zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Pajęcze Wzgórza

Ścieżka duchów

Na północy mrocznej kniei rozpoczyna się pasmo wzgórz.
Swą nazwę zawdzięcza pająkom, które kilka lat temu zadomowiły się na nim.
Niska roślinność i wypukłość terenu to cechy charakterystyczne wzgórz.
Znajduje się tu przejście na górzyste tereny pustkowi.

Re: Ścieżka duchów

-Znów zamiana?- Uniosłem lekko brew patrząc się na nią. Jakoś tak lubi wystawiać mnie na wieczór na przód. Bardzo miło ech. Przyśpieszyłem kroku, wolałbym mimo wszystko nie zostać przez coś zeżarty czy coś. Całą ta kraina zalatuje trupem, w każdej postaci. Przeszył aż mnie na samą myśl ciarki po plecach.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek

ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

- Tak, idź szybko i nie marudź. - Dobrze, że niewolnicy byli bardziej posłuszni, nie było z nimi żadnego problemu. Widocznie u wilkołaków dość mocno spokornieli, ale to dobrze, nie potrzebne były Sil dodatkowe problemy.
Skupiła się na bezpiecznym przejściu ścieżki, to dopiero początek drogi przez knieję i to ten najbezpieczniejszy. Zaprowadzą ich do katakumb, a potem Sil pokaże Reno bagna.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   85%

-Idę, idę- Rzuciłem do niej i poszedłem do przodu, szedłem szybko. Byłem trochę głodny, z chęcią bym coś przekąsił może będą resztki tego dzika co jak szliśmy wampirzyca upolowała. Westchnąłem sobie, miałem także nieodparta ochotę się przemienić i przebiec się ale wolałem nie mieć problemów z wampirem przy tych ludziach dodatkowo. Ściemniało się a pogoda i tka pochmurna dodatkowo przyśpieszał mroki. Widziałem, ze błyska się. Milusio po prostu milusio.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek

ObrazekObrazek
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia poszła przodem, niczym dobry gospodarz i wprowadziła grupę na teren kniei. Przed nimi podróż przez wzgórza, aż do lasu. Jednak zanim to, to najpierw to przejście. Kobieta spojrzała w stronę strażnicy. Nie zauważyła nic niepokojącego, ale kto tam wie, to oszalałe duchy, mogą zrobić wszystko.
Zawróciła na moment do Reno. Zamierzała pomóc mu z tą beczką. Im szybciej przekroczą ścieżkę tym lepiej.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   85%

Szedłem spokojnym krokiem. Kiedy jednak wampirzyca przemieniła się w nietoperza lekko pokręciłem głową. Nie miałem nic do powiedzenia nikomu. Trzeba po prostu iść do przodu aż dojdziemy na miejsce. Na jej słowa tylko postanowiłem być uważniejszy. Nie miałem ochotę spotkać czegoś. Tym bardziej nie w tej jej kniei.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Toczyłem tę beczkę, nie było to aż takie proste aby mi nie poturlała się na dół i nikła gdzieś tam. Ta wiec bardziej skupiony byłem aby mi nie spadła. Jej słowa wywołały u mnie mieszane uczucia. No z jednej strony miałbym ją z głowy zaś z drugiej, oznaczać to mogło kłopoty. Tak źle i tak nie dobrze.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek

ObrazekObrazek
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Podążał za zebranymi raczej mimowolnie, nie odzywając się wcale. Kim totalnie ignorował, Reno natomiast przypominał mu tą feralną walkę na arenie. No i Keirę. Nie było mu jednak dane marzyć długo, gdyż włosy zjeżyły mu się na karku. Idąc ścieżką spojrzał w kierunku strażnicy. Wręcz czuł namacalną obecność duchów. Nie tylko tam, ale na tym trakcie również. Wydawało mu się, że odległe echa wydarzeń przeszłości próbowały mu się objawić ale skupił się na tym co było tu i teraz.
-Daj to...-Mruknął do sługi Sylvi i podchodząc do niego. Nie miał ochoty zostać tu dłużej niż potrzeba. Te zjawy mogą poczuć jego obecność tak samo jak on ich. Sięgnął po beczkę samemu ją tocząc. Prawie czuł lodowatą obecność duchów.
Tatuaż
Obrazek
I Refuse.
It will take more then headgames to stop me.
You may have invaded my mind and my body,
But there is one thing the Garou is always keep.
His Pride!
Liadon Ichimaru
Szaman
MrocznyUszatek / Aramil
Wilkołak
Zmiany Fizyczneobroża niewolnicza
Tatuaż na lewym ramieniu i klatce piersiowej
Jego lewe przedramię ma nieco ciemniejszy kolor skóry
Ślady po ranach na klatce piersiowej po ataku zjawy.
Zmiany PsychiczneParanoja
Karta Postaci
Poziom Życia:
   79%
Poziom Mocy:
   125%

Silvia widząc, że Liadon chce pomóc pozwoliła mu. Sama wróciła do Sylvana i szła teraz przy nim. Bacznie jednak obserwowała wszystkich i wszystko.
Niedługo zapadł zmrok, ale na szczęście grupa już wychodziło ze ścieżki i wkraczała na wzgórza.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   85%

Trochę się namęczyłem przy schodzeniu w dół. Za to lisy były niemal w swoim żywiole. Musiałem je parę razy przywołać do porządku. To był ich pierwszy raz poza doliną i chyba za bardzo się tym ekscytowały. Grunt, żeby coś na kolacje złapały. Gwizdnąłem, aby pobiegły naprzód w teren, dobrze je wyćwiczyłem.
Kiedy w końcu stanąłem na bardziej równym terenie rozejrzałem się. Jeszcze kawałek i będę na wzgórzach. Jednak lepiej przed nocą dotrzeć do lasu i tam się przespać. Otwarty teren jest dobry do walki, ale nie do odpoczynku. Sama ścieżka niezbyt mi przypadła do gustu. Czułem dziwne mrowienie, gdy nią szedłem. Miałem wrażenie, że ktoś mnie obserwuje ze strażnicy. Jak najszybciej chciałem zostawić tą ponurą ścieżkę za sobą i znaleźć się już na wzgórzach.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneŚlady na plecach po ataku zjawy.
Blizna na brzuchu po ataku srebrnym ostrzem i przypalaniu.
Zmiany PsychiczneNapadowe ataki agresji.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   85%
Poziom Mocy:
   80%

Silvia wkroczyła na ścieżkę. Jej cel był już bliżej niż dalej, ale wciąż poza zasięgiem. Uważnie spojrzała w stronę strażnicy. Jednak nie zauważyła niczego niepokojącego, więc ruszyła dalej ku górom. Nieświadomie złapała się w pewnym momencie za tatuaż na dłoni i potarła go lekko. Czy miała w tym większy cel, raczej nie, taki odruch. Za to zastanawiała się jak przeprowadzić rozmowę, ale jak wiadomo wszystko wyjdzie, gdy już dotrze do jaskini. Myślała też ciągle o kluczu na łańcuszku i co mógł oznaczać. Mimowolnie kąciki jej ust powędrowały ku górze.

Ścieżka nie była długa, więc wkrótce Silvia ją opuściła i wkroczyła na górzyste tereny pustkowi.

//zt.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   85%

Poprzednia strona

Powrót do Pajęcze Wzgórza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość