zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Teren Łowiecki

Puszcza

Graniczy z ziemią centaurów, najlepsze tereny jeśli chce się wyruszyć na polowanie.
Pod dostatkiem tu zwierzyny i świeżej oraz młodej flory.

Re: Puszcza

Został ostatni. Dobrze że jestem na tyle szybki aby go dogonić. Go też spróbuję zranić by odciągnąć jego uwagę, aby następnie go ogłuszyć Lamentem Banshee. To powinno wystarczyć by dogonić kobietę i zobaczyć kto to. W trakcie biegu z nią ,,porozmawiam". Mam nadzieję że będzie przydatna. Dużo się namęczyłem aby ją uratować. Jak nie będzie miała nic dla mnie interesującego, zawsze mogę ją wykorzystać do nakarmienia Sil. Świerza, ciepła krew jest najlepsza. Zobaczymy, ale jak na razie trzeba zwrócić uwagę centaura. Do roboty!
Mensalir Steiner
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   95%

Kobieta widząc jak centaur, który ją goni pod wpływem lamentu zostaje ogłuszony, zatrzymała się. Jednak nie było jej zamiarem zaczekanie na swojego wybawce. Rzuciła się na centaura i wbiła w niego ostre kły oraz pazury. Nie wypiła zbyt dużo bo zaraz odskoczyła. Spojrzała na Mensalira i obdażyła go uśmiechem Mona Lisy. Po czym rozmyła się i znikła.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

No to chyba jakiś żart. Nie ma za co niewdzięcznico. Może byś mogła się przedstawić. Eh... Zaraza! Mam teraz problem. Czas stąd uciekać. Przemienię się w postać cienia, rzucę iluzję i uciekam na wzgórza. To powinno wystarczyć aby ich zgubić. Wrrr... Zostałem wyrolowany przez wampirzycę. Może Sil będzie ją znała...
Mensalir Steiner
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   95%

Wampir wykorzystał swoją ostatnią szansę, aby uciec przed goniącymi go centaurami. Iluzja zadziałała, choć kilka centaurów nie dało się nabrać. Jednak wampir przemykał już w cieniach drzew. Udało mu się uciec na wzgórza.

// Dziękuję za sesję i dozobaczenia, otrzymujesz 1 pkt. treningu.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Dotarliśmy na miejsce. Bogaty w zwierzynę Teren Łowiecki. Tutaj Silvia powinna się porządnie najeść i w pełni zregenerować swoje rany.
-Dobrze więc. Skoro już dotarliśmy na miejsce to możesz się zabrać do roboty. Ja na razie będę stał z boku i się przyglądał czy nie straciłaś swojej dawnej sprawności. Jak już się nasycisz zabiorę Cie do miejsca w którym rozegrała się cała akcja.-
Zanim zabiorę ją do tego miejsca muszę się upewnić czy da radę z przeciwnikami jeśli na jakiegoś się napotkamy.
Tak z innej beczki to może Silvia mi pomoże przy rytuale postawienia Dominium nad moim laboratorium. Chodzi mi o organizację składników. Zawsze się przyda dodatkowa para rąk do pomocy.
-No to zaczynamy. Powodzenia-
Mensalir Steiner
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   95%

Spojrzała na wampira, jakby się nad czymś przez chwilę zastanawiając. Jednak chyba porzuciła tą myśl bo zajęła się teraz nasłuchiwaniem i bacznym obserwowaniem otoczenia. Teren był bogaty w zwierzynę, więc szybko poczuła słodkawą woń krwi, świeżej, smacznej. Jeszcze nie była do końca pewna co to za zwierzę. Choć krew pachniała znajomo, zdecydowanie już ją kiedyś piła.
Wciąż czuła się obolała, ale była gotowa użyć swojej mocy w pełni, aby tylko się posilić.
Uaktywniła swoje szybkie poruszanie się i znikła między drzewami. Nie planowała czekać na Mensalira podczas polowania, teraz była skupiona tylko na jednym.
Gdy była już bliżej swojej ofiary delikatnie zwolniła. Głód nie zawładnął nią na tyle by stać się nie ostrożną. Dopiero, gdy zauważyła stado jeleni i nie wyczuła innego zagrożenia przypuściła zdecydowany atak.
Dopadła jednego z jeleni i od razu wpiła mu się w kark, zwierzę nie miało za dużych szans, choć próbowało wierzgać i wyrywać się, to były już jego ostatnie chwile.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Hmm... Widzę, że jej sprawność fizyczna jest w dobrej formie. Wprawdzie widać, że jeszcze ma problem z bólem wynikającym z jej ran, ale nie potrzebuje wiele czasu aby wrócić do pełnej swojej sprawności. Na razie będę się trzymał w pobliżu i ją obserwował do momentu aż w pełni zaspokoi swoje żądze. Potem zaprowadzę ją do tego miejsca i może będzie chciała zapolować większą zwierzynę-centaura. Chętnie go obezwładnię i pobawię... ehem zajmę się sprawą wyciągnięcia z niego informacji za pomocą tortur. Jeśli bariera językowa będzie się wydawać nie do przekroczenia, zawsze zostanie możliwość prześwietlenia jego wspomnień.
Na razie podejdę do Sil i powiem żeby się nie obawiała.
-Smacznego(W języku polskim). Mam nadzieję, że Ci smakuje. Na razie nie musisz się obawiać o swoje plecy. Będę Cię ubezpieczał. Najedz się do syta i następnie porozmawiamy poważnie o przyszłości wampirów. Daj znać jak się posilisz do końca. Gdy to uczynisz sprawdzę Twoje obrażenia wewnętrzne i zewnętrzne czy zagoiły się dobrze.
Interesują mnie bardzo jej wspomnienia z pożaru. Czeka nas naprawdę długa rozmowa. Oby Silvia była bardziej rozmowna niż dotychczas...
Mensalir Steiner
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   95%

Gdy Mensalir zbliżył się do posilającej się Silvi ta gwałtownie odwróciła się i zasyczała. Jej twarz przy tym była zdecydowanie odmieniona. Wystające kości policzkowe, czarne jak smoła oczy. Szybko jednak otrząsnęła się z tego pierwotnego instynktu i na powrót jej twarz złagodniała, a tęczówki przybrały jaśniejszy kolor.
Chwilę później skończyła posilanie się i wstała. Otarła pojedyncze krople krwi z warg.
Spojrzała na wampira czekając, na co? Nie była pewna, a miał sprawdzić co z nią. Dobrze, niech sprawdza.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Masz plamę z krwi na ubraniu, ale teraz to akurat mniej ważna sprawa. Nie ruszaj się.
Dla pewności,że jest z nią wszystko w porządku użyję Wzroku Przodków. Zobaczę ile jeszcze jej brakuje do pełnej sprawności lub czy czasem nie dzieje się coś niepokojącego w jej organizmie.
Skoro już się posiliła to może jest to dobry moment, aby zabrać ją do tego miejsca. Sądzę, że lepszej sytuacji niż ta nie będzie.
-Chodź zabiorę Cię tam, gdzie opowiadałem.Może w okolicy są jeszcze dalej jakieś centaury. Rozumiesz może chociaż trochę ich język? I tak swoją drogą przyszła mi do głowy pewna zagwozdka. Piłaś może kiedyś krew centaura?
Jeszcze oprócz tego wszystkiego muszę uzupełnić zapasy krwi, oraz samemu się posilić, ale to już zrobię jak skończymy sprawę centaurów.
Mensalir Steiner
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   95%

Nie wiedziała czemu, ale jego słowa przypomniały jej starą zabawę z dzieciństwa. Bawiła się w to z siostrą i bratem przy domu, ale wtedy to nie były plamy krwi, a może? Nie mogła sobie tego przypomnieć. Miłe wspomnienie zaraz uleciało z jej umysłu.
Wnętrze Sil wyglądało lepiej niż, gdy ostatnio wampir je prześwietlał. Teraz krew krążyła wartko po prawie całym organizmie, a wszystkie organy były przez nią zasilane. Tylko jeszcze w paru miejscach brakowało odpowiedniego przepływu, jakby wciąż krwi było za mało. Było też pare zaczernionych miejsc, jakby krew w ogóle nie mogła się tam przedostać jak np. blizny na twarzy wampirzycy.
Silvia oczekiwała na rezultat badań. Spoglądała na wampira spokojnie i wyczekująco.
- Dobrze, zatem prowadź. - Powiedziała.
- Nie, nigdy nie studiowałam ich kultury, nasze stosunki raczej nie sprzyjały wzajemnemu poznawaniu się. - Silvi też nigdy jakoś nie interesowała ta rasa, wolała się uczyć innego języka. Swoją drogą powinna do tego wrócić, ale wszystko z czasem.
- Czy próbowałam? - Musiała się zastanowić. Od czasu przemiany miała chwilami problemy z pamięcią i zapominała niektóre rzeczy.
- Możliwe, nie pamiętam. A ty?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Teren Łowiecki

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość