zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Ruiny

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Ruiny

Obserwowałem zwierzaka, szybko wybył zaśmiałem się pod nosem. Spoglądałem jeszcze przez jakiś czas za zwierzakiem i sam przeciągnąłem się rozleniwiony trochę. Wstałem i spojrzałem przez okno. Pogoda piękna. Zmieniłem się w rosomaka i położyłem przykryłem kocem. Ziewnęło mi się i zasnąłem.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia wleciała do pomieszczenia jako nietoperz, otrząsnęła się ze śniegu i zamieniła w człowieka. Rozejrzała się po pomieszczeniu i wyczuła ciepły, smakowity zapach, który wydobywał się spod koca.
Nie zamierzała budzić Reno. Jedynie położyła martwego zająca obok posłania zmiennokształtnego. Ot taki prezent po przebudzeniu. Martwe zwierze ze względu na niską temperaturę było jak najbardziej świeżutki, a nawet lekko ciepłe w środku, w końcu nie tak dawno wyzionęło ducha.
Sil w tym czasie usiadła na parapecie i spoglądała na las oraz padający śnieg.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Spało mi się całkiem dobrze, miałem w tej postaci dobre futro i nie strach mi było zimno. Ocknąłem się czując woń zwierzaka. Zastrzygłem lekko uchem i rozejrzałem się dookoła pomieszczenia. Zauważyłem Silvie. Długo jej nie było ale nie miałem zamiaru wypytywać. Przekąsiłem sobie zająca. Szybko znikł, praktycznie w całości. Kości nie stanowiły dla mnie problemu, tym bardziej zająca. Zostawiłem sobie tylko w sumie łeb. Później sobie go dojem a czaszkę może przerobie na pojemniczek. Trzeba sobie jakoś radzić.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia przeniosła spojrzenie na rosomaka, gdy do jej uszu dostrzegł odgłos jedzenia. Taki oczyszczony z krwi zając to zapewne smaczne danie, choć ona w mięsie nie gustowała. To co było najsmaczniejsze już wyssała.
- Dzień dobry, a raczej dobry wieczór. - Nie ruszając się z miejsca skierowała te słowa do Reno.
Czekała, aż się odmieni i będą mogli swobodnie porozmawiać. Była ciekawa jak jego przeprawa w tą i z powrotem, może jakieś nowe plotki, a na końcu przejdziemy do interesów.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Oblizałem pysk i spojrzałem na nią. Przemieniłem się i otrzepałem sobie spodnie.
-Dobry wieczór- Odpowiedziałem i lekko skinąłem jej głową.
-Długo cię nie było- Nie było to pytanie na to co robiła, bo to akurat najmniej mnie interesowało. Westchnąłem sobie ciężej i oparłem się plecami o jedno z mebli. Skoro tutaj pojawiła się, to pewnie sprawy jej "zamówienia" będą omawiane czy coś.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Uśmiechnęła się lekko.
- Ostra zima, mam nadzieje, że sobie radzisz? - To pytanie nie było przepełnione troską, ale Sil lubiła być praktyczna. Reno był użyteczny, więc zamierzała o niego dbać.
- Jak przeprawa? Coś ciekawego na południu? - Była ciekawa, nie zamierzała tego ukrywać. Przez ostatni miesiąc, a może nawet dłużej spała, a lubiła być dobrze poinformowana.
Zobaczy co jej powie, nie zamierzała ponownie czytać mu w myślach, co za dużo to niezdrowo.
- A i czy udała się wyprawa, zebrałeś wszystko co będzie ci potrzebne?
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Zimno to tak ale daje radę- Wyjścia nie było, dobrze, że mam dobre futro an rosomaku.
-Na początku nie było źle ale musiałem sprzęt przerobić- Piechotą to w takim tempie i pogodzie to bym pewnie jeszcze jakoś szedł.
-Wszystko nie ale mam dość dużo- Nie było jak wszystko pozbierać. Grunt, że mam co mam. Przeciągnąłem się lekko i spoglądałem na kobietę.
-Tobie chyba taka pogoda jest na rękę, co?
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Na rękę? Nie powiedziałabym. Noc powinna być ciemna, a nie jasna jak dzień. Średnio się poluje, chyba że znajdę biały płaszcz, a wole ciemne kolory. Ujmę to tak, wole zimę bez śniegu. - Zamyśliła się na dłuższą chwile, że można by pomyśleć iż nie zamierza już nic powiedzieć, a jednak odezwała się.
- Dobrze, na kiedy mogę się spodziewać pierwszej partii zamówienia? I jeśli coś ci potrzeba nie zawahaj prosić.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Interesy- Westchnąłem i przejechałem sobie dłonią po karku. Rozejrzałem się po częściach.
-Przy dobrych wiatrach i ze znośnym oświetleniem to do tygodnia mogę coś zrobić.
Tak taki czas powinien być dobry nie wiem tylko jak z jasnością ale cóż będzie trzeba dać sobie z tym jakoś radę.
-Do pracy zabiorę się jutro- Na dzisiaj miałem trochę inne plany. Podrapałem Davida i lekko się uśmiechnąłem.
-A ile mam ci tego zrobić- Bo jakoś nie pamiętam o ilu była mowa. Byle to, że zapomniałem nie stało się mi kulą u nogi.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Do tygodnia to całkiem dobry termin. - Przyznała z uznaniem i zamyśliła się ponownie na dłuższą chwilę. Czasami rozmowa z wampirem mogła przypominać rozmowę posągiem, który stał sobie i stał i nagle ożywał, żeby potem znów zastygnąć w bezruchu.
- Ile? - Wyrwała się z zamyślenia, nie była pewna. Myślała, że to już ustalali. Zastanowiła się, ale tym razem na krótko popadła w odrętwienie.
- W takim razie trzy podsłuchy z systemem zapisywania i słuchawki do nich oraz coś do odtwarzania z nich, następnie 3 komary takie jak mój tylko, że z kamerkami i również coś, gdzie będę najlepiej w systemie projekcyjnym to odtworzyć oraz dwa komary identyczne do mojego, czyli z pobieraniem i wszczepianiem. Jeśli możesz to dodaj jakieś zabezpieczenia, nie znam się na tym, więc będziesz lepiej wiedział jakie tam bajery można dodać, żeby było ok i to by było tyle narazie. - Miała w myślach jeszcze kilka gadżetów jak to się kiedyś mówiło, ale to z czasem, z czasem. Mimo wszystko wolała tradycyjną, wampirza magię, ale trochę nowości nie zaszkodzi.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość