zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Szlak do Dalavdrager

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Szlak do Dalavdrager

Przejście przez wysoki las utworzone stosunkowo niedawno. Głównie dla wędrowców podróżujących z wielkiej równiny do zamku lorda Wyrm'a.
Mimo wycięcia drzew i roślinności, aby choć trochę ułatwić przeprawę przez knieję flora na nowo próbuje odzyskać to miejsce.
Na szlaku czyha wiele niebezpieczeństw, zdarzają się zaginięcia. Od niedawna po trasie kursują regularne patrole z zamku lorda, aby można było choć trochę bezpiecznie podróżować tędy.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Szlak do Dalavdrager

Dotarłem. W końcu szlak z którego mogę iść do Wielkiej Równiny szukać żywej duszy. Póki co jeszcze będę się trzymać blisko drzew, a gdy już wyjdę na puste pola to skończę z ukrywaniem się(Między innymi dlatego że będzie to cięższe, gdyż stracę naturalną osłonę i cień drzew). Mam nadzieję, że znajdę jakąś karczmę i napiję się dobrego ciemnego piwa albo słodkiego wina. Owszem, wolałbym zamiast wina krew, ale póki co nie będę się afiszował ze swoją mroczniejszą naturą.
Mensalir Steiner
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Za nim ruszyłem z radością obserwowałem to co robi hipogryf. Ruszyłem w zasadzie dopiero gdy Erin skinęła mi głową. W końcu to ona też prowadziła naszą wyprawę więc to od niej zależało wszystko. Nie wiem jak Erin ale mi się podobał fakt tego że nasza prowadzi praktycznie cały czas przez szlaki podróżne. To było zdecydowanym ułatwieniem dla wozu.
Razjel Luscinia
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   87%

Całe szczęście Wyrm postarał się o to, by droga do jego zamku nie była zarośnięta drzewami. Rudą dziwiło jak wiele w jednych aspektach wie i ogarnia Lord, a jak w innych zupełnie sobie nie radzi. Cóż, nie wszystkiego można nauczyć się z obserwacji.
Lecąc na hipogryfie zauważyła nawet dwa patrole z zamku, choć były jeszcze kawałek od nich.
Droga może nie była najlepsza, ale nie przeszkadzały im drzewa, a wóz spokojnie mieścił się na stworzonym szlaku. Jeszcze trochę ponad godzina drogi przed nimi i będą na miejscu.
Ruda zastanawiała się, co później zrobi Razjel. Ciągnęła go taki kawał drogi, on będzie musiał ten sam szlak później pokonać znów sam. Chyba, że postanowi zatrzymać się w zamku. Tylko czy zrobi to po jej ostrzeżeniu wciśniętym między wiersze?
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Nadal jechałem przed siebie czerpiąc przyjemność z podróży. Brakowało mi tego i dopiero teraz do mnie to dotarło. Gdy przybyłem do cross myślałem że osiedlenie się będzie dobrym pomysłem ale okazało się inaczej jak widać. Po jakimś czasie Gryfin postanowił się dobojiać do włazu którym również można było się dostać do wozu. Długo byłem nie ustępliwy więc w końcu musiałem ustąpić i pozwolić mu jechać obok siebie. Zresztą już chyba dużo nam nie zostało.
Razjel Luscinia
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   87%

Dotarcie do bram nie zajęło już wiele czasu. Po drodze wóz natrafił na jeden z patroli, ale ten nawet go nie zatrzymał. W końcu nie mieli sprawdzać podróżników, a bronić ich w razie potrzeby.
Erin wylądowała kawałek przed bramą i zaczekała aż wóz Razjela dotrze do niej i Jibrila. Po tym jechała już obok wozu aż do bramy.

//zt
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Ogólnie można było powiedzieć że nasza podróż zajęła nam mało czasu. Ale co się dziwić Erin się śpieszyło, a przez to nasz postój zmniejszylismy do minimum.
-Czyli co mogę już zacząć mówić do Ciebie wasza wysokości?- Zapytałem się dziewczyny z uśmiechem na ustach. Nie wiedziałem co prawda czy obrazi się za ten żart, a nawet jeśli okaże się że nim on nie będzie to nie widziałem problemu w tym by tak do niej się zwracać. Nie długo po tym już byliśmy przy bramie zamku.

//Z.t.
Razjel Luscinia
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   87%

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość