zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Zawalone wyjście z katakumb

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Wyjście z katakumb

Przybliżyła się do Sylvana i pocałowała go w usta. Wpierw łagodnie delikatnie, później mocniej, drapieżniej. Przygryzła mu wargę, z której popłynęła krew, a Sil ją łapczywie zlizała. Swe pocałunki przeniosła na szyję męża, gdzie wpiła się mocno, przeszywając skórę i docierając do krwi, którą pić poczęła. Przy tym lubieżnie dobierała się do jego klejnotów.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Obserwowałem ją z uwagą. Po jej pocałunku w usta, lekko uśmiechnąłem się do niej. Na początku była dość delikatna. Stawała się bardziej drapieżna, zamruczałem. Lubiłem jak by la taka. Swoje dłonie przeniosłem na jej plecki i niżej trochę. Skrzywiłem się lekko kiedy mnie ugryzła i przeszedł mnie lekki dreszcz. Nie byłem jednak w stanie się skupić na odpływie ze mnie krwi. No cóż w takiej sytuacji byłoby ciężko na tym się skupiać heh.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Nie była bardzo głodna, ale to jak z uzależnieniem. Tej żądzy nie da się nigdy zaspokoić, można ją wyciszyć, stłumić, ale powróci, zawsze powraca. Gdy Silvia posiliła się i zlizała krew z szyi. Zajęła się obcałowywaniem torsu mężczyzny. To nic, że nie dawno się kochali, wszakże przeszkodzono im. Może teraz dane im będzie na spokojnie dokończyć. Byli tu w miarę bezpieczni. Silvia nie przejmowała się niczym, traciła panowanie nad sobą. Chciała jak najszybciej ponownie połączyć się z Sylvanem.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Nie przepadałem za uczuciem, które towarzyszyło kiedy wampirzyca się posilała. Jednak była jedynym wampirem, któremu na to pozwoliłbym. Zresztą ona wiedział jak mnie spacyfikować heh. Nie byłem jej długo dłużny i bardziej agresywnie ja pieściłem. od pocałunków, po podgryzanie. Przewaliłem ją na ziemie i zawarczałem sobie. Spojrzałem na nią szczerząc lekko kiełki. Nie miałem zamiaru pozwolić aby coś nam tym razem przeszkodziło. Wampirzyca zresztą też nie miała ochoty czekać zbyt długo. Tak też nie patyczkując się za bardzo złączyłem się z nią w miłosnym spocie.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Silvia spojrzała na Sylvana drapieżnym wzrokiem. Pozwoliła mu przez pewien czas górować, ale nie trwało to wiecznie. Kiedy złączeni byli już dłuższa chwilę, wykorzystała swoją siłę i przewróciła Sylvana na plecy dosiadając go tym samym. Było jej dobrze, nikt im nie przerywał.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Byłem bardzo zadowolony z całej tej sytuacji. Wampirzyca w pewnym momencie siłą przewaliła na plecy. Nie opierałem się jakoś bardzo. Było świetnie a pogoda tutaj była wystarczająco odpowiednia. Pomrukiwałem sobie co jakiś czas.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Silvia mogłaby tak bez końca, ale nie chciała zbytnio męczyć męża, więc przy kolejnym szczytowaniu opadła mu na tors i wtuliła się w niego. Było jej dobrze, Sylvan zadowalał ją w pełni, nie potrzebowała nikogo innego.
Głaskała go teraz po klatce piersiowej, wodziła swoimi pazurkami pozostawiając delikatne czerwone pręgi.
- Kocham cię. - Szepnęła mu.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Kiedy to wtuliła się we mnie, pogładziłem ja po jej jasnych włosach. Było bardzo przyjemnie i nie tylko chodzi o sam stosunek. Uwielbiałem przebywać przy niej i czuć jej woń, mimo że po staniu się wampirem stała się ona bardziej uciążliwa dla nosa. Czując jej paznokcie zamruczałem.
-Ja cie również- Rzekłem spokojnie ale też nie za głośno. Objąłem ja swymi ramionami.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Pomyślałam, że do czasu wyników badań zamieszkasz w kniei, co ty na to? - Spojrzała na Sylvana. Uważała, że to rozsądne rozwiązanie.
- Testy potrwają maksymalnie do dwóch tygodni, a w razie potrzeby jakiś dodatkowych będziesz na miejscu. Na bagnach jest opustoszała chatka. Tam cię nikt nie będzie niepokoił, a sobie z pewnością poradzisz. - Pogłaskała go jeszcze trochę po torsie.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Dwa tygodnie? To dużo- Stwierdziłem lekko krzywiąc się. Tutejsze ziemie nie były złe ale jakoś specjalnie nie przypadały mi do gustu. Westchnąłem lekko.
-No cóż jeśli tak będzie wygodniej i lepiej to zostanę.
Słuchałem z uwagą co dalej mówiła.
-To musiała byś mi ją pokazać, nie wiem gdzie macie bagna- Tak ja to tak przelotem tutaj byłem. Dałem jej całusa w głowę.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość