zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Wysoki Las

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Wysoki Las

- Jak to mówią ryzyk, fizyk, albo bez ryzyka nie ma zabawy. Musisz mi zaufać, a przynajmniej zaufać na pewien czas, albo błądź sam. Jednak przy mnie byłbyś tu zdecydowanie bezpieczniejszy. - Brzmiało to dość paradoksalnie, ale taka była prawda. Inne wampiry nie zaatakują jej towarzysza. Jeszcze jakąś tam władze miała.
Nie zamierzała się jednak zbytnio narzucać. Jego wola, jego decyzja. Zechce jej pomocy, to sobie nawzajem pomogą. Nie zechce, a to już inna sprawa.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Wiesz... ogólnie to i tak błądzę dość długo już- Jakby nie patrzeć to bite kilak miesięcy poszukiwałem to wilkołacze gniazdo.
-Tylko wiesz... jeszcze nie dawno mnie... no wiesz- No prawie by zabiła jakby nie patrząc ale miała racje. Przy wampirze byłbym... w miarę tutaj bezpieczny. W miarę, bo kto wie co i kiedy by jej dobiło.
-Raczej i tak pewnie nie mam wyjścia. Jeśli się nie zgodzę to ty pewnie i tak dobijesz swojego, nie myślę się?- Tak jak się mawia jeśli nie dobrocią to siłą, a to drugie w wykonaniu wampir nie będzie niczym miłym.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Oni tak gadu, gadu, a tu już się popołudnie zrobiło. Deszcz przestał siąpić, choć niebo w dalszym ciągu przysłonięte było ciemnymi chmurami, nieznacznie też wzrosła temperatura.
- To zauważyłam, że błądzisz, dziwne, że cię jeszcze nic nie zjadło. - Ups... ale ona go tylko lekko nadgryzła.
- Co postanowisz, tak się stanie, czyli mam rozumieć że przystajesz na moją propozycję przewodnika, a w zamian mogę rzucić okiem na twoje mapy?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Wiesz ma się ten urok- pozwoliłem sobie zażartować. Usiadłem na ziemi i westchnąłem. dobre w tym wszystkim, że w końcu nie pada ale i tka jest tu bardzo miło.
-Tak- Pogrzebałem w torbie. wyjąłem z niej swój pamiętnik i poszperałem w nim- nie mam map na sprzedaż- Takie to we warsztacie robiłem- Ale co chcesz zobaczyć?
No chyba nie wszystko.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Oczywiście wszystko, ale zrozumiem jeśli nie zechcesz pokazać. Najchętniej mapę dotyczącą drogi do czarodziejów, jak ich siedziby. Muszę tam niebawem wyruszyć w interesach, ale dzięki twoim mapom zaoszczędzę na czasie. Co do dalszej drogi, to jeszcze dzień, hm twoim tempem z dwa lub trzy dni drogi knieją, potem znajdziemy się na bardziej otwartym terenie.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Uznam to za komplement- Powiedziałem i lekko wyszczerzyłem ząbki- Czarodzieje ta...- Przekartkowałem pamiętnik.
-to będzie od tej strony przez kolejne dziesięć stron. Samego miasta nie mam zmapowanego, wolałem nie zostać uznany za szpiega lub coś.
W Hogs było trzeba być ostrożnym. Tam władza była dość... nieobliczalna.
-A powiedz mi wy tam macie tego Drakule za waszego władce? no i czy ty długo jesteś no wiesz... no martwa?
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Dziękuję. - Uśmiechnęła się i odebrała pamiętnik od Reno. Zaczęła go pospiesznie przeglądać, zatrzymując się przy wybranych fragmentach.
- Kiedy ostatni raz byłeś w Hogs? - Zapytała nie odwracając wzroku od stronic.
- Drakule? - Spojrzała na niego.
- Chyba się za dużo dziwnej literatury naczytałeś. - Wróciła spojrzeniem do pamiętnika.
- Hm, trochę już tych lat będzie. - Sil musiała się dłużej nad tym zastanowić. Mówiono jej, że w pewnym momencie wampir przestaje liczyć i chyba już to ją dopadło.
- Na pewno kilka, może kilkanaście lat.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Będzie z kilka miesięcy- Westchnąłem- Tam jest niezdrowa atmosfera- Nie wiem czy dla wampira jakakolwiek jest dobra.
-Ej no... a co wy to sobie samopas tak biegacie?- Nie wiem co ona tak mi dogadała. Nie uczyłem się o wampirach, nigdy nie przypuszczałem, że jakiegoś spotkam.
-Teraz mieszkam w Cross city- No tak to można ując z grubsza.
-Jak to jest? no wiesz- Trochę głupio było mi ja pytać- umierać?
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- I kto tam rządził wtedy? - Pytała idąc powoli naprzód.
Szli rzadko uczęszczaną ścieżką, wszędzie były korzenie i kamienie. Gdyby się nie wiedziało, to nawet by się nie dostrzegło, że to była ścieżka.
Czytała dłuższą chwilę i dopiero kiedy zauważyła, że Reno zadał wszystkie pytania na tą chwilę spojrzała na niego.
- Hm, jakby to ująć, żeby przeżyć muszę polować, więc sobie samopas biegam. A umierać? - Czy pamiętała?
- Po prostu zamykasz oczy i już, koniec, end, finito, ale prawdopodobnie umieranie wampira różni się od umierania czarodzieja. W końcu oni mogą wrócić jako duchy, albo "pójść dalej", a my przestajemy istnieć, aby narodzić się na nowo. To trochę jak zasypianie bez żadnych snów. - Skończyła, teraz była zainteresowana Cross. Słyszała plotki i różne doniesienia, ale może od Reno dowie się czegoś ciekawego.
- I jak tam jest? Warto odwiedzić?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Nie wiem-Wzruszyłem ramionami, nie interesowały mnie sprawy władzy- Ale szycha tam jest Navaro- Tak było przynajmniej wtedy.
-A...- Umieranie to jednak temat bardziej szerszy. Szedłem za nią, w końcu ona tutaj prowadziła i lepiej znała te okolice. Kątem oka obserwowałem wszystko dookoła.
-Całkiem spore miasto, takie trochę policyjne, można tam spotkać ludki z innych miejsc. Mają tam arenę na której są walki różne ale trzeba uważać, bo można samemu na niej wylądować. Ja to tam pracuje jako mechanik, dogadzam klienteli i dlatego tam mnie trzymają.
Sie rozgadałem trochę ale to miasto było wolne i nie to zależy jak na nie spojrzeć.
-A jak to u was ze współżyciem? Skoro jesteście trupami?
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość