zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Wysoki Las

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Wysoki Las

Obrazek- Masz na myśli cele? Czy samopoczucie?- Nie do końca załapał o co może dokładnie mu chodzić.
-Nie mam celu- W końcu jakie może mieć skoro nie żyje. Nawet nie jest stanie dotknąć kogokolwiek i w ogóle. Taka beznadzieja.
-A samopoczucie marne- No chyba.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- Cóż, poprawianie samopoczucia raczej nie jest moją najmocniejszą stroną, ale faktycznie mogę Ci powiedzieć, że w Twoim przypadku to ciężko, by było gorzej. - podsumował obecną sytuację Sylvana.
- To co powiesz na cel powrotu do fizycznej formy? - spytał się. - Zawsze jakaś poprawa warunków.-
Następnie powoli zaczął iść przez las. W końcu może spotkają jeszcze jakąś zwierzynę.
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

ObrazekRuszył wraz z wampirem.
-Nie chciałbym przejmować czyjegoś ciała- Opętanie było kuszące ale żyć czyimś życiem lub kosztem kogoś? nie bardzo to odpowiado Sylvanowi. No może zwierze? Może wilk albo pies?
-Wiesz Aldurze- Zaczął idąc obok niego- Nie bałem się śmierci ale nie śpieszno mi do tego było. Zawsze myślałem, że zginę w walce albo coś, a nie oddam się od tak- Nie był z tego powodu dumny ale nic nie zmieni już.
-Jak ty sobie radzisz z takim życiem?- Nie wiedział czy kiedykolwiek z nim rozmawiał o tym. Ich relacja była dość zmienna.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- Zawsze możesz spróbować stworzyć sobie nowe lub odzyskać swoje ciało. - porzucił opcje do rozważenia. - Odzyskanie swojego nie powinno być ciężkie, z wyjątkiem wyrzucenia obecnego właściciela. -powiedział myśląc o tych wyjściach. - Co do stworzenia własnego, to nie wiem jak wyhodować nowe ciało, chociaż to nie oznacza, że się nie da. Może jakieś mechaniczne lub reanimacja umarłego ciała.- w sumie to takie świadome zombie, tylko jak zapewniać energię ciału. Przystanął na moment. Krew... czyli zrobić z Sylvana wampira. Uśmiechnął się do siebie. Gdyby to się udało miałby ubaw tysiąclecia.
- Też nie myślałem, że zginiesz inaczej niż kiedyś irytując mnie za bardzo. - powiedział i zaśmiał się cicho wznawiając poruszanie się do przodu.
-Ja? - zdziwiony pytaniem uniósł brwi.- Ja po prostu cały czas żyję. - odpowiedział. - Z perspektywy czasu dla mnie przejście z człowieka w wampira jest przedłużeniem istnienia. Chociaż jestem inny niż kiedyś to sprawiły to moje przeżycia i sytuacje, a nie sam fakt przemiany. Co do efektów przemiany, krew, słońce itd. Jest to tylko cena za dalszą możliwość przeżywania nowych doznań. Oczywiście są one dobre i złe, ale tak długo jak się żyje zawsze się spotka coś dobrego na drodze. - pomyślał nad jakimś podsumowaniem - Razem z krwią wysysam życie, bo jestem głodny życia.- takim stwierdzeniem skończył swój filozoficzny monolog.
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

Obrazek -Wiesz to chyba wybiorę opętanie jakiegoś wilkora czy coś- Perspektywa bycia trupem czy coś. Nie to nie dla niego. Nie w tej perspektywie.
-Obecny posiadacz mojego ciała jest za mony dla mnie- Nie ukrywał, że nie da po prostu rady odzyskać od tak swego ciała.
-Ciekawe- Wysłuchał wampira. Jakoś nie zastanawiał się nad takimi rzeczami. Były dla Sylvana zawsze dziwne i nietypowe. On jako wilkołaka czerpał z życia ile się da ale wiedząc, ze na końcu jego drogi czeka go śmierć. Jakoś tak i tyle.
-Irytowałem cię? Czym- Wyszczerzył swe ząbki
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Dobre i to na początek. - pomysł opętania jakiegoś wilka zapowiadał największe prawdopodobieństwo sukcesu.
- To nie dobrze. - skrzywił się. Jeśli nowy posiadacz ciała Sylvana był dla niego za silny, to znaczyło potencjalnie trudnego przeciwnika. Nie to żeby nie lubił wyzwań, ale po co sobie utrudniać życie?
- Szczerzeniem kłów. - powiedział z przekąsem. Chociaż w sumie to była prawda. Sylvan często szczerzył na niego kły raz by się śmiejąc się innym razem, by go pozbawić żywota.
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

Obrazek- Myślę, że jakoś jak wyczuje coś takiego to polce spróbować opętać, może nawet pomożesz mi w tym- Wyszczerzył się ponownie. Skoro to irytowało wampira to trzeba wykorzystywać to.
-ciekawe- Szedłem obok wampira ze spokojem- Ja muszę przyznać, że lubiłem się z tobą bić- Mówiąc to szedł i parzył przed siebie- Jesteś jedynym wampirem, który wywoływał u mnie strach i respekt- Aldur potrafił dokopać Sylvanowi i bez sięgania do tanich sztuczek jak niektórzy.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Dziękuję. - odpowiedział usłyszawszy taki opis swojej osoby.
- Skoro jesteś w nastroju to powrotu między istoty cielesne to spróbujmy czy szczęście będzie po naszej stronie i czy uda nam się spotkać jakiegoś wilczego pobratymca w okolicy. - mając jakiś cel Aldur przeszedł ponownie w tryb łowny. Starał się wyczuć zwierzęta w okolicy. Jeśli trafi na jakieś psowate to dobrze, jeśli na coś innego... cóż obiad powinien się składać z dwóch dań.
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

Obrazek Miło, że i wampir wspomoże Sylvana w poszukaniu czegoś co może dać mu jakaś materialną formę. Sam nie miał zmysłu węchu ale mógł wyczuć życie tak znalazł wampira. No chyba, ze coś nie tak z tym zmysłem duchowym.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

ObrazekWiatr kołysał koronami drzew cicho śpiewając, promienie słońca gdzieniegdzie przedostawały się robią delikatne snopy światła. Z jednej strony do uszu podróżników dobiegały jakieś szmery zaś z drugiej rozległ się przeraźliwy ryk. Był tak potężny, że ziemia pod nogami wampira zatrzęsła się a drżenie mógł odczuć w każdym kawałku swojego martwego ciała. Drzewa umilkły, wiatr ustał a słońce przedzierające się gdzieniegdzie znikło. W powietrzu można było wyczuć proch i dym.
Nagle zza zarośli wyskoczyła ciężarna wilczyca uciekająca w popłochu, minęła podróżnych oddalając się pośpiesznie.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość