zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Bagna Łez

Drewniana chatka

Na wschód od wzgórz są bagna łez. Panuje tu zawsze półmrok, a i często słychać zawodzenia.
Moczary są siedliskiem wielu obślizgłych stworzeń, ale i cennych ziół.
Ponoć, gdzieś wśród nich stoją stare poniszczone chatki.

Re: Drewniana chatka

- Tak tak, widzę, że jesteś niepoprawnym pacyfistą. -Czego mogła oczekiwać po kimś z zanikami pamięci, tu też nie chciała bawić się w nauczycielkę. Szczególnie, że zainteresowała ją część o krysztale. Coś tam kiedyś obiło jej się o uszy, nie sadziła jednak, że może tchnąć "życie" coś martwego.
- Te kryształy wchodzą w interakcje ze wszystkim? Czy można je wykorzystać jako wzmacniacz?- Coś powoli zaczynało świtać w jej główce, powoli rodził się pomysł.
Anisse
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizny po oparzeniach na torsie, brzuchu, ramionach i udach.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Co poradzę an to- Lekko wzruszyłem ramionami.
-Czy wchodzą w reakcje ze wszystkim to nie wiem. To czego mogę być pewny, że można pozyskać z nich odpowiednią energie, która jest w stanie działać jak paliwo i napędzać pojazdy czy też dawać energię do innych rzeczy- Nie interesowałem się nigdy do czego jeszcze można ej wykorzystać. Ograniczyłem się tylko do strefy mechaniki i to mi wystarczało.
-A wzmacniacz może tak- Tutaj nie byłem do końca tego pewny.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Longing for we used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams

Obrazek

David
Rosomak, miodożer północy
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

- A jakby tak weszły pozytywnie w interakcje z eliksirami? -Powiedziała na głos choć słowa już skierowała bardziej sama do siebie. Zamyśliła się przez moment pocierając kciukiem o podbródek. Po chwili wstała by zajrzeć w zawartość swojej torby i skrzywiła się. Najchętniej już, teraz, zaraz zajęłaby się testami ale nie miała wystarczająco składników by uwarzyć coś konkretnego. Przez chwilę zachowywała się jakby całkowicie zapomniała o Reno a może tylko tak to wyglądało, w każdym razie zaaferowana była mocno krążącymi jej po głowie myślami. Wyraźnie się ożywiła i ta ponura aura wredności się przerzedziła.
Klasnęła w dłonie i zwróciła się do rudzielca.
- Gdzie takie dostanę? -Chodziło jej oczywiście o kryształy.
Anisse
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Nie wiem- Wzruszyłem ramionami. Nie wnikałem w jej przemyślenia. Siedziałem i popijałem sobie herbata. Była smaczna nawet. Takiej nie piłem jeszcze.
-Nie jest to łatwe- Zastawiłem się- Przy dobrych wiatrach w kopalniach i kupić ale są strasznie drogie ale małe chyba nie raz tak- Sam nie byłem w sumie pewny. Takie malutkie chyba nie są bardzo drogie.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

Kupno nie wchodziło w grę, nie miała funduszy, pozostała opcja by znaleźć na własną rękę albo ukraść.
- Orientujesz się gdzie znajdują się złoża?- Byłoby miło jakby chociaż wiedział gdzie są kopalnie, oszczędziłby jej czasu na poszukiwania. Zerknęła jeszcze raz na niego. Chyba zasmakowała mu ta herbata ziołowa. Narobił jej apetytu.
Dogotowała kolejną porcje wody i również mogła po chwili móc raczyć się napojem, oczywiście jeśli trochę przestygnie. Wody w kociołku jeszcze trochę zostało na ewentualne dolewki.
- A jakby tak tą twoją mechanikę połączyć z magią i eliksirami. Nie sadzisz, że można by odkryć coś nowego?Nie kręci cię to?- Zapytała go z ekscytacją w głosie. Położyła się na brzuchu na dywan podpierając dłońmi twarz a ugiętymi nogami w kolanach wymachiwała spokojnie naprzemiennie. Przed nią parował kubek z gorącym naparem.
Anisse
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Nie mam pojęcia, nie wydobywałem tego nigdy- Taka prawda i raczej nie interesowało mnie to nigdy. Są i tyle. Nie potrzebowałem nigdy większej ilości niż ta, która sam posiadam.
-Davida?- Uniosłem lekko jedną brew- wolałbym nie narażać go na żadne defekty- Większe defekty, dodałem sobie w myślach. Miałem tylko jego i nie chciałbym aby coś się złego mu stało.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

- Ty nic nie wiesz. - Jęknęła rozczarowana czochrając palcami włosy, kołtuniąc je bardziej.
- Jakiego Davida? Co? Nie o nim mówiłam.- Mruknęła machnąwszy dłonią a potem oparła policzek o własną rękę. Leżała tak na dywanie, wpatrując się w smugę oparu z kubka. Poważnie nie chciała eksperymentować na jego smoku, fakt był za ładny by go spieprzyć. Na razie wolała wejść w posiadanie paru kryształów by poeksperymentować z eliksirami. Na mechanizmy to byłoby jeszcze za wcześnie bez pomniejszych badań.
Anisse
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Wiem tyle ile jest mi to potrzebne- Nie widziałem potrzeby dowiadywania się rzeczy, które są mi totalnie niepotrzebne, bo po co marnować na to czas?
-Wiesz to brzmiało jakbyś go chciała faszerować- dodałam dopijając herbatę. Może i mylnie to wszystko doczytałem ale tak mi to wyglądało.
-Jesteś dziwna- Podsumowałem w końcu.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

- Mówię wprost. - Zazwyczaj. - Jest fajny, szkoda go zniszczyć. A ja nie lubię psuć tylko tworzyć. - Uśmiechnęła się szczerząc przy tym zęby. - Uznam to za komplement. - Nie przeszkadzało jej to, że była dziwna. Właściwie o sobie nawet w ten sposób nie myślała. Dziwny oznaczał inny niż wszyscy, a to według niej schlebiające. Herbata zdążyła przestygnąć, usiadła krzyżując nogi po turecku i szybko wypiła swój napar. Zamyśliła się chwilę patrząc na trzaskające płomienie w kominku. Zapewne ich drogi jutro się rozejdą, sama również zamierzała się spakować i ruszyć na poszukiwanie tych kryształów oraz potrzebnych składników.
Anisse
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-No dobra dobra- Nie musi się tłumaczyć- Dzisiaj prześpię się tutaj jeśli nie masz nic przeciwko- Wolałem nie nadużywać jej gościnności. Kto wie co jej jeszcze może wpaść do głowy.
-Jutro rano sobie pójdę- No i tak będzie chyba najrozsądniej.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bagna Łez

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość