zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Zawalone wyjście z katakumb

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Wyjście z katakumb

Byli już blisko. Silvia prowadziła Sylvana przez korytarze, które na ogół nie były uczęszczane i stanowiły odległą część głównego kompleksu katakumb, w którym rezydowały wampiry.
Wampirzyca podeszła do jednej ze ścian i paznokciem przecięła sobie skórę na palcu. Następnie przyłożyła go w kilka miejscach na murze. Dla niewiedzących co robi, mogło wydawać się to dość dziwne. Jednak już po chwili mur rozstąpił się.
- Powoli, za mną. - Szepnęła do Sylvana. Kiedy tylko oboje weszli w dość ciasny korytarz, mur za nimi zasklepił się, a pochodnie rozświetliły tunel.
Po kilku minutach szybkiego marszu dotarli do końca korytarza. Silvia ponownie wykonała rytuał z krwią, ale tym razem wyszeptała jeszcze parę słów po łacinie.
Mur ponownie się rozstąpił, a Sil wprowadziła Sylvana do komnaty Aldura.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Powolnym krokiem przemierzał korytarze. Sylvan nadal wyglądał na zmęczonego. Cóż mógłby mu pomóc, ale jakoś nie widział potrzeby. Wyszedł na zewnątrz i poczuł lekki powiew na twarzy. Całkiem przyjemnie znów wyjść z katakumb.
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

Nie szło mis ie gładko i przyjemnie. Jednak się udało w końcu mogłem wziąć do płuc normalne świeże powietrze. Aż się pod nosem uśmiechnąłem i parłem się o jakiś kamol. Misze odpocząć. Byłem zmęczony. Spojrzałem an obydwa wampiry.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Silvia stanęła niedaleko wyjścia i popatrzyła to na Aldura, to na Sylvana. Ach czas na niezręczną ciszę, najlepiej będzie jak najszybciej ją przerwać.
- Tak... - Zaczęła z wolna spoglądając na Aldura.
- W kniei natknęłam się na obcych, to mogli być łowcy. Złapali mojego niewolnika mi samej z pomocą Sylvana udało się ich przepędzić. Jednak to nie dobrze dla kniei, że takie osoby się tu zapuszczają. Chciałam, abyś o tym wiedział Aldurze. - Było jeszcze trochę do omówienia, ale to zawsze jakiś początek.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Ledwo wyszedł i już sprawy urzędowe. Łowcy! Tylko tego brakowało w tym całym bałaganie. Po co on się budził?
-Po czym poznałaś, że to łowcy?-spytał się przechodząc do rzeczy.-Czy wilkołaki też mają z nimi problem?-spytał spoglądając na Sylvana.
-Niewolnika? Co niewolnik robił w kniei?-był lekko zdziwiony. Czyżby goniła jakiegoś uciekiniera?
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

-Nie, nie mamy- Opowiedziałem spoglądając na nich uważniej- Przynajmniej nic mi o tym jeszcze nie wiadomo- Tak nie doszły do mnie żadne takie informacje. Może dlatego, że do nas trochę trudniej się dostać niż to kniei? Kto tam wie, może nie lubią trupów hehe.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Zaznaczam, że nie jestem pewna czy to byli łowcy, ale ich sposób działania, zmyślna broń i chęć złapania nie zabicia wskazuje właśnie na nich. Chyba, że pojawiła się jakaś nowa organizacja. - Silvia zaczęła analizować w myślach raz jeszcze całe zdarzenie.
- Prowadziłam go do katakumb, pozyskałam go poza knieją. - Nie było to kłamstwo, ale nie była to cała historia. Jednak po co rozdrabniać się na szczegóły, to nie jest istotne.
Była też ciekawa odpowiedzi Sylvana odnośnie łowców. Choć z tego co mówił mogli mieć z nimi mniej problemów, chociażby przez wzgląd na ukształtowanie terenu ich doliny.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Sprawa była całkiem poważna. Jeśli usiłują kogoś złapać to oznaczało, że mają jakieś dalsze plany. Wilkołaki jeszcze nie miały z nimi styczności, ale kto wie co będzie. Co do niewolnika Aldur nie przyłożył do tej sprawy żadnej wagi. Machnął ręką na tą część wyjaśnień. W końcu to tylko niewolnik.
-A teraz, kochaneczki Wy moje najmilsze, może wyjaśnicie mi pewną interesującą kwestie wtargnięcia do mojej komnaty?-powiedział osładzając głos to poziomu cukierkowej tęczy. Był zły. W każdym słowa tego znaczeniu był teraz zły.
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

Słuchałem z uwagą tego co mówiła Silvia. Będę musiał nakazać dokładniejsze pilnowanie granic. Jedno było wejście. Przynajmniej jedno oficjalniej znane. Nie wiedziałem czy są jakieś inne. Jeśli trzeba będzie wybuduje się wielką bramę i tyle. Latanie w górach jest głupota ze względu na smoki i ptaki gromu.
-A co zazdrosny?- zapytałem spoglądając na Aldura z lekkim uśmiechem i unosiłem brew ku górze.
-Spełniałem swój małżeński obowiązek i przy okazji używało się łóżko, którego i tak nie używasz- wzruszyłem na to ramionami. Nie robiło to na mnie wrażenie. Może bardziej bym się wysilił jakby nie zmęczenie.
-Przyznam, ze wygodne- Wyszczerzyłem do niego swoje ząbki.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Musiał drążyć ten temat? Zdecydowanie nie musiał. Zdarzyło się i tyle po co do tego wracać. Silvia nie wiedziała co ma powiedzieć, jak najszybciej zakończyć ten temat? Wszystko co przychodziło jej do głowy, brzmiało źle. I jeszcze Sylvan musiał tą swoją gadkę zarzucić, normalnie faceci...
- Sylvan. - Skarciła męża wzrokiem, przesadzał.
- Aldurze przecież nie uprawialiśmy seksu na twojej trumnie, a ty cóż byłeś pogrążony w letargu. Obiecujemy poprawę i uważam, że nie ma co do tego wracać. - Postawiła na rzeczowy ton głosu. Była spokojna i opanowana, naprawdę uważała, że obecnie mają ważniejsze sprawy niż ich stosunek.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość