zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Ruiny

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Ruiny

-A tak tylko- Odpowiedziałem jej i ucałowałem ją w policzek. Uśmiechnąłem się lekko do niej i spojrzałem za okno. Pogoda tutaj była ponura ale to urok tej całej kniei. Nie mogłem narzekać póki miałem dach nad łbem.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Właściwie odkąd zażył eliksir nie poruszył się o cal. No przynajmniej nie za pomocą swoich sił. Nic mu się nie śniło, ale był to z tego powodu najspokojniejszy sen w jaki zapadł od wielu wielu dni. Teraz wreszcie poruszył się lekko przebudzając. Właściwie to chyba się już przebudził był w tym miejscu gdy już się nie spało, ale jeszcze się nie obudziło. Zadrżał wyciągając ręce w stawach nie poruszając nimi za bardzo. Ta lewa obdarowała go dziwnym uczuciem, już nie mówiąc o tym że od dawna nie miał czucia w lewej ręce. W tym momencie jednak nie było to takie ważne. Był wciąż nieco zamroczony.
Tatuaż

I Refuse.
It will take more then headgames to stop me.
You may have invaded my mind and my body,
But there is one thing the Garou is always keep.
His Pride!
Liadon Ichimaru
Szaman
MrocznyUszatek / Aramil
Wilkołak
Zmiany Fizyczneobroża niewolnicza
Tatuaż na lewym ramieniu i klatce piersiowej
Jego lewe przedramię ma nieco ciemniejszy kolor skóry
Brak małego palca w lewej dłoni
Zmiany PsychiczneParanoja
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   125%

Kiedy spojrzałem na pomieszczenie zauważyłem coś. Szaman w końcu się wybudzał. To dobrze. Zamruczałem i ucałowałem żonę w szyjkę i skierowałem się do młodego. Siadłem obok niego.
-Jak tam?- Skierowałem pytanie do niego. Nie wyglądał źle.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Silvia pozostała na swoim miejscu. Bacznie jednak obserwowała wybudzającego się Liadona. Za pomocą swoich wampircznych zmysłów monitorowała funkcje życiowe szamana. Narazie jednak nie widziała potrzeby podążania za mężem. Zaczeka, aż Liadon w pełni się wybudzi. Wtedy dopiero udzieli mu krótkiej lekcji na temat funkcjonowania z nową ręką.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Niestety każdy błogi sen prędzej czy później się kończył. tak też było i teraz.
-Dobrze...-Odpowiedział. Czuł się jakby wybudzono go z najgłębszej drzemki i ciało wciąż wydawało mu się ociężałe. Zamrugał kilka razy powoli podnosząc się do pozycji siedzącej podpierając prawą ręką. Potem przyglądnął się tej lewej. Wydawała się jakaś zdrętwiała jakby ktoś cieżki siedział na niej przez długi czas.
Tatuaż

I Refuse.
His Pride!
Liadon Ichimaru
Szaman
MrocznyUszatek / Aramil
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   125%

Spojrzałem na jego rękę.
-Trochę pewnie minie nim odzyskać w całości sprawność- Będzie usiał trochę trenować i ćwiczyć ją. W końcu nie miał tej kończyny dość długo. Grunt, że ja odzyskał i niech szanuje ją bo kolejnej nie dostanie.
-Kimi dopilnowała abyś wrócił do sił i aby wszystko zrobiło się jak trzeba- Rzekłem spoglądając się na szamana.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Silvia wstała i podeszła do Liadona.
- Pora wstawać śpiąca królewno. - Powiedziała nieco złośliwie.
- Musisz uważać na rękę. Bandaże możesz zdjąć za parę dni i teraz najważniejsza będzie rehabilitacja. Czyli jednym słowem masz codziennie ćwiczyć nową rękę, ale też nie przetrenuj jej. - Według niej wszystko było już ok. Czas był najwyższy na rytuał.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Przyglądał się jeszcze chwile swojej dłoni poruszając palcami. Najmniejszy poruszał się jakby z oporem i nie zamykał w pięść.
-Jasne.-Podsumował krótko. W duchu spodziewał się, że w magiczny sposób ręka po prostu będzie do niego pasować. No ale nie zagląda się w paszczę darowanemu koniowi.
-W takim razie teraz rytuał tak?
Zapytał odchrząknąwszy. Tak naprawdę chyba powinni się z nim pospieszyć chyba, ze wioska już całkowicie zniknęła z listy priorytetów. Choć może trochę za wysoko o sobie w tym wszystkim myślał...
Więc?
Tatuaż

I Refuse.
His Pride!
Liadon Ichimaru
Szaman
MrocznyUszatek / Aramil
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   125%

Skinąłem mu głowa na jego pytanie. Czym szybciej to się odbędzie tym szybciej będzie mógł wrócić do wioski. Nie widziałem potrzeby przetrzymywania go tutaj dłużej. Rękę ma więc z mojej strony t jest wszystko.
-Ile ci zajmie przygotowanie się?- Zapytałem spoglądając na Liadona iw stałem z ziemi. Czy aj byłem przygotowany? Raczej nie ale to nie jest ważne. Nie wiem czy na cos takiego można być przygotowanym.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

-Niezbyt długo...-Co najwyżej kilka godzin. Ciężko jednak było przewidzieć czy nowa ręka opóźni go ze wszystkim. Tak naprawdę mogli zacząć już przygotowania.
-Jeśli już czas to rozpocznę przygotowania.
Powiedział wciąż niezbyt zgrabnie poruszając palcami.
Tatuaż

I Refuse.
His Pride!
Liadon Ichimaru
Szaman
MrocznyUszatek / Aramil
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   125%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość