zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Wyjście z katakumb

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Wyjście z katakumb

- Cóż nie posiadamy zaawansowanego sprzętu jak w Hogsmeade, nie mówiąc już o tym, który był do dyspozycji przed kataklizmem. Testy robimy wolno, ale dokładnie, tego możesz być pewien. Postaram się wszystkie badania przyspieszyć, ale te dwa tygodnie to maks. - Oddała mu całusa, ale w usta. Po czym wstała, aby się trochę ogarnąć.
- Chodźmy więc, niedługo będzie świtać. Co prawda tu zawsze panuje półmrok, ale na dzień muszę iść do katakumb, jak wiesz mam tam parę spraw do załatwienia i rozpocznę od razu testy. Bagna daleko nie są przynajmniej nie dla naszego tempa. - Uśmiechnęła się zawadiacko i ruszyła do biegu, była ciekawa czy ma jeszcze dość siły i zdrowia na trochę zabawy. Sil była niezmordowana, nawet rana na jej ramieniu już jej tak nie dokuczała, choć blizna jeszcze trochę będzie się utrzymywała.
Silvia Vulkodlak
Seneszal
Kryształowa Róża
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Rozumiem, rozumiem- No znała się na tym lepiej i tak ciekawe, ze maja jakiekolwiek sprzęty. Kiedy wstała, ja chwile po niej to zrobiłem przeciągnąłem się mocniej. Zachciało jej się ganiania, no cóż trochę ruchu się jednak przyda. Przemieniłam sie w wilkołaka. W tej postaci lubiłem przebywać, a biegać to już w ogóle. Czuć ten wiatr i taka swoista wolność, ziemi pod łapami. Nic tylko dać sie temu ponieść.
Obrazek
"I can't escape this hell
So many times i've tried
But i'm still caged inside
Somebody get me through this nightmare
I can't control myself

So what if you can see the darkest side of me?
No one will ever change this animal I have become
Help me believe it's not the real me
Somebody help me tame this animal"

Obrazek
|
Sylvan Vulkodlak
Niewolnik
Driven by hate consumed by fear
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia poprowadziła Sylvana do wejścia do katakumb. Długo zastanawiała się czy to dobry pomysł, aby zabieg był przeprowadzany na dole, ale znalazła tam miejsce niemal idealne do operacji na wilkołaku.
- Teraz ostrożnie i lepiej pozostań w formie człowieka, niewiele mniej cuchniesz, ale to zawsze coś. Wampiry nie wiedzą, a przynajmniej nie wszystkie o tej operacji i lepiej żeby tak zostało. Oficjalnie jesteś więźniem w razie jakiś problemów. - Powiedziała do męża przed zagłębieniem się w plątaninę tuneli.
Silvia Vulkodlak
Seneszal
Kryształowa Róża
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Że ja cuchnę?- Uniosłem lekko brew i się powąchałem, no cóż jak dla mnie miałam typowy zapach. No dobra może zalatywałem trochę bagnem ale nie poradzę nic na to. Ona jako trup nie pachniała wcale jakoś pięknie.
-Dobra rozumiem- Dobrze sobie to obmyśliła, aby nie mieć problemów. Raczej przeciętny wampir mnie nie rozpozna, wiec dobrze. Wolałem się trzymać blisko niej, nie chce się tutaj zgubić.
Obrazek
"I can't escape this hell
So many times i've tried
But i'm still caged inside
Somebody get me through this nightmare
I can't control myself

So what if you can see the darkest side of me?
No one will ever change this animal I have become
Help me believe it's not the real me
Somebody help me tame this animal"

Obrazek
|
Sylvan Vulkodlak
Niewolnik
Driven by hate consumed by fear
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Szła przez ciemną jaskinie, mając nadzieje, że po drodze nie zginie. Tak. Tu nawet istota nieśmiertelna mogła od tak wyzionąć ducha, jakby miała... Ale nie ważne. Ważne było jedno. Wychodząc z katakumb bądź ostrożny.
Saoirse ustawiła wszystkie zmysły w gotowości, jakby zaraz miało stać się coś złego. Ostatnio ktoś tutaj wykitował, więc wampiry stały się mniej pewne siebie - przechodząc przez ten tunel.
W końcu dotarła do wyjścia i gdyby była człowiekiem na pewno odetchnęłaby z ulgą.

z/t
"Jestem gotowy na spotkanie ze Stwórcą.
To, czy Stwórca jest gotowy na ciężką próbę
spotkania ze mną, to już inna sprawa."

~ Winston Churchill
Saoirse Lancaster
Dracon
Wojownik
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   85%

Przejście przez las w wampirzym tempie nie zajęło Sil dużo czasu. Przed świtem była już w jaskini. Ta zaprowadzi wampirzycę wprost do katakumb. Przystanęła jednak na moment za wejściem, aby napić się z zapasowej fiolki krwi. Mogłaby coś złapać po drodze, ale spieszyło jej się. W katakumbach spokojnie się nasyci.
Silvia Vulkodlak
Seneszal
Kryształowa Róża
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Wkrótce wraz z Reno dotarliśmy do jaskini. Kolejna na naszej drodze. Znałem to miejsce bardziej od poprzedniego, ale wcale to nie ułatwiało sytuacji, chociaż przynajmniej tutaj znałem możliwe zagrożenia.
- Potrzebujesz odpoczynku? - Spojrzałem na Reno. Nie chciałem go przemęczać.
- Dalszą drogę będziemy pokonywać przez tunel w jaskini, lepiej jeśli znów będziesz nieco mniejszy. - Uśmiechnąłem się lekko. W ostatnim czasie rzadko mi się to zdarzało.
Mój wierny towarzysz Cerber.
Garret Wine
Wojownik
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   75%

Trochę czasu zajęło mi nim udało mi się opuścić katakumby. nie było to łatwe zadanie. Jednak jakoś bez większych problemów to zrobiłem. O dziw, że żaden wampir nie próbował mnie powstrzymać. No może i dobrze. Będąc na świeżym powietrzu ruszyłem w drogę.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Longing for we used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams

Obrazek

David
Rosomak, miodożer północy
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość