zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Ruiny

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Ruiny

Po całej leśnej głuszy porozrzucane są skalne bloki, które kiedyś mogły tworzyć budowle. Dziś to rozwalające się ruiny. Choć niektóre zachowały się w całkiem niezłym stanie. W większości przypominają niewielkie strażnice, niektóre też mają stałych mieszkańców od przeszło tysięcy lat.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Ruiny

- Podejrzewam, że mają trochę lat. Nie przypominają żadnej znanej mi architektury, może trochę średniowiecze, ale bardziej starożytność. Jednak i tak nigdy podobnych konstrukcji nie widziałam. - Silvia opowiadała Reno o ruinach kierując go do nich. Nie były daleko. Już niebawem wkroczyli w część lasu, po której pełno walało się kamiennych bloków, odłamków od budowli. Choć było parę w całkiem niezłym stanie, jedynie mocno pozarastanych. Możliwe, że przez lata lokatorzy tych ruin zmieniali się, Sil wiedziała, że i teraz czasem kręcą się tu rożne istoty, ale Reno powinien dać sobie radę, a zresztą będzie też Aro.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Nie znam się na architekturze- Powiedziałem ale słuchałem co kobieta ma jeszcze do powiedzenia- Nie zbadaliście ich?- Uniosłem lekko brew, w końcu ona lubiła dużo wiedzieć.
-Domyślasz się czego to są ruiny?- Podrapałem Davida po łebku- A i czego w sumie ode mnie będziesz oczekiwać czy powiesz mi an miejscu dopiero?- Tak trochę pytań ale no byłem ciekawski trochę z natury.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Hm, badaliśmy, ale na nic ciekawego nie natrafiliśmy. - Odpowiedziała Sil, póki co nie zamierzała się z Reno dzielić swoimi głębszymi przemyśleniami, aż tak to mu nie ufała. zresztą mało komu ta wampirzyca ufała.
Silvia stanęła przed jednym z budynków, zamiast drzwi była tu skała. Kobieta zaparła się i przesunęła ją nieznacznie tworząc wąskie wejście, łasica powinna się zmieścić.
- Cóż mam pewne podejrzenia co do przeznaczenia tych budowli, ale nie jestem tego pewna. - Silvia oceniła wielkość przejścia.
- Dobrze porozmawiamy w środku, musisz tędy sam przejść. Natrafisz na ciemny tunel, potem schody na górę, którymi trafisz do średniej wielkości pomieszczenia z oknami, a raczej dziurami po nich. Tam się spotkamy. - Silvia rozejrzała się jeszcze po czym przemieniła w nietoperza i poleciała do góry.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-No tak...- Rzuciłam kiedy kobieta skończyła mówić. System otwierania drzwi miała ciekawy. Takie sezamie otwórz się prawie. Bardzo sympatyczne to przejście. Wszedłem w nie nie było sympatyczne. Zapamiętałem co do mnie mówiła więc chyba trafię gdzie trzeba. Szedłem tak jak mi powiedziała. Trochę mi to zajęło ale w końcu doszedłem do pomieszczenia, o którym mi mówiła.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia wleciała do pomieszczenia niedługo po przybyciu Reno. Przez zniszczone dziury imitujące okna wpadało do pomieszczenia światło. Na zewnątrz zaczął padać deszcz, dało się słyszeć odgłosy gromów.
Pomieszczenie nie było duże (5x5 metrów) i w zasadzie nic w nim nie było, całe wykonane z kamienia w nawet niezłym stanie, jedynie natura zdążyła tu wtargnąć.
- To jak może być? - Silvia zdążyła się już odmienić i rozejrzeć. Nie była pewna czy Reno się tu spodoba.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Widoki całkiem niezłe- Powiedziałem spoglądając przez okno i odwróciłem się do kobiety.
-Myślę, ze jest spoko- Było tutaj przestrzennie i mogę tutaj sprowadzić trochę sprzętu później do budowy.
-Tak więc słucham- Założyłem ręce na siebie i wyczekiwałem aż mnie kobieta oświeci.
Interesy powinno się z nią dobrze robić, no i umowa to umowa, a ja staram się być słowny w przeciwieństwie do mojego ojca.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Na początek mogę ci załatwić parę rzeczy, jeśli będę w stanie, powiedz tylko czego ci trzeba do życia? A o pożywienie nie jest tu tak trudno, zwierzyna w lesie jest, owoce również. Dostęp do wody pitnej nie powinien być problemem, często tu pada. - Rozglądała się jeszcze uważnie.
- Tylko nie przesuwaj bardziej kamienia, wąskie przejście będzie bezpieczniejsze, a ja mogę się tu dostać oknem, zresztą jeśli dobrze wycelujesz to ty po drzewach tez dasz rade przejść. - Zależało jej na bezpieczeństwu Reno, dlatego też Aro będzie krążył w pobliżu, ale da mu wyraźnie znać, że ma się nie naprzykrzać łasicy.
- Co do umowy, wiem, że potrafisz tworzyć różne rzeczy, szczerze nigdy się tym do końca nie interesowałam choć doceniam twoja pracę, komar służy mi po dziś dzień. Chciałabym wiedzieć jaki jest twój zakres umiejętności, może powiedz mi nieco więcej o tym co tworzysz, jakie ma to ograniczenia techniczne? - Silvia za czasów sprzed kataklizmu była zdecydowanie mniej zaznajomiona z technologią mugolską, a teraz już dość dużo pozapominała. Wiedziała to i tamto, ale zapewne Reno powie jej więcej o swoich umiejętnościach, niż miałaby zgadywać.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

- do życia... no nie wiem w sumie, jedzenie sam sobie i wodę będę załatwiał- Podrapałem się po głowie i zamyśliłem- Nie wiem jakieś szmaty koce czy coś?- Spojrzałem na nią, do życia mi dużo nie trzeba, bo na super życie tutaj się nie nastawiałem.
-Specem jestem w sprzętach małych do takich robocików po zegarki, większe maszyny tez jestem w stanie ale do nich trzeba innego sprzętu i planów albo częściowych chociaż, bo ruchome części nie są trudne ale inne rzeczy też- Podrapałem się znowu po głowie-Jednym zdaniem mogę wszystko ale do dużej miary trzeba sprzętu, planów, bo z głowy to już inna bajka,a no i czasu
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Szmaty, koce, hm. Zobaczę co da się zrobić. - Silvia nie była pewna czy jeszcze ostało się coś tego typu w magazynie, ale może jakieś resztki. W sumie przydałoby się wysłać kogoś po zapasy, musi sprawdzić raporty, gdy wróci do katakumb.
- Dobrze wiedzieć, pełne zamówienie złoże ci za tydzień. Na teraz jestem ciekawa ile i czy byłbyś w stanie zrobić takie mini podsłuchy i kamerki, łatwe do ukrycia, ciężkie do wykrycia.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Następna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość