zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Wysoki Las

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Wysoki Las

- Los. - Przystanęła spoglądając na Reno. Szkoda, że tak krótko, nawet się nie zdążyła zmęczyć, ale kości rozprostowała.
- W tej kniei żyją stworzenia, które gdy cię złapią zabiją na miejscu, w to wliczają się też moi pobratymcy. Gdybym cię nie znała również mógłbyś skończyć gorzej. Ale cię znam i nawet lubię. - Uśmiechnęła się ukazując kiełki.
- Dlatego nic ci nie zrobię, bo uwierz gdybym chciała to bym cię wcześniej nie puściła, a tak swoją drogą co ty tu robisz? Już nie u czarodziejów?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-los to mnie już pokarał wystarczająco- Powiedziałem do niej prostując się.
-Duże pocieszenie- Tak bardzo duże, szedłem do krainy wilkołaków tam tez mogą mnie zabić szybko lub mniej szybciej.
-A nie widać?- Rzuciłem do niej trzymając w miarę bezpieczna odległość- Poszukuje kogoś- Westchnąłem i pomasowałem się po miejscu ugryzienia.
-Nie zbliżaj się do mnie to może pogadamy- Niech jej już będzie i tak nie zwieje wampirowi.
-Co do czarodziejów... nie łączy mnie nic z nimi
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Mhmmmm. - Słuchała go z uwagą i nie ruszała się z miejsca, wręcz w ogóle się nie ruszała. Jedynie jej oczy śledziły chłopaka.
- No nie bardzo widać, że kogoś szukasz, bardziej, że szukasz guza. A kogo szukasz? - Zaciekawiła się, zawsze była ciekawa z natury.
- I obiecuje się nie zbliżać. - Nie wytrzymała i się uśmiechnęła delikatnie.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-No dobra... jeśli zachowamy bezpieczny dystans można pogadać- No to mi odpowiadało można powiedzieć.
-Co ty tutaj robisz?- Spojrzałem na nią lekko podejrzliwie. Czyżby mieszkał w tym jakże uroczym lesie? Trochę się uspokoiłem, tak trochę. Na pewno puls mi już trochę się ustabilizował ale byłem gotowy na ucieczkę w razie czego. No i to, że się uspokoiłem nie oznaczało, że się nie bałem... Widząc jej uśmiech przeszły mnie ciarki po plecach.
-Szukam i przy okazji sobie robię mapę okolic w których jestem. Trzeba jakoś zarabiać- No przynajmniej w mieście to się może przydać.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Można powiedzieć, że tutaj mieszkam, tak trochę. - W sumie nie wiedziała, co mu więcej powiedzieć. Raczej by nie chciał słuchać o katakumbach, walkach, krwi, torturach, badaniach i tym podobnych rzeczach. Wolała go już bardziej nie straszyć.
- Hm, zarabiasz robiąc mapy? Ciekawe, a masz już jakieś na sprzedaż? - O i to były jakieś interesujące wieści. Dobre informacje zawsze są pożądane.
- A może będę mogła pomóc, znam tą okolicę dość dobrze, powiedz kogo szukasz? I nie przejmuj się raną, prędzej czy później się zagoi i nawet blizny nie będzie. Tylko dobrze jakbyś się posilił, trzeba być w pełni sił na wędrówki tutaj. - A wszystko to z dobroci swego czarnego, zimnego serca mówiła.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Mieszkasz?- Uniosłem lekko brew i ukradkiem się rozejrzałem po okolicy- Tak urocze miejsce- Rzuciłem po chwili. Miejscówka idealna dla trupa, tak.
-Możliwe- Lekko przeciągnąłem wyraz. Starałem się mieć ją na oku- A czemu pytasz?- No moglem się domyślić czemu ale to wampir. One raczej nie mają dobrych intencji.
-moją... przyjaciółkę porwały te kudłate bestie i szukam jej- Może jeszcze żyje.
Będę musiał coś na wampiry skminic następnym razem, jakiś czosnek lub wodę święconą lub coś...
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Wzruszyłaby ramionami, ale miała się nie ruszać, to jego zdanie o mieszkaniu pozostawiła bez komentarza.
- Chyba to oczywiste, byłabym zainteresowana zakupem mapy. - Odpowiedziała po chwili jak gdyby nigdy nic. Była ciekawa co tam ma. Jasne mogłaby go zabić, albo porwać. Jednak nie widziała w tym celu.
- Kudłate? Znaczy wilkołaki? I ty idziesz do nich? - Ok miała go za sprytnego może lekko nierozgarniętego, ale raczej mądrego chłopaka, ale fakt najpierw pchał się do kniei, teraz szukał wilkołaków, aby znaleźć swoją przyjaciółkę. Nie można mu było odmówić żyłki szaleńca.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-A czym niby chciałabyś zapłacić?- Tutaj byłem tego ciekawy, wątpiłem aby wyłazić za te... urocze miejsce.
-Tak chodzi mi o te kundle, a co?- Byłem świadomy tego, że to nie jest zbyt rozsądne ale co poradzę. Postanowiłem, że ja znajdę i chce to zrobić. Nawet jeśli to będzie bardzo głupia i nie rozsądna rzecz.
-Wy to sie lubić nie powinniście zbytnio
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- To zależy jaką walutę przyjmujesz. Pokaż co masz, wymień cenę i możemy pohandlować. Zrób jak uważasz, twoja decyzja. Wiedz, że jestem w stanie odpłacić się na wiele sposób. - Ostatnia nuta nie brzmiała groźnie, może trochę, ale raczej perswazyjnie. Silvia była pewną siebie osobą.
- A nic. - Uśmiechnęła się.
- To i owo o nich wiem, może nawet znam drogę do nich. - Może już sobie zaczną handlować, to takie ciekawe doświadczenie.
Nawet przebiegła jej myśl, że uda się z Reno do wilkołaków, dawno nie widziała Sylvana. Fakt, faktem całej drogi nie znała, ale Reno narazie nie musiał o tym wiedzieć.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Waluta jest zmienna i zależna od miejsca pobytu i zapotrzebowania- W Corss to była realna kasa w Hogs cóż... tam było dziwnie.
-Nie wątpię, że jesteś...- Powiedziałem z lekkim powątpiewaniem ale nie tyle co w jej umiejętności i zdolności co w siebie.
-Skąd mam pewność, że nie puścić mnie z kwitkiem albo w całkiem inne miejsce nie zawleczesz?- Nie zapominałem, że to wampir, jakby była człowiekiem, to pewno nie miałbym oporów do handlu ale wampiry... To dość niebezpieczna gra.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość