zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Pajęcze Wzgórza

Wzgórza

Na północy mrocznej kniei rozpoczyna się pasmo wzgórz. Swą nazwę zawdzięcza pająkom, które kilka lat temu zadomowiły się na nim.
Niska roślinność i wypukłość terenu to cechy charakterystyczne wzgórz.
Znajduje się tu przejście na górzyste tereny pustkowi.

Re: Wzgórza

Ciągle w drodze... Ale czego mogłem się spodziewać, miło że dał mi spokojnie zjeść.
-To jest rosomak- Przedstawiłem jej to zwierze- Jako łasica miałbym problem z przedarciem skory a bawienie się w przygotowania mięsa dla człowieka za długo trwa- No w końcu nam się spieszy trochę? Szedłem starając nie zostawać za bardzo w z tyłu.
-Taka taka moja bojowa forma- Wyjasniłem- Nie często się w nie zmieniam.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Longing for we used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams

Obrazek

David
Rosomak, miodożer północy
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   65%
Poziom Mocy:
   100%

Droga upłynęła im dość szybko, no powiedzmy pół godziny, choć dla wampirzycy to było jak nic, nie męczyła się zbyt łatwo. Starała się jednak trzymać normalne tempo, choć miała wrażenie, że poruszają się jak dwa ślimaki. No nic, może wkrótce zdradzi mu swój "sekret".
Znajdowali się aktualnie na wzgórzach, spowijała je dość gęsta mgła, że niemal nie było widać roślinności.
- Uważaj na nory, aby do którejś nie wpaść, jest ich tu dość sporo. - Ostrzegła Reno i ruszyła dalej. Musieli zejść w dół ku rozpościerającej się ścianie kniei.
Silvia Vulkodlak
Seneszal
Kryształowa Róża
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Nie było tak źle. Tutaj nie padało ale słońce nie wychodziło znad chmur. Za to mgła trochę utrudniała poruszanie się po terenie.
-Jasne, będę uważać- rzekłem do kobiety i trzymałem się blisko niej ale też uważałem gdzie stąpam. Nie wiem czy chce wiedzieć, co w tych norach się chowa.
-Ogólnie często polujesz i na co?- Zapytałem z ciekawości. W końcu skoro wie gdzie zwierzyna to musi lubić polować.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   65%
Poziom Mocy:
   100%

- Ostatnio rzadko. - Odpowiedziała zgodnie z prawdą.
- A kiedy mam okazje poluje na różną zwierzynę, która akurat się trafi, tam dalej wśród młodszej części kniei dużo jest zajęcy i saren. Łatwa i dobra zdobycz. Im dalej w las tym zwierzyna mocniejsza, zdarzają się wilki, kuguchary, niedźwiedzie. Trzeba jednak uważać na centaury, też mają tu swoje terytorium łowieckie. Polują zawsze stadami, więc jak jest nas tylko dwoje to lepiej ich unikać. - Dawnego Reno już by nastraszyła, ciekawe jak ten się zachowa, gdy usłyszał o tych wszystkich niebezpieczeństwach.
- Hm, spróbujemy najpierw w tej części. - Zatrzymała się, gdy byli niedaleko pierwszych młodych drzew. Musiała trochę, dyskretnie poniuchać.
Silvia Vulkodlak
Seneszal
Kryształowa Róża
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-hmm...- Mruknąłem i słuchałem jej z uwaga. Dobrze znała te tereny. Brzmiało to wszystko dość niebezpiecznie.
-To wole zostać przy sarnach. Wolałbym nie nadziać się na centaury- Tak to byłoby głupie z cała pewnością, a sarna łatwy w miarę łup i głupie to jest.
-Mieszkasz tutaj?- Spojrzałem na nią pytająco, w końcu jakby nie to by raczej aż tak się nie orientowała dobrze.
Przemieniłem się w łasice. Tak ta taktyka dobrze się sprawdza.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   65%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia przystanęła na moment, aby rozejrzeć się po okolicy. Musieli kierować się dalej na południe ku leśnej głuszy. Do rana powinni dotrzeć do celu. Wtedy będą mogli odsapnąć. Silvia korzystając z chwilowego postoju wypiła jedną ze swoich fiolek z krwią. Wolała nie osłabiać jeszcze bardziej sług.
Przez wzgórza nie biegła żadna dobra ścieżka, było kilka porośniętych szlaków, ale grupa musiała i tak przedzierać się przez niską roślinność.
- Stąpajcie ostrożnie, nory tu występujące potrafią być niemal niezauważalne. - Z pewnością nie pomagał fakt, że było ciemno w dodatku nów. Jednak zapalanie jakiejkolwiek pochodni mogło być zbyt ryzykowne.
Silvia Vulkodlak
Seneszal
Kryształowa Róża
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Noc, powietrze było przyjemne, nie odzywałem się dalej bo po co? Cała ta droga była dość milcząca. Nerwy? Może. Nie wiedziałem i nie wnikałem w to. Nie zmęczyłem się jakoś bardzo ale nie pogniewałbym się jakbyśmy doszli. Nie wiedziałem w gruncie gdzie idziemy. Poczekam to zobaczę. Domyślałem się jednak.
Obrazek
Bet you thought that I was dead
But I'm not
dead
I'm not dead

Obrazek

|
Sylvan Vulkodlak
Lord
Driven by hate consumed by fear
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Nie miałem nic przeciwko przejęciu beczki przez Liadona. Dla mnie to całkiem dobrze. Przynajmniej nie będę musiał martwić się, że mi zwieje. Nowa miejscówka nie zapowiadała się przyjemnie. Do tego zapadła już noc. Nie wróżyło to niczego dobrego i ciekawego.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   65%
Poziom Mocy:
   100%

Gdzieś w połowie nocy grupa dotarła do lasu. Jest on porośnięty wiekowymi i wielkimi drzewami w głównej mierze iglastymi. Nawet, gdyby była pełnia to panowałby tu półmrok, a tak toczyły go egipskie ciemności.
Silvia szła na przodzie kierując grupą. Póki co wyprawa przebiegała gładko i Sil liczyła, że tak będzie już do końca. Wolałaby nie napotkać jakichś opóźnień.
W końcu. Pomyślała Sil, gdy zobaczyła pierwsze ruiny. Byli już prawie na miejscu.
Silvia Vulkodlak
Seneszal
Kryształowa Róża
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Kap, kap, kap, zaczął padać deszcz, cudownie. Gdy znalazłem się na wzgórzach woda spływała mi już z włosów. Dobrze, że zabezpieczyłem mapę. Sięgnąłem do plecaka i wyjąłem mapę okrytą cienką skórą. Mniej, więcej wiedziałem, gdzie jestem, ale też nie do końca wiedziałem co dalej. Nie miałem szczegółowej mapy kniei tylko jej zarys, więc będę się musiał trzymać raczej obrzeży. Spojrzałem jeszcze raz na mapę i ją schowałem.
Nie rozglądałem się za bardzo. Nawet jeśli były tu jakieś ślady, to albo już dawno wywietrzały, albo zostały zatarte. W końcu minęło już parę pełni od odejścia ojca. W zasadzie nie wiem na co liczyłem udając się do kniei, ale póki co to był mój jedyny punkt zaczepienia. Otarłem wodę z czoła i ruszyłem w kierunku lasu.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Pajęcze Wzgórza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość