zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Teren Łowiecki

Łąka Dwurożców

Graniczy z ziemią centaurów, najlepsze tereny jeśli chce się wyruszyć na polowanie.
Pod dostatkiem tu zwierzyny i świeżej oraz młodej flory.

Re: Łąka Dwurożców

Nie byłem świadomy tego co się działo. Dopiero kiedy oberwałem kamieniem się ocknąłem. Otworzyłem oczy leżąc na ziemi. Chwile tak leżałem, dopiero po dłuższej chwili całkiem doszedłem do siebie i szybko podniosłem się do pozycji siedzącej i pomasowałem się po czole. Rozejrzałem się aby ogarnąć co się dzieje i gdzie jestem.
-Nosz...- stałem i przyjrzałem się pułapce, trzeba się jakoś wydostać... Przemieniłem się w łasice i zabrałem się za wspinaczkę.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Najwidoczniej zepsuliśmy centaurom pułapkę. Ciekawe co było gorsze. Zostać staranowanym przez dwurożca, czy może narazić centaurom? Dudniło nie miłosiernie. Minusy bycia wampirem. Scarlett jeszcze do swoich super zmysłów się nie zdążyła przyzwyczaić. Fortis obserwowała, jak konie omijają pułapkę. Trzeba było się wydostać. Spojrzała na łasice, który oberwał kamienie. W innej sytuacji pewnie by się uśmiechnęła chociaż, jednak lepiej nie kusić losu bo w końcu sama oberwie. Trochę śniegu i ziemi już na niej było. Postanowiła spróbować wydostać się z pułapki. Odsunęła się, starając się rozpędzić skoczyła do góry opierając się nogą o piaszczystą ścianę.
"Zawsze będę już tym. Który do powiedzenia nie ma tu nic.
Pierwszym z brzegu. Obojętnie którym w szaro-burym szeregu.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizny na nosie, ustach, gardle.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Scarlett wydostałaś się z pułapki. Na zewnątrz zaczynał padać dość mocno śnieg. Widziałaś, że część centaurów ruszyła za dwurożcami, ale trzyosobowa grupka zbliżała się do pułapki. Widząc cię ruszyli szarżą i szykowali włócznie.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Spinałem się aby wyjść z pułapki. Wspinałem się i wspinałem się. Nie było to nic prostego ani miłego. Wampirowi to łatwo, oni to jedne chodzące cwaniaki. Jako łasica byłem zwinniejszy i szybciej mi to szło. Już wiedziałem jak to będzie w postaci człowieka. Namęczyłem się ostro aby wspinać się. Tak ostatni etap jest najgorszy. Ruszyłem lekko wąsami jakby to ugryźć. Skupiłem się i heja, zaraz wylezę z tej nory.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Zimno nie robiło na niej żadnego wrażenia i to, że zaczął padać śnieg. Nie martwiła się teraz pogodą. Reszta ludzi-koni pobiegła za dwurożcami, jednak nie wszyscy. Najwidoczniej nie byli przyjaźnie nastawieni sądząc po włóczniach, które już sobie na nią szykowali.
- Lepiej nie wychodź.- Rzuciła do Reno, starającego wydostać się z pułapki. Fortis skoczyła do dołu z powrotem. Na górze robiło się coraz niebezpieczniej. Nie chciała oberwać dzidą.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Kiedy byłem praktycznie u szczytu to wampirzyce wróciła do dołu.
-Czemu?- Rzuciłem do niej, nie rozumiałem sytuacji. Zastrzygłem uchem. Wszędzie było głośno ale no cóż. Postanowiłem sam zobaczyć co jest grane i wdrapałem się na górę rozglądając się. Dużo zdeptanego śniegu, hałasu i biegających centaurów.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Jeden z centaurów rzucił włócznią w Scarlett, ale zdążyłaś schować się z powrotem w dziurze. W tym momencie drugi z centaurów rzucił sieć w kierunku Reno. Centaury były tuż, tuż, zaraz znajdą się przy pułapce.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Kiedy dzida wbiła się w ziemi aż odskoczyłem. No ładne mi polowanko. Sytuacja jest dość patowa. Nie ma prawi gdzie zwiać, ni trudno. Wampir tchórz to ja może się trochę chociaż wykażę. Widząc sieć chciałem zrobić unik i przemienić się w rosomaka. Czy udało się czy nie i tak się przemieniłem. Chciałem zaatakować, wiedziałem, że jestem w stanie powalić całkiem spore zwierzątko. To może wystraszą się trochę.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Scarlett była tylko... może dzieckiem nie, no ale... Chodziło o to, że co ona mogła? Nie? Dobrze, że jednak się schowała. Dostanie dzidą, nawet jeśli jest się istotą nieśmiertelną pewnie nie należy do przyjemnych doznań. Co on wyprawia...? Zerknęła na Reno, który wydostał się z pułapki. Nie miała pojęcia co zrobić. Nie mogła przecież zostać w tym dole. Wyszła z pułapki tak, jak wcześniej. Ruszyła do ucieczki. To nie był najlepszy pomysł, że postanowiła tu przyjść.
Jednym z wielu."

Obrazek
Callista Wolverton
Dracon
Niosąca Krzyk
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Reno uniknąłeś sieci, a centaur na którego szarżowałeś w postaci rosomaka podniósł kopyta, aby ci nimi przywalić i odepchnąć. Co udało mu się połowicznie, bo oberwałeś dość mocno w bok, ale zdążyłeś go tez użreć w nogę. Śnieg zaczął się barwić na czerwono. Pozostała dwójka zaczęła zataczać koło, aby odciąć ci drogę ucieczki, szykują też sieć.
Scarlett udaje ci się uciec pomiędzy drzewa, centaury cię nie gonią.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Teren Łowiecki

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość