zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Zawalone wyjście z katakumb

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Zawalone wyjście z katakumb

Jaskinia, a w niej tunel, który biegnie, aż do katakumb. Choć jest pusta to nieostrożna podróż po niej może zabić nawet nieśmiertelnego.

Przejście do katakumb zostało zawalone, a miejscami wciąż unosi się dym po pożarze,
który miał miejsce w katakumbach.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Wyjście z katakumb

Silvia kolejny raz prowadziła Reno po ciemnych korytarzach zimnych katakumb. Gdzieniegdzie tliły się pochodnie, ale reszta tuneli spowita była w kompletnych ciemnościach. Jednak kobieta bez problemu odnajdywała się w tym gąszczu korytarzy.
W końcu do Reno doszedł powiew świeżego powietrza i odgłos burzy. Dotarli do wyjścia z katakumb. Było ono trochę zarośnięte, ale dało się wyjść bez problemu. Jeszcze nie padało, ale zapowiadało się na to, zaś mimo iż zbliżał się ranek wciąż panował mrok.
- W pobliżu jest kilka zrujnowanych budowli, ale z tego co pamiętam nie wszystkie są doszczętnie zniszczone. Jeśli któraś by ci pod pasowała to myślę, że to mogłoby być lepsze lokum niż stara chatka na bagnach.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Szedłem za nią w milczeniu, kobieta nie była zbytnio rozmowna. W końcu jednak zbliżał się koniec tunelu. Świeże powietrze, które przez burze było naelektryzowane ale mimo to bardzo przyjemne.
-A jakie tutaj mogę spotkać istoty?- Spojrzałem an nią trochę pewniej, wolałbym wiedzieć na co się mogę nadziać. Westchnąłem i wyjrzałem z tunelu. Ciemno ale przynajmniej świeżo.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Jak w zwykłym lesie. - Silvia, aż tak się zwierzętami nie interesowała, tyle co z polowań.
- Pająki, zające, dziki, wilki, kuguchary... - Wyliczała zastanawiając się.
- Powinieneś też uważać na centaury, ale przeważnie aż tak daleko się nie zapuszczają. Poza tym zostawię ci Aro, będzie w pobliżu i może ci pomóc, będzie też naszym łącznikiem jeśli ja nie dam rady się spotkać. - Nietoperz sfrunął na ziemię i zamienił się w mężczyznę, był tylko trochę wyższy od ciebie i miał długie kruczoczarne włosy. Uśmiechnął się i przywitał z tobą.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Las to dobra sprawa- Odparłem jej i słuchałem z uwagą ale kwestia wampira nie podobał mi się.
-Zaraz, zaraz...- powiedziałem zaraz po jej mowie o kontakcie-Chcesz mnie zostawić z wampirem?- Nie dowierzałem tak trochę w to. Nie no to jest jakieś nieporozumienie. Kiedy ten jej gacek się przemienił, oblał mnie strach. Do Silvii przywykłem, mimo że i tak bardzo się bałem się. No ale tutaj był inny wampir i przed chwilą się przemienił. Ogarnęło mnie przerażenie, może nie powinno i powinienem zachować się poważniej ale to było silniejsze ode mnie. Cofnąłem się i przemieniłem się w rosomaka i zacząłem uciekać w przeciwnym kierunku. Wiedziałem, ze to głupie ale strach był silniejszy niż logiczne myślenie.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia skinęła na Aro, żeby zaczekał, a sama rzuciła się w pogoń za Reno, a raczej rosomakiem. Z jej szybkością nie trudno będzie go złapać, zwłaszcza że tą część lasu znała lepiej od niego, ale nie zamierzała go pochwycić jak jakieś zwierze i zamknąć w klatce. Najwidoczniej dla Reno było za dużo wrażeń. Silvia biegła co sił, aby wyrównać bieg ze zwierzęciem.
- Reno zaczekaj, zatrzymaj się, chodź pogadajmy, Aro został w tyle. - Chciała uspokoić zwierze, choć podejrzewała że to nie będzie takie proste.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Trzymając Sylvana za rękę biegła z nim przez las. Nie musiała się za bardzo ograniczać. W końcu Sylvan dotrzyma jej tempa, ale starała się jednak nie przesadzać. Zdecydowanie biegli szybciej niż przeciętni śmiertelnicy. W każdym razie niedługo znaleźli się u wlotu do jaskini. Nie wyglądała zachęcająco, mroczna, wilgotna, śmierdziała trupem, czyli wszystko to co wampirki lubią najbardziej.
- Gotowy? - Silvia spojrzała ne męża.
- Musimy być bardzo ostrożni, to wejście prowadzi do labiryntu tuneli, więc nie możesz mnie puszczać, aby się nie zgubić. Czai się tu też trochę niebezpieczeństw, ale w razie czego w porę cie uprzedzę, a gdybyśmy jednak natknęli się na inne wampiry to będziesz moim więźniem, więcej im nie trzeba wiedzieć. - Przywilej bycia Seneszal.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Biegłem za nią, nie miałem duże problemu z dotrzymania jej tempa. Musiałem jednak bardziej uważać aby nie potknąć się. W końcu miałem ograniczone pole widzenia. Udało mi się jednak bez większych problemów dobiec do śmierdzącego wejścia.
-Oczywiście- Jakbym był człowiekiem lub magiem pewno bałbym się. nie byłem i nie czułem strachu.
-Twoim więźniem mogę być zawsze i wszędzie- powiedziałem cwano. Zdawałem sobie jednak ze sprawy, że trzeba być tutaj o wiele ostrożniejszym. Nie chciałbym mieć na sobie hordy trupów, nie dałbym rady.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Uśmiechnęła się na jego tekst o więźniu. Akurat to wiedziała od dawna, hihi, ale teraz nie pora na żarty. Złapała mocniej dłoń Sylvana i zagłębiła się z nim w jaskinie. Na przywitanie tuż nad ich głowami przeleciało stado nietoperzy, Sil nie przejęła się tym wcale.
Zagłębiali się coraz bardziej w plątaninę korytarzy. Litą skale zaczęły zastępować kamienne mury, powoli wkraczali na tereny katakumb. Silvia stała się jeszcze ostrożniejsza. Szli teraz wolniej, a wampirzyca co pewien czas robiła przystanki. Na szczęście póki co nikt ich nie niepokoił.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Szedłem za nią. Nietoperze nie zrobiły na mnie wrażenia. Było ciasnawo i nie wygodnie. Nie wiem cz dobrze, że pcham się do nory wampirów ale szybko ta lekka obawa mi minęła. Czym głębiej tym lepiej było czuć odorem śmierci. Nie odzywałem się i tylko szedłem za nią trzymając aby to się nie rozdzielić.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Następna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość