zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Bagna Łez

Drewniana chatka

Na wschód od wzgórz są bagna łez. Panuje tu zawsze półmrok, a i często słychać zawodzenia.
Moczary są siedliskiem wielu obślizgłych stworzeń, ale i cennych ziół.
Ponoć, gdzieś wśród nich stoją stare poniszczone chatki.

Re: Drewniana chatka

Gdyby mogła to by rozszarpała łasice, na jego szczęście siedział pod kredensem a miała teraz ważniejsze rzeczy na głowie. Zastawiła dodatkowo łóżkiem drzwi i osunęła się na ziemie przy szafce siadając na podłogę zasapana.
- Też nie pali mi się do walki z tym czymś na zewnątrz ale nie chce by dostało się to do środka. - Syknęła zła na niego. Drapania i jęki natężyły się, rozglądała się czy o czymś przypadkiem nie zapomniała albo nie zostawiła słabego punktu. Z jednej strony w środku było bezpiecznie aczkolwiek z drugiej stanowiło to pułapkę bez wyjścia. Przygryzła wargę analizując sprawę.
Anisse
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizny po oparzeniach na torsie, brzuchu, ramionach i udach.
Zmiany Psychicznekoszmary
bóle migrenowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   80%

-Może schowaj się ze mną i nie ruszaj się to może przestaną?- Jajo zwierzak czułem się bezpieczniej. Trupy zazwyczaj nie ruszają zwierząt. Nie wiem czemu ale tak jest. Jakoś nie wiem skąd ale wiedziałem. Tak jakby coś takiego miało już miejsce. Nie wiem.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Longing for we used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams

Obrazek

David
Rosomak, miodożer północy
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Do środka nic nie wtargnęło. Za to dało się słyszeć potężny ryk. Był inny niż ujadanie nieumarłych, które jakby zamilkły i uciekły. Jakby spojrzeć przez lodowe okno można ujrzeć kilak płomieni na bagnach oraz potężny przelatujący cień.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- Na pewno mnie nie zauważą jak się schowam za łasicą a już na pewno wcisnę się pod szafę. -Parsknęła niemal śmiechem mimo powagi sytuacji. Potem coś ryknęło a wszelkie jazgoty ucichły. Na kolanach powędrowała do zlodowaciałego okna by przez nie wyjrzeć. Na bagnach palił się ogień i coś ciemnego przeleciało u góry. Dlaczego jej się wydawało, że ma jakieś deja vu, płonący las przypominał jej własny sen, który miał miejsce całkiem niedawno. Czyżby wizja się spełniała?
- Szlag. - Mruknęła odsuwając się od okna. - Spłoniemy.- Powiedziała śmiertelnie poważnie wykręcając sobie kostki na rękach. Z jednej strony jakieś upiory a z drugiej pożar. Tym razem zaczęła odsuwać łóżko by mieć dostęp do drzwi i ewentualnej ewakuacji.
Anisse
Czarodziej
bóle migrenowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   80%

-Czepiasz się tylko detali- Rzuciłem do niej. Chciałem jakoś no pomóc. No co poradzę. Lekko poruszyłem wąsikami słuchając jej kolejnych słów.
-Jakie spłoniemy?- Przecież przed chwilą były tutaj trupy. Ryk wcześniej nie uszedł mojej uwadze ale jakoś nie połączyłem go do razu z jej słowami.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Płomienie nie były aż takie niebezpieczne jak mogło to wyglądać przez zniekształcone przez lód okno. Ogień to jednak ogień i w każdej ilości może narobić kłopotów. W szczególności tam gdzie może być gaz.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Udało jej się przesunąć łóżko, odrzuciła jeszcze fotel i oparła się o skobel drzwi. Oddychała ciężko łapiąc oddech, takie przestawianie ciężkich mebli w te i wewte potrafiło zmęczyć.
Może i na chwilę obecną ogień nie był duży ale ona ufała swojej intuicji i niejednokrotnie niejasnym wizjom. Obecnie wolała być na zewnątrz niż czekać w zamknięciu.
- Pożar. - Zaczęła bełkotać jakby w transie. -Widziałam jak ogień trawił drzewa, jak wszystko ginęło w płomieniach. Czeka nas tu śmierć.
Anisse
Czarodziej
bóle migrenowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   80%

Wyszedłem spod szafy i wróciłem do ludzkiej postaci. Podszedłem do niej.
-No dobra skoro tak mówisz można się stąd zbierać- Widziałem, że nie przekonam jej już do swoich zamiarów. Do tego ona i tka byłą walnięta wiec zrobi co chce a mi nic do tego.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Anisse było kompletnie obojętne czy Reno zamierza tu zostać czy wybiec razem z nią. Pociągnęła za skobel otwierając drzwi na oścież, w tej samej chwili na końcu jej różdżki pojawiło się światło rozjaśniając okolice. Przeszła przez próg rozglądając się dookoła. Oprócz płonących w oddali drzew nie dostrzegła żadnego niebezpieczeństwa, które wręcz dobijało się do jej chatki. To coś co przeleciało wtedy i rzuciło spory cień musiało odpędzić potwory. Wzięła dwa głębsze oddechy uspokajając się. Nie było jeszcze tak tragicznie jak jej się wtedy wydawało. Do wschodu słońca też było bliżej jak dalej. Ruszyła szybkim tempem prowadząc na ścieżkę.
Anisse
Czarodziej
bóle migrenowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   80%

Poprzednia strona

Powrót do Bagna Łez

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość