zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Ruiny

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Ruiny

-Póki co to chyba stykie- Tak przynajmniej mi się wydawało.
-Podsłuch nie jest problemem kamerka zwykła bez bajerów też nie ale muszę mieć części, to co mam nie starczy- Zużyłem trochę już swoich części, a musiałem zostawić to co mam dla Davida jeszcze.
-A wykrywalne to zależy kto będzie szukał
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Pytania, czy podsłuchy będą mogły się dać od razu odsłuchać z urządzenia, a kamery będą miały zainstalowane system projekcyjny, aby można było wyświetlić nagranie? - Silvia kiedyś miała styczność z czymś takim, ale to było dobrych kilka lat temu i nie wiele już z tego pamiętała.
- Rozumiem też, że urządzenia będą ładowane energią słoneczną? - Sil czasem swojego komara musiała tak regenerować, choć za słońcem nie przepadała.
- Naszkicuje ci prostą drogę do wyjścia z kniei, będziesz mógł iść uzupełnić zapasy, do momentu wyjścia będziesz ochraniany, ale na pustkowiach musisz liczyć tylko na siebie. - Aro zapewne już gdzieś krążył w pobliżu.
- Co do wykrywalności, jakie związane są z tym niebezpieczeństwa, jak można wykryć twoje urządzenia?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Powiem tak- Wziąłem powietrze- Wszystko się da, kwestia to ile to zajmie i jak skompilowane będzie- Nie ma rzeczy nie do zrobienia, taka była moja filozofia.
-Tak takie kryształy łatwo jest w miarę zdobyć w przeciwieństwie do tych lepszych- Tak te drugie to Czarodzieje niczym skarby kryli.
-Wiesz wszystko zależy kogo się chce podsłuchiwać- Przeciągnąłem się- Niektóre istoty typu wilkołaki maja niezły zapach i aby ich nagrać lub posłuchać trzeba zamaskować swoją woń co nie jest proste, oni mogą po prostu wyczuć węchem sprzęt. Czasem bystre oko tez może wyłapać- Wzruszyłem ramionami- Wszystko jak mówiłem zależy do tego kogo ma się szpiegować- Tak bo to raczej rzeczy szpiegowskie były.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Ciekawe Reno, ciekawa z ciebie osoba, dobrze że nam pomagasz. - Uśmiechnęła się.
- Zróbmy tak, podaj mi swój notes i coś do pisania, naszkicuje ci mapę, idź uzupełnić zapasy, a za tydzień spotkamy się tu ponownie. - Tak, dawała mu tylko tydzień na wszystko i to było według niej wystarczający czas dla Reno.
- Możesz również stworzyć katalog produktów, to na pewno w przyszłości ułatwi sprawę, a ja lubię wszystko dokładnie wiedzieć i mieć na piśmie. W międzyczasie każe tu przynieść jakieś rzeczy typu koce jak mówiłeś, może znajdą się też stare meble.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Puściłem jej strzałę i lekko pokazałem ząbki-do usług- Zaśmiałem się pod nosem.
Podałem jej swój notes i mugolski długopis- Proszę- Powiedziałem spokojnie- Coś da się takiego zrobić i mam pytanie, mogę tutaj moim motorem przybyć?- Spojrzałem an nią pytająco- Pytam bo było by szybciej no i więcej mógłbym zabierać, bo za silny nie jestem mimo wszystko a trochę tego trzeba skombinować- Nie miałem zamiaru tego ukrywać, ja to bardziej bym się na akrobatę nadawałem niż na siłacza.
-Co do mebli to dobry pomysł, miałbym gdzie pracować oraz w sumie chować rzeczy do roboty- Zawsze to wygodniej niż mieć wszystko porozrzucane.
Nie będzie ogólnie łatwo wszystko skombinować ale może mój szef pomoże jakoś za kilka usług ogólnych.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Możesz go przyprowadzić, nie ma tu za bardzo dróg po których da się jeździć, a hałas może zwołać nieproszonych gości, ale bierzesz to na własne życie. - W sumie było jej to obojętne, owszem nie chciała, aby Reno coś się stało, ale też nie zamierzała się przesadnie o niego troszczyć.
Na czystej kartce naszkicowała drogę przez las, zaznaczyła charakterystyczne punkty jak wielka sosna, i rzeka, wzdłuż, której miał się kierować wraz z jej prądem, aby wyjść na pustkowia. Nie była to super dokładna mapa, ale powinien sobie poradzić, wytyczne co do kierunków świata podała.
- Proszę. - Oddała mu notes i długopis.
- Co do pomocy z zewnątrz, nie sprowadzaj tu nikogo oraz lepiej nie dziel się żadnymi informacjami, pamiętaj, że ty masz z nami umowę, inni nie. - I Sil miała tu na myśli, że inni prawdopodobnie zakończą swój żywot lub gorzej jeśli wkroczą do kniei.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Jeździć można po wszystkim prawie w tych czasach, bo dróg nie na praktycznie w takiej wersji jaka jest rozumiana- Wyszczerzyłem do niej optymistycznie ząbki- Wezmę go po prostu tutaj będę go prowadzić ale znacznie więcej będę mógł zabrać i tyle, a raczej tez wolałabyś aby wszystko było w miare szybko zrobione nieprawdaż?-Tak miała wieczność ale nie każdy ją miał.
Wziąłem notes i długopis i schowałem je do torby.
-No to trochę sobie pozwiedzamy znowu- Powiedziałem do swojego smoczka wesoło.
-A czy aj mówiłem o pomocy zewnątrz?- Zapytałem ją wymownie- Nie, a aż tak głupi nie jestem
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Ja cię tylko ostrzegam Reno. - Rzekła, nie dodała, że w dobrej wierze to czyni, bo z wampira to różnie bywa.
- Uważaj na siebie i dozobaczenia niedługo. - Przemieniła się i wyleciała przez okno. Miała trochę spraw do załatwienia.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Bywaj- Rzuciłem do niej i kiedy ta wyszła sam postanowiłem opuścić to miejsce. Spojrzałem przez okno po czym an mapę. Da się radę. Westchnąłem i ruszyłem aby to przed lub na pełnię dotrzeć na miejsce. Lekko uśmiechnąłem się pod nosem. Zaczyna się nowe.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Wampiry zaopatrzyły pomieszczenie, w którym miał urzędować Reno w kilka podstawowych mebli. Znalazł się tu kamienny stół, zniszczone przez czas krzesło, choć jeszcze trochę wytrzyma. Było tez kilka koców i pochodni. Na stole leżał kosz owoców leśnych.
Pomieszczenie też zostało względnie oczyszczone z pajęczyn i kurzu, nie można powiedzieć, aby bardzo przytulnie się tu stało, ale na pewno było tu teraz nieco przyjemniej niż ostatnio. Nawet zostało ustawione palenisko, choć nie palił się w nim ogień, więc w pomieszczeniu było bardzo zimno.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość