zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Ruiny

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Ruiny

Podróż mi się dłużyła ale jakoś dotarłem do kniei. Mieszanka pogodowa była zabójcza, na większości pustkowiu pada śnieg a tutaj w miarowej głębi deszcz, nic tylko zachorować przy takiej cudownej pogodzie. Zajechałem na miejsce, dobrze, że moja maszynka jest cicha w porównaniu z starymi mugolskimi maszynami. Nie zmienia to faktu, ze i tak jakieś dźwięki wydaje, w końcu to kupa metalu. Zajechałem na miejsce i wyciągnąłem Davida uprzednio wyłączając silnik. Otworzyłem ala bagażniki i zabrałem się za wnoszenie rzeczy do góry, zajęło mi to dużo czasu, bo przez taka szparę to musiałem robić dużo manewrów i to wiele razy. W końcu odetchnąłem i usiadłem an krześle, które zaskrzypiało. Pomieszczenie było umeblowane, nie jakoś super ale było. Pogrzebałem i nawet koc znalazł się! Super. Zjadłem owoce i przeciągnąłem się. Chyba zmieściłem się w czasie? Poszukam sobie jakiś desek później i zrobie coś na czym spać by można było, bo śpiąc na podłodze na pewno zachoruję. Dzisiaj jednak się prześpię tak jak jest. Ziewnąłem i położyłem się spać.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Na zewnątrz niemal nieprzerwanie padał deszcz. Było go słychać dość wyraźnie w pomieszczeniu zamieszkiwanym przez Reno. Jednak w pewnym momencie z pomiędzy szumu deszczu wyrwał się pojedynczy dźwięk, który do niego nie pasował. Szuranie, skrobanie od strony tunelu, który prowadził do wyjścia. Nie było głośne, ale na tyle wyraźne, aby przebijało się przez odgłos spadających kropel.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Kiedy się obudziłem zabrałem się za ogarnianie tego wszystkiego tutaj. Pogoda nie dopisywała ale wampiry się pewnie z takiej muszą cieszyć. W końcu brak słońca to jedno z tych rzeczy, które są dla nich najlepsze. Doszły mnie dźwięki skrobania, niby mogło to byc zwierze jakieś. Nie byłem jednak tego pewny raczej oczekiwałem jakiegoś trupa lub coś takiego. Przemieniłem się w łasice i schowałem. Nie miałem zamiaru tego sprawdzać.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Szuranie i skrobanie było coraz głośniejsze, za to deszcz jakby osłabł, przez co dźwięki dochodzące z dołu były wyrazistsze. Zapewne coś lub ktoś buszowało na dole przy kamieniu, ale jeszcze nie było go w tunelu.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Nie miałem zamiaru wyłazić, bee tutaj tyle ile trzeba i opuszczam tę knieje cała. Nie lubię trupów. Nic tego nie zmieni. Nie wiem czego ode mnie Silvia będzie chciała, poczekam i zrobię co tam chce. Ja to jestem tym co świat zwiedza i nie zatrzymuje się na długo. Nie mam po co stać w miejscu, nigdzie nic mnie nie trzyma, nie mam do czego wracać.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Skrobanie ucichło, ale za to pojawił się nowy dźwięk odgłos dreptania. Najwyraźniej coś znalazło się w tunelu i zmierzało do pokoju, w którym byłeś. Był to bardzo cichy odgłos kroków, może zwierzęcia poruszającego się na czterech łapach.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Nie miałem zamiaru się póki co wychylać zobaczę to pomyślę co dalej. Poruszyłem lekko wąsami. Nie lubiłem takich sytuacji, a miejsce w którym byłem powodowało, że nie chciało się tutaj zostać za długo. Zresztą i tak muszę poczekać na Silvię aby wiedzieć co mam zrobić.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Dało się wyczuć zwierzę, mocno przemoknięte zwierzę. Coś w ciemności miauknęło chrapliwie, a z tunelu wyłonił się sporych rozmiarów rudy kot, był większy od ciebie. Był mokry i brudny, kiedy spojrzał w twoja stronę zjeżył się i syknął.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

No cóż kota się w tym miejscu nie spodziewałem. Wyszedłem i przybrałem postać człowieka, po czym usiadłem na ziemi. Przejechałem sobie dłonią po karku. Nie dziwiło mnie, że w taką pogodę szuka czegoś suchego. poszperałem w torbie za jakimś jedzeniem, które może zostało mi z tego co zabrałem z cross. Ta bardzo duży kawałek suszonego mięsa mi został. No cóż, przegryzie sobie. Rzuciłem kotu go. Nic innego mi nie zostało.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Kuguchar syknął na ciebie ponownie i zjeżył się jeszcze mocniej. Miauknął warkliwie i obserwował każdy twój ruch, a kiedy zmieniłeś się w człowieka cofnął się. Nadal czujnie cie obserwował. Kiedy rzuciłeś mięso rudzielec odskoczył, ale po chwili zaczął zbliżać się do pożywienia, powąchał je, złapał w zęby i zniknął w tunelu.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość