało go to na chwilkę, ale nic poza tym. Centaury najwidoczniej nic sobie nie robili z dwóch gości, którzy znaleźli się w samym środku polowania.
Po chwili ziemia osunęła się z pod jej stóp. Krzyknęła zaskoczona i poleciała w dół. O! Nawet łasica tu był, jak się po chwili okazało. Jego usta zetknęły się z jej ustami. Matko... bleee... Przecież on nawet w moim wieku nie jest.
- To było dziwne.- Wstała i wytarła usta rękawem. Jednak nie pozwoliła sobie myśleć długo o tym incydencie. Najwidoczniej znaleźli się w pułapce przeznaczonej dla tego co ich gonił. Bestia zbliżała się coraz szybciej, a słuch Scarlett wyostrzył się bardziej, jak i wszystkie zmyły. Może to ze strachu, albo ciągle tak było tylko dziewczyna nie zdawała sobie z tego sprawy.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Pewnie pułapka była przygotowana na dwurożce, ale nieco popsuliście plany centaurom. Gdy sami wpadliście do pułapki, konie już nie dały się w nią złapać. Przebiegły bardzo blisko, ale omijając wasz dół. Z góry słychać było okrzyki bitewne, ale ziemia powoli uspokajała się, choć momentami nadal osuwały się na was niewielkie kamyki i śnieg. Reno dostałeś takim jednym kamykiem w czoło, będzie guz jak nic.
Jak narazie nikt się wami nie interesował.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Teren Łowiecki

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość