zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Wysoki Las

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Wysoki Las

Słuchała go z uwagą nie odzywając się. Pamiętnik narazie zamknęła i schowała pod płaszcz. Czemu by nie pokonwersować.
- To był na pewno warsztat? - Spytała go pół żartem pół serio. Zabawnie opowiadał, ale i ciekawie.
- A w nim ktoś rządzi? Ze współżyciem, myślę, że podobnie jak u ciebie, ostatnio posucha, a poza tym to normalnie. Choć może ty byś tego nie przeżył. - Cóż był dość delikatny na jej zabawy, jakie urządzała sobie z Sylvanem. Jeśli jego przyjaciółka stała się wilkołakiem to też będzie musiał, z nią uważać. W sumie była ciekawa o kogo chodzi Reno i co się z nią stało.
Nagle Silvia stanęła, a jej ciało zastygło.
- Zmień się i schowaj na drzewie. - Poleciła Reno.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-No wiesz... W Cross prostytucja jest niedozwolona, więc trzeba wszystko maskować, ogólnie to ja chodziło do klientów, wiesz ostatnio to się poobijałem trochę- Wyszczerzyłem lekko ząbki- Z niektórymi trzeba ostanio a z innymi delikatni i aby to nie uszkodzić samochodu. Za takie coś to ekstra darmowe usługi a to szefa nie zadawała- Pokiwałem znacząco głową. No ale było gdzie mieszkać.
-Nie wiem kto tam rządzi ale to jakaś szycha, nieźle chroniona- Westchnąłem i przeciągnąłem się
-Ej.. a skąd wiesz, ze posucha co?- Spojrzałem na nią z lekkim wyrzutem, skąd może ona to wiedzieć?
Na jej polecenie spojrzałem pytająco ale dobra wampirowi lepiej nie stawiać się, więc jak zwykle wykonałem polecenie.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Zostań tu, pójdę naprzód. - Silvia spojrzała na łasicę, a następnie w mgnieniu oka zniknęła pomiędzy drzewami. Było słychać jedynie wiatr szumiący w koronach drzew. Minuty miały i nic się nie działo.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Ej...- Świetni znikła z moimi mapami. Tyle mam z zaufania wampirowi. Westchnąłem i rozejrzałem się. Z cała pewnością nie będę tutaj siedział. Zszedłem z drzewa i na razie jako zwierze wędrowałem dalej. Skierowałem się bardziej ku północy. Utrata map była jednak dużym dla mnie ciosem, oprócz ich miałem tam tez inne rzeczy...
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Zaczynało się ściemniać. No bardziej niż normalnie. Westchnąłem i rozpaliłem nie duże ognisko. wiedziałem, że jest to ryzykowne ale nadal miałem mokre ubranie na sobie a to gwarantuje mi chorobę jak nic. Wyciągnąłem z torby swoja ala bluzę rozmiaru łasicy. Po rozpaleniu ogniska przemieniłem się i wlazłem w nią. Położyłem się w krzakach blisko ogniska. Ciepło czułem, więc jest dobrze. Zasnąłem sobie, ogień zwykłych drapieżników powinien wystraszyć a może inni nie przyjdą. w końcu jest to malutkie ognisko.

Wstałem wczesnym rankiem. Ognisko dawno było zgaszone. Rozejrzałem się dookoła czy to nie ma niczego co by mnie zjadłoby. Uznając, że jest w miarę bezpiecznie wyszedłem i zdjąłem bluzę. Przemieniłem się i schowałem ją. Jest dobrze, ubranie mi wyschło. Ruszyłem w dalsza drogę.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Niebo wciąż spowite było chmurami. Jednak w lesie, jakby się przerzedziło, a drzewa stały się bardziej mieszane niż tylko iglaste. W oddali mogłeś usłyszeć tętent kopyt.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Chyba zbliżałem się poza ten las, może byłem coraz bliżej? Szedłem dalej kiedy to usłyszałem, że coś się zbliża. Wątpiłem aby trupy jeździły na koniach, więc przemieniłem się i zszedłem ze swej drogi. Jako łasica trochę mi to zajmie, wędrówka ale cóż. Może mnie nikt nie zauważy.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

W oddali było słychać rżenie koni i ich tupot. Jednak nie zbliżały się do łasicy, raczej biegły w pewnej odległości od niego, jak po równoległej drodze. Zaś gdzieś z tyłu dało się usłyszeć wycie wilków.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Nie zbliżali się, więc odetchnąłem z lekką ulga i szedłem dalej w stronę północy. Biegłem jako łasica dalej przed siebie. Nadal byłem an siebie zły, że zaufałem wampirzycy. Dorwała się do moich map i sobie znikła, świetnie. Poruszyłem lekko wąsami i biegłem dalej przez trawy.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Wycie wilków było coraz głośniejsze, może wpadły na twój trop.
Biegnąc mogłeś zauważyć, że okolica znów robi się ciemniejsza i coraz częściej otaczają cię jedynie iglaste drzewa.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość