zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Ruiny

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Ruiny

-Tak, weź się za przygotowania- Skinąłem mu lekko głową. Skoro tak to dobra. Siadłem sobie pod jedną ze ścian. Zobaczymy co dalej. Zamknąłem sobie powieki i wziąłem głębszy wdech. Zobaczymy ile dokładnie to zajmie mu. Z tą ręką szybciej niż z kikutem ale no.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Liadon wstał powoli. Zawroty głowy już mu przeszły. Tak więc odetchnął głośniej i zabrał się do przygotowań. Najpierw zbliżył się do swoich rzeczy i pogrzebał w nich niezgrabnie. Dopiero potem zlokalizował nieco więcej miejsca i zaczął kreślić okrąg na ziemi powtarzając w myślach inkantacje i inne niezbędne rzeczy.
Tatuaż

I Refuse.
It will take more then headgames to stop me.
You may have invaded my mind and my body,
But there is one thing the Garou is always keep.
His Pride!
Liadon Ichimaru
Szaman
MrocznyUszatek / Aramil
Wilkołak
Zmiany Fizyczneobroża niewolnicza
Tatuaż na lewym ramieniu i klatce piersiowej
Jego lewe przedramię ma nieco ciemniejszy kolor skóry
Brak małego palca w lewej dłoni
Zmiany PsychiczneParanoja
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   125%

Ja siedziałem zamyślony. Spoglądałem na mężczyznę co jakiś czas, patrząc co robi. Nie wtrącałem się w to, znałem przebieg ale nie szczegóły. Jako wódz musiałem pewne rzeczy po prostu znać. Westchnąłem i oparłem głowę o chłodną ścianę.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Mimo wszystko, że leżała do nich odwrócona tyłem przy kominku to jednak uszy wyłapały całą rozmowę. Była biernym słuchaczem. Po jakimś czasie gdy się dobrze wygrzała podeszła do wodza kładąc się obok niego. Również przypatrywała się przygotowaniom do tego dziwnego rytuału, o którym była mowa. Po długiej ciszy odezwała się w końcu.
- Będę mogła przez jakiś czas podróżować z tobą? -Wiedziała, że Sylvan nie zamierza wrócić do wioski, ona również tego nie planowała. Nie musi być prowadzona przez niego za rączkę, ani podążać z anim krok w krok. Wystarczy, że będzie się kręciła w pobliżu.

/+5pkt mocy za odpoczynek/

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę... ♪♫♪

Obrazek

Tutu tutu tutu tutu|Gdy posuniesz się za daleko|Yummy
Kimi
zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   95%

Kiedy to podeszła i położyła się Kimi, pogładziłem ją po sierści trochę. Po jej słowach lekko zaśmiałem się.
-nie mam nic przeciwko Kimi, myślę, że będę cię potrzebował po rytuale a jeśli będziesz chciał wędrować ze mną, to nie widzę problemu- No ale kotek musiał się liczyć, że pewnie i z moją żoną będzie musiała się kręcić
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Poczuła jak gładzi ją ręką po futrze. Przywykła do tego, że w tej formie innych ciągnęło by ja pogłaskać. Poruszyła wibrysami i śmiesznie pyszczkiem słysząc jego słowa. Czyli uzgodnione, na jakiś czas ma cel. Nie chciała wracać ponownie do tułaczki, nie wiedząc nawet czego konkretnie szukać. O jego żonie nawet nie pomyślała, choć czy to naprawdę coś zmieniało? Nie szła za nim tylko po to by romansować. Takie rzeczy nie były w jej głowie, zepchnięte gdzieś w najdalszy zakamarek umysłu. Zagrzebane pod stosem braku doświadczenia w tych sprawach. Ktokolwiek by z nią flirtował lub starałby zdobyć się jej serce ona by tego nie dostrzegła. Niczym ślepiec.
- Co ten rytuał w tobie zmieni? -Zapytała. Nie wiedziała na co się przygotować, jakie możliwe konsekwencje mogą spotkać Sylvana. Być może nie będzie mogła mu pomóc i zostanie obarczona za to winą. Jedyne z czym jej się kojarzył rytuał to z poświęcaniem.
Za dużo bajek z a młodu. Za dużo.

Obrazek

Kimi
zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   95%

-Co zmieni?- No cóż trochę zmian będzie. Czy poważne nie wiedziałem do końca. Na sobie nigdy go nie miałem a różne opowieści słyszałem.
-Zapieczętuje we mnie wilka- Jeśli będzie potrzebowała wytłumaczenia to jej to lepiej wyjaśnię. Nie mogłem ją zapewnić ani uprzedzić w niczym. Nie wiedziałem czego ona może oczekiwać od tego.
-Ułatwi to operacje- Dodałem aby lekko objaśnić powody dla których będzie on przeprowadzony.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Czyli już nie będziesz się przemieniał? - Tak odbierała to zapieczętowanie, niczym uśpienie dzikiej bestii. Nie odważyła się jednak zapytać dlaczego tego pragnie. Nie wyglądał na kogoś komu przeszkadzało bycie wilkołakiem. O ile przeraził ją na pierwszym spotkaniu to jednak nie wyrządził żadnej krzywdy. Kontrolował siebie.
Położyła uszy po sobie zaniepokojona, nic nie brzmiało jakby miało to być przyjemne. Wręcz odwrotnie.

Obrazek

Kimi
zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   95%

Nie odpowiedziałem jej od razu. Tak jakbym nie dopuszczał do końca takiej myśli. Całe życie byłem wilkołakiem, przemieniałem się i przez wiele lat pracowałem nad sobą, a teraz miałem utracić, część siebie.
-Nie będę mógł i zapewne zatracę też zmysły- Niestety tak zapewne będzie. To cały czas mnie jakoś przerażało. Całe życie z wyczulonymi zmysłami i teraz je przytępić? Nie miałem pojęcia jak to będzie.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Silvia stała pod jedną ze ścian. Wyglądała na zafascynowaną całym rytuałem. Przyglądała się z uwagą co robi Liadon. Chciała wszystko dobrze zanotować w umyśle.
Czy słyszała rozmowę Sylvana i Kimi? Musiałaby być głucha, żeby jej nie słyszeć. Jednak nie wtrącała się w nią i niczym nie zdradzała, że słucha. Jakby obserwowanie Liadona całkiem ją zaabsorbowało.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość